• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

loupežná výprava

  • Zakladatel vlákna Legendary Undertaker
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Omlouvám se všem ,že zakládám nové téma,ale mám problém,splnil jsem rozhodnutí 2 organizovat u šerifa a ted se mi má otevřít další úkol a nic se mi neotevřelo můžete mi někdo poradit prosím.
 

DeletedUser1318

Guest
Omlouvám se všem ,že zakládám nové téma,ale mám problém,splnil jsem rozhodnutí 2 organizovat u šerifa a ted se mi má otevřít další úkol a nic se mi neotevřelo můžete mi někdo poradit prosím.
Zkus F5 a podívat se znovu k šerifovi, případně se podívej na závěrečný text posledního úkolu, jestli tam není nějaké časové upřesnění.
 

Deleted User - 31870

Guest
(Oznámit)
Šerif John Fitzburn: Co pro tebe můžu udělat?

Cíl: Vyprávěj Johnovi o banditech
Odměna: 50 zkušeností

Šerif John Fitzburn: Dobře že jsi mi to nahlásil. Bohužel máme o Scottovi jen málo informací. Dickson Forest? Ten leží ve středu země. Jdi tam a hledej nějaké stopy.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~

(Hledat)
Hledej v lese po stopách banditů.

Cíl: Jdi 9 hodin na průzkum (práce Jít na průzkum)
Odměna: 500 zkušeností

Nalézáš pár papírků, kde jsou zapsány informace, kdy bude projíždět další poštovní vůz.

Myslíš tyhle dva úkoly? Zřejmě musíš jít k zadavateli úkolu - Dickson Forest.. tuhle sérii jsem ještě neplnila..
 

DeletedUser

Guest
našel jsem toto, ale nekdo to musi dat do cestiny :-)

Level 67 Quest - Dixon Forest Quest Giver
Unable to activate the Quest
There are 2 different routes in the Level 67 Quest at the Dixon Forest Quest Giver, dependant on which option you chose
Here are the one's I have completed
Burying Grave robber (6 hours) 300 XP Letter complete
desert Listening Green shawl Level hide*60 (with bonus) 100 XP complete
desert Decision 1: Emerging None 30 XP complete
desert Decision 1: Participating Bounty hunter (5 hours) 700 XP complete
desert Decision 1: Whacking Beat Traitor (duel) $432 270 XP complete

Decision 1: Ambushed Ambush stagecoach (6 hours) $1252 1200 XP Unable to access this quest

I have been to the Dixon Forest Quest Giver and it will not allow me to continue
The message says You do not qualify to do this quest

Is this a bug, or am I missing something here?

volný překlad:

Úroveň 67 Úkol - Dixon forest
Nelze aktivovat úkol
K dispozici jsou 2 různé trasy v úrovni 67 pro zadavatele úkolu Dixon Forest, závisí na tom, kterou jste si zvolili možnost
Absolvoval jsem tuto:
Pohřbít lupiče Graye (6 hodin) - 300 XP, Dopis
Podmínky: zelený šátek, úroveň skrývat se 60 (s bonusem) - 100 XP
pouštní Rozhodnutí 1: 30 XP
pouštní Rozhodnutí 1: Lovec odměn (5 hodin) - 700 XP
pouštní Rozhodnutí 1: Porazit zrádce Beata (duel) - 270 XP, $432

Rozhodnutí 1: Přepadávat dostavník (?) (6 hodin) - $1252, 1200 XP - není přístup k úkolu

Byl jsem u zadavatele Dixon Forest a nebylo mi umožněno pokračovat
Zpráva říká, že nemám nárok na tento úkol

Je to chyba, nebo mi něco chybí?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser6368

Guest
Ano, přesně tak, u zadavatele Dixon Forest nemám nárok na tento úkol - Loupežná výprava (hledat). Jde o práci "Jít na průzkum (9 hodin)", odměna 500 zkušeností, ale když kliknu na "Přijmout úkol", vyskočí hláška "Nesplňuješ požadavky pro tento úkol".
 

DeletedUser6989

Guest
úkol s dostavníky lze přijmout jen ve středu (vlastní zkušenost),s průzkumem si nejsem jistý.
Pokud jste si vybrali úkol se zeleným šátkem,nebude možné přijmout úkol Jít na průzkum (9 hodin)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru