• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Městečko South Park

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16495
  • Vytvořeno

Líbí se vám South Park?

  • Pravidelně ho Sleduji ! 100% Se zasměju

    Hlasy: 2 25,0%
  • Občas na to mrknu, rád se směju :D

    Hlasy: 2 25,0%
  • Máma a Táta mi to zakazují :P

    Hlasy: 1 12,5%
  • Nesnesu tu vulgaritu.. (trolface)

    Hlasy: 3 37,5%

  • Celkový počet hlasujících
    8

DeletedUser16495

Guest
Znáte někdo tuhle ptákovinku pro dospělé :D ?

Je to něco jako Simpsonovi, akorát sprostější..

Kdo by se chtěl kouknout dávají to okolo 22:20 Na fandovi, po Red News (Každý den :) )

Je to fakt psina :-D
 
Jsem jistě starej,v žádným případě nejsem slušnej,ale mít postavenej seriál na vulgaritách je pro mě bejkárna. Na to mi stačí jet ráno okolo 07,hodin vlakem,nebo autobusem,když cestuje omladina do školy.Autoři seriálu by mohli jít do kopru. A leckdy v létě ,když vypaluju zobák na balkoně a pode mnou si ,,hrajou,, děcka ze 3-4 třídy,tak radši dobáňám a zalezu domu-je mi hanba za ně.
 

DeletedUser9371

Guest
Taky to nemusím, založit humor na vulgartitě ? To je maximálně komedie pro ty, kterým to vyhovuje.
Bejkáren, jak píše Kluge je dost i tady, anebo ve hře.
Simpsonovi můžu, kdykoli.
:D
 

DeletedUser9990

Guest
Sledování tohoto seriálu je rozhodně méně nebezpečné i méně otravné než kouření,bohužel i to pasivní.
 

DeletedUser9371

Guest
Jo, máš pravdu Osobnosti. Kouření, respektive cigareta je jako hřebíček do rakve. Proto kouřím jako fabrika, abych z té rakve při pokládání do hrobu nevypadl, jako kdysi "Brežněv". Kdo to pamatuje. lol
 

DeletedUser7239

Guest
To já se snažím přestat a ten poslední hřebíček co nejvíc oddálit. lol Kdysi jsem Městečko South park sledoval, když to bylo nové. Teď už nemám ani funkční televizi co se přešlo na digitální vysílání, ale PC připojené na internet mi ji plně vynahradí. Hraji hry, co to dá a nejvíce West :bandita::pianista:
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru