• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mé názory na charaktery

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3722
  • Vytvořeno

DeletedUser3722

Guest
Co je nejlepší na...Dobrodruhovi-všechno kromě toho ryzika
Co je nejlepší na...Duelantovi-ta motivace vubec a ty zbyle dvě výhody jen trochu
Co je nejlepší na...Dělníkovi-všechno kromě té motivace to není až tak moc důležité
Co je nejlepší na...Vojákovi-akorát ta třetí schopnost ale ta taky není moc důležitá
Nejlepší je:Dobrodruh proto je jich na the west nejvíc
 

DeletedUser

Guest
Tak já bych to řekl přesně naopak. U dobrodruha využiješ naprosto všechno - pokud jsi ale typ dobrodruha co furt jen maká kolem města tak nevyužiješ ten hotel.

U duelanta a dělníka - sice vidím, že za dělníka hraješ, ale přijde mi, že snad vůbec! U duelanta - čím menší motivace, tím pomaleji se dobijí(to sice u všech charakterů), takže se to využije hodně a u dělníka - pokud chceš stavět hodně, musíš mít motivaci aspoň větší, než 90%, jinak přinášíš daleko míň výstaveb. Využije se to hodně.

U vojáka - Za toho jsi určitě nehrál. To jsem si myslel taky, dokud jsem za něj nehrál. Zdraví mi pořád přijde zanedbatelné, ale ten bonus na zbraně - s premiem 6 lvlů, to se využije sakra hodně, hlavně na začátku hry.
 

DeletedUser2886

Guest
No můj názor je, že dobrodruh má dobrej jen ten hotel, protože šance na nalezení předmětu je neznámá, odhadem tak 5-10% a co je tam to 0,5-1%, u produktů je to dost podobné.

Duelant má výhody naprosto k ničemu, rychlost nefunguje když máš jezdeckou potvoru (aspon mi to bylo řečeno a ikdyby to nebyla pravda tak 10% je prd). 12% motivace do duelů za den, no navíc duel za 36 hodin, stejnak si všici duelanti stežujou že ustojej maximálně dva. A lepší kradení? 0*1,1=0

Dělník, lepší expy se nikdy pořádně neprojeví, zrošířené bankovní konto? zezačátku jsou stejně prachy hlavně do kasy a později už to je jedno. 5% navíc do výstavby. já jsem na S5 voják stavitel, jestlil postaví budové 150 bodů nebo 157 je myslím opět jedno. A rychleší obnova motivace, je to samé jako u duelanta.

Voják, zdraví se hodíl, pokud se jedná o silový build, ale s ohledem jaký můžou lítat čísla v duelech je to stajnak nepodstatné. Zbraň ta je dobrá jak ze začátku tak i později kdy zase levely lezou děsně pomalu. A taktika? nikdo pořádně neví jak velkej vliv má v duelu, je možné že je to vliv dosti zanedbatelný.

Suma sumáru většina charakterových výhod nestojí za moc a proto už vybírám charakter postavě spíš podle xichtu
 

DeletedUser

Guest
Tak já bych to řekl přesně naopak. U dobrodruha využiješ naprosto všechno - pokud jsi ale typ dobrodruha co furt jen maká kolem města tak nevyužiješ ten hotel.

U duelanta a dělníka - sice vidím, že za dělníka hraješ, ale přijde mi, že snad vůbec! U duelanta - čím menší motivace, tím pomaleji se dobijí(to sice u všech charakterů), takže se to využije hodně a u dělníka - pokud chceš stavět hodně, musíš mít motivaci aspoň větší, než 90%, jinak přinášíš daleko míň výstaveb. Využije se to hodně.

U vojáka - Za toho jsi určitě nehrál. To jsem si myslel taky, dokud jsem za něj nehrál. Zdraví mi pořád přijde zanedbatelné, ale ten bonus na zbraně - s premiem 6 lvlů, to se využije sakra hodně, hlavně na začátku hry.

S tebou souhlasím - kolega je zřejmě začátečník. Akorát bych se s tebou možná přel kvůli zdraví - na vyšším levlu víc vydržíš protože všichni dávají větší zásahy.
 

DeletedUser

Guest
A taktika? nikdo pořádně neví jak velkej vliv má v duelu, je možné že je to vliv dosti zanedbatelný.

taktika sa praveze aspon podla mojho nazoru prejavi dost...
vezmi si duelanta s vystupovanim povedzme 30, pricom ty by si nemal v taktike nic...tym padom by sa 30 bodov odpocitalo z tvojej presnosti, co je podla mna dost neprijemne...kdezto vojak pri rovnakej taktike ako spominany duelant ma este bonus +50%, to znamena, ze hodnota jeho taktiky v dueli sa bude pocitat ako 45...a tym padom sa duelantovi odpocita 15 z presnosti, no tebe presnost ostane...
 

DeletedUser2886

Guest
taktika sa praveze aspon podla mojho nazoru prejavi dost...
vezmi si duelanta s vystupovanim povedzme 30, pricom ty by si nemal v taktike nic...tym padom by sa 30 bodov odpocitalo z tvojej presnosti, co je podla mna dost neprijemne...kdezto vojak pri rovnakej taktike ako spominany duelant ma este bonus +50%, to znamena, ze hodnota jeho taktiky v dueli sa bude pocitat ako 45...a tym padom sa duelantovi odpocita 15 z presnosti, no tebe presnost ostane...

No hele na 95% bych řekl že takhle to rozhodně nefunguje. A je dost možný že se ta matika měnila s updatem.
 

DeletedUser

Guest
Dobrodruh má podle mě dosti velkou výhodu s tím hotelem, třeba já na S4 hraju dobrodruha bez města a jsem za to rád, že mohu přespávat aspoň v té noclehárně zdarma.. Nedoplatil bych se, kdybych nebyl dobrodruh.
Duelant - s tou rychlostí je to možná hodně málo, ale někdy může stačit i pár vteřin, abys někoho stihl dát třeba do mdlob. A víc peněz z duelů, je to opravdu málo, ale nevím jak jsi přišel na ten tvůj výpočet... Třeba +10% z 30$ je málo, ale třeba z 500$ už to zas tak málo není, a neříkej mi, že nikdy nezískáš 500$ z duelu....
Dělník - lepší expy se teda někdy projeví. Také díky tomu, že si dávám (na S3 hraju dělníka) skoro vše do stavět, tak mohu takové práce, u kterých získávám hodně zkušeností a ještě víc díky tomu bonusu. Rozšířené konto se může hodit, když bych třeba splácel daně a měl už pak plnou banku, tak bych musel jenom a jenom platit do městské pokladny, takhle si mohu ukládat na své konto i o nějaké ty tisíce víc.
S vojákem nemám zkušenosti, takže k tomu nic nemám...
 

DeletedUser

Guest
No můj názor je, že dobrodruh má dobrej jen ten hotel, protože šance na nalezení předmětu je neznámá, odhadem tak 5-10% a co je tam to 0,5-1%, u produktů je to dost podobné.

Dejme tomu. Hotel ve městě stejně nepoužije, mimo město se to poplatit dá (pro koho je 10$ nebo 40$ moc? Vždyť takový sou v některých městech daně!!)

Duelant má výhody naprosto k ničemu, rychlost nefunguje když máš jezdeckou potvoru (aspon mi to bylo řečeno a ikdyby to nebyla pravda tak 10% je prd). 12% motivace do duelů za den, no navíc duel za 36 hodin, stejnak si všici duelanti stežujou že ustojej maximálně dva. A lepší kradení? 0*1,1=0

Určitě ustojej i víc a určitě si nestěžují všichni. A lepší kradení znamená, že vždy ukradne nejhůře stejně, jako jiný charakter. Ale obyčejně ukradne víc.

Dělník, lepší expy se nikdy pořádně neprojeví, zrošířené bankovní konto? zezačátku jsou stejně prachy hlavně do kasy a později už to je jedno. 5% navíc do výstavby. já jsem na S5 voják stavitel, jestlil postaví budové 150 bodů nebo 157 je myslím opět jedno. A rychleší obnova motivace, je to samé jako u duelanta.
Dělník - lepší expy se teda někdy projeví. Také díky tomu, že si dávám (na S3 hraju dělníka) skoro vše do stavět, tak mohu takové práce, u kterých získávám hodně zkušeností a ještě víc díky tomu bonusu. Rozšířené konto se může hodit, když bych třeba splácel daně a měl už pak plnou banku, tak bych musel jenom a jenom platit do městské pokladny, takhle si mohu ukládat na své konto i o nějaké ty tisíce víc.

Hraju též na S3 dělníka a na mém lvlu je ta výhoda tak jedno, dvě ušetřené stavění pevnosti. Na druhou stranu vyhážu energii na stavbu která tak dobře hodnocená neni. Ušetření XP tedy tak žhavé zase neni.
Konto sem využil možná na začátku, teď už stejně skoro nemám co kupovat. I kdybych po něčem toužil, ty předměty zas tak drahé nejsou, abych na ně musel mít ještě rozšířené konto.
Motivace opravdu terno neni, za šest dní jedna stavba navíc.

Voják, zdraví se hodíl, pokud se jedná o silový build, ale s ohledem jaký můžou lítat čísla v duelech je to stajnak nepodstatné. Zbraň ta je dobrá jak ze začátku tak i později kdy zase levely lezou děsně pomalu. A taktika? nikdo pořádně neví jak velkej vliv má v duelu, je možné že je to vliv dosti zanedbatelný.

Výhoda zdraví zas tolik zdraví, oproti jiným silovým charakterům, nedá. Tak jednu, dvě rány navíc. Jinak dejme tomu.

No hele na 95% bych řekl že takhle to rozhodně funguje.

Takže říkáš, že když si dám obrovskou taktiku, už mě nikdo nebude moct trefit? Uhejbání hodím třeba na 25-30 a taktiku na maximum + prémium, měl bych bejt netrefitelnej (málokdo dává všechny body do přesnosti a takovej má malej lvl, ten co dává všechno do vystupování má malou přesnost, navíc já mám vždy taktiku větší, protože tam dávám jako on skoro všechno, ale mám to navíc 2x)
Já bych řekl, že taktika a vystupování nefungují jako +- A říkali to i vojáci, s kterejma jsem se bavil.
 

DeletedUser

Guest
Ale když si dáš uhýbání na 100 a tvůj protivník má přesnost na 30, zbraň má 24-36 škody a ty máš 20 taktiku, on 20 vystupování, tak se do tebe stejně nemůže snad trefit ne?!
 

DeletedUser2886

Guest
No hele na 95% bych řekl že takhle to rozhodně funguje.

Fajn, dej mi hmatatelný důkazy že to tak je.
Ze zkušenosti jsem přesvědčen, že vystupování a taktika hraje v duelech malou roli

Ale když si dáš uhýbání na 100 a tvůj protivník má přesnost na 30, zbraň má 24-36 škody a ty máš 20 taktiku, on 20 vystupování, tak se do tebe stejně nemůže snad trefit ne?!

trefit tě může vždycky
 

DeletedUser

Guest
Všetky duelove schopnosti pomôžu, ale nefunguju na 100%, možeš mať vojaka s taktikou 100 a napr. staviteľ s vystupovanim 20 a presnostou 10 ťa može raz trafiť.
 

DeletedUser

Guest
Určitě to není u vojáka +1 bod k taktice (s premiem) = do duelu -2 přesnost u soupeře(s přepočtením vystupování). Útočila jsem již na několik vojáků a kdyby měli taktiku dejme tomu 50 a premium, mela bych 0 přesnost. Přesto vojáka tak 3x-6x průměrně trefím. A nejsem nějak výrazně duelově založená postava.

Podle mě, +- to určitě není. Ale určitě to nějaký vliv má :-)
 

DeletedUser

Guest
Další doporučení ode mě je sice chabé, ale k něčemu dobré ;)
Pokud si zvolíte charakter dobrodruh, tak jděte na chladné zbraně, a to z toho důvodu, že dostanete bič, který je celkem solidní zbraň a byla by škoda ho nemoct používat.... Ze střelných totiž jako dobrodruh nedostanete nic...
 

DeletedUser

Guest
t44, není nutno jít na chladné zbraně kvůli biči. I kdyby bič nebyl, do 3000 pořídíš nějaký meč něbo něco takového s přibližně stejnou kvalitou :)
 

DeletedUser

Guest
jo ale i tak dostaneš v úkolu žlutou kostkovanou košili a to už máš solidní + :)
 

DeletedUser3698

Guest
Určitě to není u vojáka +1 bod k taktice (s premiem) = do duelu -2 přesnost u soupeře(s přepočtením vystupování). Útočila jsem již na několik vojáků a kdyby měli taktiku dejme tomu 50 a premium, mela bych 0 přesnost. Přesto vojáka tak 3x-6x průměrně trefím. A nejsem nějak výrazně duelově založená postava.

Podle mě, +- to určitě není. Ale určitě to nějaký vliv má :-)
Tak samozrejme to bere nahodnou hodnotu od 0 do max hodnoty vystupovani/taktiky, jako u ostatnich schopnosti.
 

DeletedUser

Guest
Souhlasím. Škoda, že nikde není vysvětleno jak která věc přesně funguje.
 
Nahoru