• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

LynX zachraňuje zemný plyn

DeletedUser132

Guest
Bola zima aká ešte nebola.Všetci mrzli plynu nebolo. Zzuzu mala už omrzliny bola najhoršie na tom zo všetkých.
LynX jej dával horúce obklady no nepomáhali.Kým on sa o ňu staral zavolal si k sebe ostatných dal im čaju a prikryl ich najteplešou dekou.
,,Raz bola taká istá situácia.Plynu ba dokonca elektriny nemali sme.Poviem vám príbeh ako som zachránil Europu pred najhorším:Každú zimu sa Rusko a Ukrajina hádali.
No túto zimu plyn nešiel.Unavený z práce prišiel domou a zapol si televíziu.
Mimoriadna reč prezidenta Gašparoviča ho ohromilo.
,,Prostredníctvom tejto televízie vás ja váženy LynX vyzývam aby ste sa dostavili na úrad vlády Slovenskej Republiky."dopovedal prejav v televízii a LynX sa pohol.Obliekol sa,ako výchor bežal na úrad.
S veľkou pokorov i nadšeným ho prijal prezident.,,Rusko si vás vybralo za vyjednávača i pozorovateľa.Pocta na takú misiu bola krásna no zradná zároveň.Po ťažškom uvažovaný prijal ponuku a vycestoval do Ruska.
Pripadal si ako turista.O pár hodín sa zdohadal že má stretnutie z hovorcom.Ked došiel na miesto hovorca bol nafúknutý balon od zlosti.,,Kde ste toľko boli?My by sme pustili plyn len Ukrajina dáva vždy dodatky ku zmlúvam a to sa nám nepáči."povedal hovorca jasne že v ruštine.O pár týždňov boli už skoro dohodnutí Ukrajina a Rusko všetko dalšie bolo........,,Je ti už lepšie zzuzu?"spýtal sa LynX ľútostivým hláskom.,,Ano lepšie zahriala ma tvoja rozprávka."povedala a zaspinkala ako šípková ruženka do dalšieho dňa.
 

DeletedUser4088

Guest
Ok mě se to líbí i ostatní to vymýšlíš úplně sama??? Jestli jo tak jsi velmi talentovaná pisatelka!!! Tonkpao
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 32331

Guest
tak asi ještě bude pokračování protože rusové to brzo zase vypnou :D
 

DeletedUser

Guest
Překlad(není dokonalý,originál je lepší je mě 10 a slovensky moc neumím)
Byla zima jaká ješte nebyla.Všichni mrzli plynu nebylo. Zzuzu měla už omrzliny byla nejhůř na tom ze všech.
LynX jí dával horké obklady no nepomáhali.Jak on sa o ni staral zavolal si k sobě ostatní dal jim čaj a přikryl je nejteplejší dekou.
,,Teď byla taková jistá situace.Plynu i dokonce elektřiny neměli jsme.Povím vám příběh jak jsem zachránil Evropu před nejhorším:Každou zimu se Rusko a Ukrajina hádali.
No tuhle zimu plyn nešel.Unavený z práce přišel domů a zapnul si televizi.
Mimořádná řeč prezidenta Gašparoviča ho ohromila.
,,Prostřednictvím této televize vás já váženy LynX vyzývám aby jste sa dostavili na úřad vlády Slovenské Republiky."dopověděl projev v televizi a LynX se pohnul.Oblíknul se,jako vichr běžel na úřad.
S velkou poctou i nadšením ho přijal prezident.,,Rusko si vás vybralo za vyjednávača i pozorovatele.Pocta na takovou misi byla krásna no zrádná zároveň.Po těškém uvažování přijal výzvu a vycestoval do Ruska.
Připadal si jako turista.O pár hodin se dohodnul že má střetnutí s mluvčím.Když došel na miísto mluvčí byl nafouknutý balon od zlosti.,,Kde ste tak dlouho byli?My by jsme pustili plyn jen Ukrajina dáva vždy dodatky ke smlouvám a to sa nám nelíbí."povídal mluvčí jasně že v ruštine.O pár týdnů byli už skoro dohodnutí Ukrajina a Rusko všechno další bylo........,,Je ti už lépe zzuzu?"ptal se LynX litujícím hláskem.,,Ano lépe zahřála mě tvoje hystorka."povídala a zaspinkala jako šípková růženka do dalšího dne.
Kdybyste viděli chybu tak mi napište
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru