• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

LynX a tajomstvo krajiny Fu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser132
  • Vytvořeno

DeletedUser132

Guest
Bol deň.LynX mal dobrú náladu a tak začal rozprávať novú rozprávku:Raz na jednom ostrove žili chlapec LynX,dievča Nurri,ukecaný vták kopix a múdry nakal nobody68.Ako sa raz deti hrali našu Nurri zavolala veľryba Milka.Bežali k nobody68 aby mu povedali čo sa stalo.Nobody68 bol naľakaný čo sa stalo a tak sa ich spýtal,,Kde je teraz veľryba Nurri?",,Je pri ostrove Fu a upozornila ma že je tam zlý Bullhead."povedala Nurri.Chodte a dávajte si pozor na odvrátené strany dobra!"už len kričal v dialke.,,Kde si toľko kopix?"spýtal sa LynX.,,Bol som sa pozrieť aký som pekný!Premiestnim vás a dalej sa budem obdivovať."povedal kopix a premiestnili sa.,,Dobrý den,ja som nakal tohto ostrova a volám sa dydy79.Podťe za mnou!"A išli.Ocitli sa v tmavej jaskyňi plnej mrtvych ľudí.,,Prečo nám neotvoríte bránu do minulosti?"zvedavo sa pýtal LynX.,,Tá brána je vo vašom srdci.Otvoríte ju len tak že na ňu budete mysliet."dopovedal a ony začali zkalopevne na ňu myslieť.Po desiatich minutach sa im to podarilo_Ocitli sa niekde daleko aj sa báli ale mysleli na to že musia nájsť kamennú tabuľku.Kým oni boli ponorený do seba prišiel tam zlý Bullhead.,,Nakalík otvor nám bránu do minulosti lebo ťa zabijeme!"On im ju...,,Deti už je noc a treba ísť spať.Ak nie ste vyspaté tak ani nie ste svieže!Takže opäť dobrú noc!"dokončil a zaspal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser807

Guest
:loool::loool: Ty mě jenou fakt zabiješ, kam na to chodíš? :loool::loool::loool:
 

DeletedUser132

Guest
LynX a tajomstvo krajiny Fu-pokračovanie

Bola noc.
Všetci boli skalo pevne rozhodnutý že chcú pokračovanie.LynXa už prestávalo baviť to neustále prosíkanie.A tak začal:On im ju neotvoril.A požiadal Milku aby ich z tamať,,vyprevadila".LynX,Nurri a kopix sa ocitli v tej istej krajine ale bol
pokrytý bublinou.Nurri si silno v rýchlosti pomyslela na ich osadu.Div divúci objavila sa tam.Išly dalej a hľadali chrám srdca.Boli už v strede poriadne unavený.LynX si spomenul na chrám a vyrástol.,,Co ti to tak trvalo?"spýtal sa ho ironicky kopix.Vošli dnu no nevedeli kam dalej.Vo chvíli prišiel nejaký človek.,,Volám sa Pedro Ramirez a zavediem vás k tabuľke.Podťe za mnou!"povedal.Rozbehli sa a čo nevidia vodu plnú krokodílov.LynX spomínal:,,Raz mi nobody68 hovoril,,Ak niečo chceš nemôžeš to mať vždy.Ak niečo nechceš len treba myslieť na to aby to zmizlo!"Vrátil sa.,,Nurri,kopix začnite mysliet na to aby to všetko zmizlo!"zakričal LynX.Zmizla osada,zmizol chrám no ale tabuľku nemali.,,Ja už viem kde bude.Nurri zavolaj Milku nech nás z tadeto dostane!"dopovedal a bránil sa krokodílom.Nurri ju zavolala a už sa ocitli na brehu.,,Vidím že si chlapec spomienka milý LynX."a už im len kýval v diaľke.Doma v osade zašiel LynX pre tabuľku.Dal ju nakalovi a on ju uložil do pokladnice.,,Co ste zistili deti?"spýtal sa nobody68.,,Ak niečo chceš nemôžeš to mať vždy.Toto je tajomstvo krajiny Fu!"povedal múdro kopix.,,Už vás uložím spať deti lebo prespíťe celý deň takže dobrú noc."no a LynX zaspal.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru