• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Maďaři a jejich diplomacie

DeletedUser8071

Guest
Tak po náhodném brouzdání po netu, jsem našel jedno video od našich skoro sousedů :D , a chtěl bych se svámi o něj podělit, protože po shlédnutí Maďarské kopie české Pošty por tebe, jsem se smál ještě půl hodiny po tom :D, když tak uvítám váš komentář, co kdyby se to událo u Nás :D

 

DeletedUser4517

Guest
ten v cernem triku se moc pestma netrefoval :) toz ale toto zrobit v teelvizi to je trichu ostuda bych je pozaviral vsechny co vztoupili na jeviste se povat. ubohost toto lidska debilita a nizka inteligence
 

DeletedUser

Guest
To je přec naprosto standardní společenské chování, co je na tom podivného?:-)
 

Deleted User - 31870

Guest
na jednu stranu jsou tyto pořady přínosné - můžete najít osoby, které dlouho hledáte..
na druhou stranu se mi ale nelíbí veřejné propírání minulosti jednotlivých osob, což může vést k dosti nehezkým hádkám (či rvačkám, jak jste viděli).. o to smutnější pak je, když se na úkor někoho hledajícího baví spousty lidí..
 

DeletedUser

Guest
Noooooo, po shlednutí videa....nemám slov! Každopádně jsem se nad tím jen nechápavě pousmál...
 

DeletedUser

Guest
Neumějí se chovat ani v soukromí a ani na veřejnosti.Když je házíme do jednoho pytle tak je diskriminujeme.Chudáčky!!!!!!Pokud se jednalo o dítě tak v jejich případě to je úplně jedno,protože každý z nich má nespočetně bratranců,sestřenic,bratrů a sester.Určitě i v Česku se najde rom,který řekne,že v tom videoklipu se bije jeho bratranec.
 

DeletedUser7063

Guest
Neumějí se chovat ani v soukromí a ani na veřejnosti.Když je házíme do jednoho pytle tak je diskriminujeme.Chudáčky!!!!!!Pokud se jednalo o dítě tak v jejich případě to je úplně jedno,protože každý z nich má nespočetně bratranců,sestřenic,bratrů a sester.Určitě i v Česku se najde rom,který řekne,že v tom videoklipu se bije jeho bratranec.

Tohle podle mě nebyli Romové... Maďaři jsou trošku snědí, a snědý byl i ten moderátor...
 

DeletedUser

Guest
Diplomacie... to je trochu jinde... ale už jsem se pobavil u české verze... objevil se tam člověk, jehož vinou jsem se dostal do hodně problematické situace a visí mi nemalou sumu financí... asi bych mu také provedl stomatologický zákrok, mít tu možnost... asi se ještě přihlásím :-D
 

DeletedUser8071

Guest
fííha, to je hustý...nemáš nahodou odkaz na archív ČT1..bych se podíval ze zvědavosti... nebo jestli se chceš rozepsat...tím líp :yes:
 
Nahoru