• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Lovec odmien-dobrodruh/návod/

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
LOVEC ODMIEN-Dobrodruh


P S Š N
92% 32% 79% 72%


-tento návod je vyrobený špeciálne pre dobrodruhov...pre iné postavy možno vyrobím tiež

Ak chcete dosiahnuť túto perfektne platenú prácu a vysokým šťastím, ale zato nebezpečnou možnosťou zranenia tak sa riaďte týmito pokynmi.

od prvej chvíle dávajte všetky schopnosti do nástrahy pascí a strieľania rozdeľujte to v pomere 2:1 /2=nástraha pascí, 1=strieľanie/ a body za vlastnosť dávajte do zručnosti. čiže každú úroveň by ste mali mať dokopy v strieľaní a nástrahe pascí spolu s bodom zručnosti ku každej schopnosti 5 bodov.



budete môcť robiť aj iné zaujímavé práce,ako napríklad:
-lov moriakov
-rybolov
-lov kojotov
-lov vlkov
-lov medveďa grizzly
-lovenie bobrov
-krádež koní

/tieto práce som považoval za také najdôležitejšie, u niektorých máte samozrejme kombináciu strieľania a nástrahy pascí a to je samozrejme výhodou/

5b=každá nová úroveň

postup bez bonusov:
5x85=425bodov strieľania aj nástrah pascí dohromady.
-Presne toľko bodov potrebujete, aby ste sa dostali na 0 úroveň schopností pre prácu
Lovec odmien
-v 86 úrovni naplno môžete začať s vykonávaním práce Lovec odmien

najlepšie predmety pre túto prácu/postup s bonusmi/ :
pokrývky hlavy

Drahý širák
-nástraha pascí:+10
-vytrvalosť:+6
-zručnosť:+1
-spolu:+18
najlepší ale drahý variant

náhrdelníky

Hnedá šatka
-sila úderu:+10
-vystupovanie+13
-spolu:+23

šaty

Drahý plášť
-Strieľanie:+16
-Vytrvalosť:+9
-zručnosť:+1
-charizma:+1
-spolu: +28

topánky

Drahé čižmy
-strieľanie:+9
-vytrvalosť:+8
-charizma:+2
-zručnosť:+2
-spolu: +23

zbrane

bowieho nôž
-nástraha pascí:+5
-vystupovanie:+4
-spolu :+9


všetky body dokopy: /
-101 pracovných bodov
pre prácu Lovec odmien.
-ak budete mať všetky tieto
atribúty tak prácu Lovec odmien
budete môcť vykonávať už od
rekordnej 65 úrovne

!POZOR! S prácou Lovec odmien môžete začať už tak veľmi skoro avšak jediný problém je tu cena.. tá je veľmi vysoká za všetky tieto predmety...tak sa spoliehajte na šťastie a vysokú prácu a možno sa vám táto práca otvorí skôr akoby mala...všetko záleží od deja vašej hry ,stavu vášho finančného konta a budete potrebovať aj hodný kúsok šťastia..ktorý vám prajem

-keď sa vám to podarí čím skôr,tím skôr budete zasypaný množstvom peňazí a množstvom šťastia na nájdenie produktu. Dúfam,že vám tento návod aspoň trošku
pomohol (:

copyright_logo.jpg

Kendryx
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dobrý návod :-)
Ale ja by som nehral z návodom lebo ja mám radšej keď hrám takéto hry sám za seba nie ,že niekto mi povie ako na to :D
 

DeletedUser7587

Guest
"-v 86 úrovni naplno môžete začať s vykonávaním práce Lovec odmien"

to je co za tragický postup :yah:
v levely 86 človek už musi vedieť čo chce a pre čo funguje, tvoj navod mi pride absolutne bezpredmetný a tragický, asi si to nikdy nezažil len vychádzaš z matematických výpočtov, ale je to na hovno kym sa dostaneš na level 86 uplynie par mesiacov a tvoja postava bude len preživať a duelovo stracat, v meste ju zniči každy slabý duelant, je to možno vyhodne pre dobrodruhov bez mesta ale celkovo je tento navod na hov.o , nedomyslel si všetky premenne, len si tu strelil svoju matematicku vizy a myslel si že je skvela ale je to prepadak, kto bude hrat podla toho a bude v meste doplati na to, a hrat to bez mesta je ako vybuchnut za živa:explosion:
 

DeletedUser

Guest
"-v 86 úrovni naplno môžete začať s vykonávaním práce Lovec odmien"

to je co za tragický postup :yah:
v levely 86 človek už musi vedieť čo chce a pre čo funguje, tvoj navod mi pride absolutne bezpredmetný a tragický, asi si to nikdy nezažil len vychádzaš z matematických výpočtov, ale je to na hovno kym sa dostaneš na level 86 uplynie par mesiacov a tvoja postava bude len preživať a duelovo stracat, v meste ju zniči každy slabý duelant, je to možno vyhodne pre dobrodruhov bez mesta ale celkovo je tento navod na hov.o , nedomyslel si všetky premenne, len si tu strelil svoju matematicku vizy a myslel si že je skvela ale je to prepadak, kto bude hrat podla toho a bude v meste doplati na to, a hrat to bez mesta je ako vybuchnut za živa:explosion:

Na půl souhlasím omlouvám se za nařčení že jsi trochu okopíroval build mortoruela a ještě ho zhoršil na 7 podle něj dělám a ničím v duelech i mástry expý to slušně.
 

DeletedUser

Guest
kravina sem 49 na s7 a chyby mi asi 100 bodu a to mam blby veci na tu praci
hroznej postup
 

DeletedUser

Guest
Já sice jedu tentýž postup co hermis ale předělal jsem se na duelanta a chybí mi 170 jen na 48 bez hadrů.
 

DeletedUser

Guest
dyt jo daval sem do nastrahy a ted do strilet a urcite to de driv nez na 86 urovni
 

DeletedUser

Guest
Raději budu dávat vše do pastí + zručnosti.Od určité úrovně koupit Mastičkářský set a začít dávat do Střílení, za vydělané peníze začít přehazovat z pastí do Střílení ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Souhlasím s Benehallow, přesně tak to dělám na s7 a za chvíli tu práci budu dělat 8)
 

DeletedUser

Guest
A bude ti to expit pomaleji jelikož nedáváš vše do nástrahy pastí jediná výhoda že nebudeš moc přeměňovat body ale to fakt za to nestojí.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím s Benehallow, přesně tak to dělám na s7 a za chvíli tu práci budu dělat 8)

Já jsem takhle jel na S5 a těd mohu dělat Ty nejlepší práce (Přepadení Vlaku, Pašovat, Pracovat jako Žoldát, Strážit dostavník, Přepadení dostavníku, Vyjednávat Mír apod.).Tento build se opravdu vyplatí.Škoda, že jsem si nezaznamenal progress, byl by z toho myslím že nej build :::))::
 

DeletedUser

Guest
Zdá se ti, že to má napsané špatně, ale není tomu tak. Můžeš to dříve z toho důvodu, že on nepočítal schopnostní body které dostaneš za úkoly - těch bodů je kolem 30, takže to jde s věcma co on psal dělat na cca 60 úrovni a ne 65 :-)
 

DeletedUser

Guest
Ale nevíš kolik jich splní a jestli vůbec takže to není jisté.
 

DeletedUser

Guest
já šel na 5ce vše do střílet-začátek hoodně pomalý-na 30 úrovni nej práce na EXP zajíždět koně a nej práce na peníze řezat dříví-dueloval jsem stavitele dobrodruhy atd... a tím jsem se vyšplhal na 45 level-koupil jsem si komplet mastičkářskou (kromě elixíru)
duely jsem získal hodně expů a peněz a nyní můžu žoldáka(stejný výdělek jako lovec odměn),okrádání pocestných(o procento menší štěstí),prodávání zbraní indiánům,služba v armádě,lov grizzlyho a zobrazuje se mi vyjednávat mír,pašovat,strážit dostavník
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru