• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Městský blacklist

Má být návrh přeposlán?


  • Celkový počet hlasujících
    20
  • Anketa uzavřena .

Symphie

Člen týmu
Z jakého důvodu jsem anketu založila jsem uvedla výše v odpovědi. Ráda bych postupně v podobných případech zavedla tento způsob, je dobře, že se najde více názorů na daný nápad i když negativní, snažíme se většinu dobrých návrhů posílat v každém reportu. Prosím ale debatu pouze k návrhu, myslím, že vše podstatné bylo zodpovězeno.
 
Z jakého důvodu jsem anketu založila jsem uvedla výše v odpovědi. Ráda bych postupně v podobných případech zavedla tento způsob, je dobře, že se najde více názorů na daný nápad i když negativní, snažíme se většinu dobrých návrhů posílat v každém reportu. Prosím ale debatu pouze k návrhu, myslím, že vše podstatné bylo zodpovězeno.
Pokud je to pokus o zavedení pravidelného procesu, tak to je odpověď na první část dotazu.
Pořád si ale myslím, že těch 10-20 hráčů, kteří se do ankety zapojí nejsou spolehlivý vzorek - na foru se nachází dost specifická skupina, takže lidé s odlišnými názory pak nemají šanci žádný návrh prosadit. Momentálně mám pocit, že převládá názor "nic neměnit a INNO by to stejně nezměnilo". vzhledem k tomu, že mají v centrále opravdu přísný metr co zavést, stále bych byl raději, kdyby se to poslalo i tak. Jinak hrozí, že lidé z českého fóra budou muset své nápady ventilovat na fórech pl, net apod. (což by pro české fórum nebyla úplně dobrá reklama).
 

Symphie

Člen týmu
V pořádku, každý může mít jiný názor. Nicméně tento způsob je veden na některých fórech, z hlavy teď neřeknu, kde jsem to původně viděla, na mobilním to nevyhledám a připadlo mi to osobně v pořádku, aby hráči dali najevo sami, zdali s tímto návrhem souhlasí či ne. Možná jsem to jen špatně formulovala a chtěla napsat, zdali se hráčům tento návrh líbí, než zdali má být přeposlán. Rozhodující hlas má i přesto Miko, ale jak jsem řekla, většina návrhů doteď byla vždy poslaná. Napiš mi klidně zprávu s tvým názorem, já si to přečtu, ale zde pouze debatu k návrhu.
 

Mikosansobi

Člen týmu
Bitva - čekatel - osobně se mi líbí tento nápad

dále jsem pozitivně nakloněna myšlence hráče polkoi ohledně kloouku a schválení

co se týče hlavnímu dotazu ohledně tabule, tam bych se také přiklonila k myšlence předschválení před vstupem do města.

Napíšu si do poznámek pár podrobností a pošlu v dalším reportu. Pokud máte ještě nějaké připomínky, prosím kontaktujte mě. Děkuji
 
Takže, když hraji bez města (třeba kůli duelům) a někdy chci rychle do města (protože si chci třeba uložit peníze, nebo jít bojovat o pevnost), tak nemůžu, protože tu přibude před schválení? Jasně na fóru, si to asi vyprosím také celkem rychle, nebo si pozvánky nasyslím, ale přijde mi tu snažíte udělat z kola čtverec.
 
Takže, když hraji bez města (třeba kůli duelům) a někdy chci rychle do města (protože si chci třeba uložit peníze, nebo jít bojovat o pevnost), tak nemůžu, protože tu přibude před schválení? Jasně na fóru, si to asi vyprosím také celkem rychle, nebo si pozvánky nasyslím, ale přijde mi tu snažíte udělat z kola čtverec.

Každá mince má dvě strany, podívej se na to co psal zakladatel tématu, pokud si chceš někde ukládat peníze, myslím, že nebude problém, aby ses s nějakým zakladatelem domluvil a pozvánku ti pošle.
 
Naposledy upraveno:

Mikosansobi

Člen týmu
Takže, když hraji bez města (třeba kůli duelům) a někdy chci rychle do města (protože si chci třeba uložit peníze, nebo jít bojovat o pevnost), tak nemůžu, protože tu přibude před schválení? Jasně na fóru, si to asi vyprosím také celkem rychle, nebo si pozvánky nasyslím, ale přijde mi tu snažíte udělat z kola čtverec.

Ty určině na black listu nebudeš a nebude problém tě kdykoliv někam přijmout, ale řešili se tu i krádeže na trhu, Jen si myslím, že toto je menší zlo. Samozřejmě, že si můžeme napsat na papír pro a proti a upravit to tak, aby se to mohlu poslat do centrály a ke spokojenosti všech.
 
Boj o pevnost snad není podmíněn městem ne? Ukládání peněz chápu, ale na druhou stranu je to zkrátka daň za to, že nemusíš řešit duely. Vlastně mi nepřijde úplně dobrý argumentovat tím, že by se ti ztížilo využívání výhod města aniž bys v nějakém fakticky byl.
 
Nahoru