• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Loupežná výprava (Přepadnout)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Já mám prosbu při úkolu Loupežná výprava Dneska sem dodělal 5 hodin Lovec odměn a když sem došel na Palouk a chtěl přijímout další část ůkolu tak mně to napíše Nespluňuješ požadavky..Nevýte co mám udělat prosím poraďte ?? :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Já mám prosbu při úkolu Loupežná výprava Dneska sem dodělal 5 hodin Lovec odměn a když sem došel na Palouk a chtěl přijímout další část ůkolu tak mně to napíše Nespluňuješ požadavky..Nevýte co mám udělat prosím poraďte ?? :(
Kojotí poušť v Capuře je to správné místo.
 

DeletedUser

Guest
Tím , že jsi odpracoval 5 hodin lovec odměn, poslední úkol Loupežné výpravy jsi splnil, takže máš již celou sérii splněnou, proto ti poušt zmizela.
 

DeletedUser1318

Guest
Tím , že jsi odpracoval 5 hodin lovec odměn, poslední úkol Loupežné výpravy jsi splnil, takže máš již celou sérii splněnou, proto ti poušt zmizela.
To bych tedy neřekl, ještě by jej mělo čekat celkem šest dílčích úkolů:

Vyřídit

Přepadnout

Organizovat

Zastavit

Dělit se

Vezmi si

Přičemž hned ten první je v Capuře.

Případně jsi dnes porazil Zrádce, a pak se ti další úkol objeví ne na palouku, ale v Dickson Forest, a to jen ve středu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4620

Guest
Snáď uvediem veci na správnu mieru :) V Kojotej púšti je posledná úloha Vyřídiť, ktorá nasleduje po práci Lovec odmien (5 hodín), ktorú si už splnil. Úloha pokračuje časťou Prepadnúť, v ktorej budeš musieť 6 hodín prepadávať dostavníky. Túto úlohu (ako aj všetky ostatné do konca série) dostaneš u zadávateľa Dickson Forrest a dá sa prijať (možno aj splniť) iba v stredu (ako už hovoril tat) :)
 

DeletedUser

Guest
Snáď uvediem veci na správnu mieru :) V Kojotej púšti je posledná úloha Vyřídiť, ktorá nasleduje po práci Lovec odmien (5 hodín), ktorú si už splnil. Úloha pokračuje časťou Prepadnúť, v ktorej budeš musieť 6 hodín prepadávať dostavníky. Túto úlohu (ako aj všetky ostatné do konca série) dostaneš u zadávateľa Dickson Forrest a dá sa prijať (možno aj splniť) iba v stredu (ako už hovoril tat) :)

jj moc dík Ale prej se dá přijímout jen v Pondělí
 

DeletedUser4620

Guest
Nie, určite je to streda :) (pre istotu som to skontroloval)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru