• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mýtus

DeletedUser5767

Guest
Vďaka, požiadavok na stránke zmenený...

Mimochodom, mohol by si si na web importovať inventár na tom svete? Budem sa snažiť na inventároch (a možno i na schopnostiach) čarovať nejaké množinové operácie (konkrétne minimum (počtu) pre každý predmet a schopnosť) a čím viac ľudí, tým jasnejšie výsledky dostanem. Samozrejme, nezverejním nijaké medzivýsledky, ktoré by mohli dačo nechcené prezrádzať a nebudú zverejnené nijaké mená či iné dáta.
 

DeletedUser

Guest
nechce se mu

Zdravim,
zkousel dnes nekdo urvat to brousene sklo? Nejak mi nechce padnout :( Jedu podle tw-db. 4h hledani a zatim nic.
Tak tam bude asi jeste nejaka podminka nebo surovina, kterou nemam v batuzku :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5767

Guest
Pravdepodobne je potrebné mať na tu prácu aspoň 201 pracovných bodov (je možné použiť vhodné veci z UP obchodu). Zdá sa, že ten predmet hráči s menej pracovnými bodmi nenachádzajú, dneska sa ešte skúsim pozrieť na importované dáta a zistiť, či tam nie je ešte nejaký iný požiadavok, keďže nie každý to nachádza na prvý pokus.
 
Žhavý granit

několik neděl po sobě jsem hasil ohně a hledal žhavý granit. měl jsem splněnou podmínku mít v ruce granit, přesto se mi nedařilo jej nalézt.
včera jsem ho konečně našel a myslím, že je zde omezení, že práce musí skončit po 12 hodině (v poledne). nejsem si tím jist, ale všechny práce mi končili vždy dopoledne a proto jsem ho zřejmě nemohl najít. možná by to stálo za ověření :)
 

DeletedUser11353

Guest
Ahojky, bohužél po 6 hodinách taky nic. Možná to bude chtít opravdu víc pracovních bodů mám jen 44 :D
 

DeletedUser11353

Guest
Tak opravdu musíme mít 201-220 PB na Transport po divoké vodě. Po 2h jsem ho našla :D
 

DeletedUser

Guest
hladam dnes už 6tu hodinu a nie a nie najst nabrúsene sklo, pracovnych bodov mam 204 v základe (reflexy) ziadne posilnenie, na sebe nasadené nebrusene sklo (v invente súkno) a neviem ho najt :(

pomozte
 
Nahoru