• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Magic

DeletedUser

Guest
Hrajete to někdo?
Já to hraju od konce září, jsme si s kámošema objednali přednastavený balíky a hráli jsme.
Asi ve stejný době začal u nás na škole vznikat magic klub, kde nás paní profesorka, která ho vede naučila pořádně pravidla a už to jelo.

Já mám modro černej balíček, přičemž využívám jako vojáky hlavně zombíky a upíry, ale
hodně využívám i kouzla- oblíbil jsem si ničící... :diablo:

Pokud by moderátoři dovolili, tak bych sem dal odkaz na fakt good stránku, kde se dají
koupit ty karty a je to solidní a prakticky jediný takto zásobený internetový obchod v republice a dají se tam sehnat i kusovky...

Pokud to nepůjde, tak mi můžete poslat PM. (pokud chcete vědět o tom obchodě)
 

DeletedUser

Guest
ahoj, ja sem tech karet mel asi 2000.... ted sem to zmensil na 300TOP karet a hraju destruktivni cerveno-cernej balicek (hodne kouzel typu: zrani za 3dmg....) a kreatury, ktere stoji malo a sou dobre.... a snazim se soupere znicit za nekolik kol....
a taky mam modrej balicek: tzv ,,counter,,.... (kdo to hraje tak vi co myslim....)
 

DeletedUser

Guest
Zkus www.hrajumagic.cz (pro moderátory: není to obchod, je to jen stránka s návody)
Tam najdeš pravidla a překlady karet pro začátečníky.
Můžeš si tam i stáhnout program, na kterym si můžeš zahrát, ale živýmu soupeři se nic nevyrovná.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8816

Guest
my paříme s kámošema v hospě když už se neslejzáme ve škole a taky si občas zahraju po netu, hraje někdo přes net? :) jinak balíky mám černo-bílej na lifelink, červeno-bílej kterej je taková všehochuť ale taky hodně na životy a zelený elf warriory :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No, u mě tvoří dvě třetiny kreatur zombie, kostlivci a pár potvor a deadtouchem.
Napadlo mě to založit na tom, že budu likvidovat soupeřovo kreatury kouzlama a
budu si furt obnovovat zombie se schopností unheart(na jedno kolo si je můžu za směšnej poplatek přivolat ze hřbitova- takhle to můžu udělat i 100X):diablo:
Takže vylastně soupeř co mi zabije, tak to proti němu nastoupí v dalším kole.
Taky jsem si oblíbil vampýry, ale jejivh dobrý bojovníci se blbě shání.... :(
Modrý příšery mám ty nejsilnější z balíku, hadi 5/5 a lítající potvory, ale mám i černýho démona 6/6.

Moje nej kouzla jsou asi to, že mý příšery budou moct lítat(je to enchantment) a to druhý je taky očarování a znamená to, že soupeř bude hrát s otevřou rukou(budu se moct dívat na jeho karty v ruce) ;)

P.S.: Nápis, kterej nesnášim na soupeřovo kartách: Protection from black.
 

DeletedUser8816

Guest
Hele u toho unheartu jí podle mě ze hřbitova můžeš vytáhnout jen jednou, jak to uděláš tak už pak jde mimo hru, tudíž už jí vrátit nemůžeš, aspoň tak je ta abilita vysvětlená třeba u Hellspark Elementala. Vampýru který mají nějakou kvalitu zatím moc není, aspoň v těch nových edicích i když už se zase začínají objevovat. Kámoš hraje modročernej zaměřenej na neblokovatelnost a to je taky pěknej luxus balík. A jak si psal o tý protekci tak na to se mi moc líbí třeba Great Sable Stag z M10.
 

DeletedUser

Guest
To je divný, já tam o limitování nemám nic napsáno...
Zaptám se ve čtvrtek, to budeme hrát.
 

DeletedUser8816

Guest
Zeptej se, pokud se pletu tak budu rád když to už pak budu hrát správně. Ale když jsem toho Hellsparka začínal hrát tak jsem koukal na hraj.cz na překlady karet pro jistotu a tam maj napsaný tohle "Unearth 1 ManaRed Mana(1 ManaRed Mana: Vrať tuto bytost ze svého hřbitova do hry. Získává haste. Na konci kola, či opustí-li hru, ji ze hry odstraň. Používej unearth pouze tehdy, když můžeš hrát sorcery.)" Podle toho jsem usoudil že to jde jen jednou (pokud si jí jako odstraněnou nevrátíš do hřbitova nebo ruky nějakým kouzlem nebo abilitou) , ale je pravda že jsem tu abilitu u jiných kreatur nestudoval protože tohle je jediná karta kterou hraju a má ji. Zkusím se ještě podívat pro zajímavost třeba na cmus.cz nebo podobný stránky jestli to tam nenajdu, taky by mě zajímalo jak to teda je.
 

DeletedUser

Guest
Já to teď hledám, ale nikde nemůžu vysvětlení tý schopnosti najít. :(
To odstranění tam je, ale já myslim, že to bude že ji mám vrátit na hřbitov.
V každym případě se zeptám.
 

DeletedUser8816

Guest
Já někde myslim na vysvětlení abilit koukal, ale už si ty stránky nepamatuju :( mě tam prostě s tim nehraje to, že nejdřív máš napsaný že jí vytáhneš ze hřbitova, ale pak už napsaný není že má jít zase do hřbitova, ale že jí máš odstranit ze hry, není tam ani odstranění z boje...ale taky po tom mrknu...
 

DeletedUser

Guest
Našel jsem to, měl jsi pravdu, je to jen na jedno kolo.
Ale stejně je to dobrej nečekanej útok, pokud si takhle oživíš 4 zombíky a soupeř má příšery taplý. :yes:
 

DeletedUser8816

Guest
A kde si to našel? By se mi ty stránky mohly hodit když něco hledám :) Jo to nepopírám, mě osobně se ta abilita taky líbí. A když už třeba soupeř ví že s tím může počítat že je můžeš takhle vyvolat tak si zase třeba nedovolí zahrát to co by si jinak dovolil, nebo třeba i útočit v takovým množství jako normálně.
 

DeletedUser

Guest
jj, občas stačí mít silný očarování nebo kreeturu a soupeř má strach a nic si nedovolí.
A strach předchází porážce.... :diablo:
Jinak... používáš na likvidaci zrůd Terror, nebo něco jinýho?
Já používám Hideous end- stojí to sice o 1 černou víc než teror, ale zase to navíc ubere soupeři 2 životy...
Ta stránka je: http://www.hraj.cz/
Náhodně jsem na ní narazil a začetl jsem se od zajímaý modrý karty, potom trochu popojedu dolů a tam to je.
Ale nevim, jestli se ti tam podaří něco najít, je to o štěstí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser8816

Guest
Jo tahle stránka je fajnová i když ty rozbory někdy stojej za to :D
U těch karet a strachu, mě třeba kámoš štval s Luminescent Rain, člověk si spočítal životy tak aby ho dorazil aby mu dmg dalo akorát a on se pak timhle zachránil, pak už s tim byl ale provařenej a teď už ty deštíky ani nehraje, ale svýho času to bylo taky hodně nečekaný a nepříjemný.
Na ničení jedu klasicky Terror, ten Hideous end je taky pěknej, ale mě už by moc zvedal manovou křivku tak jsem zůstal u klasiky, jinak v takovejch sranda goblinech co ještě mám sesmolený tak tam hraju Terminate, to je podle mě luxusní ničení, jen škoda že se s nim nezbavim třeba Chameleon colossuse :(
 

DeletedUser

Guest
Chameleon?!!!
Ani mi ho nepřipomínej, kámoš si je objednal k narozkám 2X a hrozně mě tim štve,
nemám na něj šanci prakticky jak si je vyloží.
Nemáš nějakej tip jak se zbavit takovejch šmejdů??
 

DeletedUser

Guest
No, u mě tvoří dvě třetiny kreatur zombie, kostlivci a pár potvor a deadtouchem.
Napadlo mě to založit na tom, že budu likvidovat soupeřovo kreatury kouzlama a
budu si furt obnovovat zombie se schopností unheart(na jedno kolo si je můžu za směšnej poplatek přivolat ze hřbitova- takhle to můžu udělat i 100X):diablo:
Takže vylastně soupeř co mi zabije, tak to proti němu nastoupí v dalším kole.
Taky jsem si oblíbil vampýry, ale jejivh dobrý bojovníci se blbě shání.... :(
Modrý příšery mám ty nejsilnější z balíku, hadi 5/5 a lítající potvory, ale mám i černýho démona 6/6.

Moje nej kouzla jsou asi to, že mý příšery budou moct lítat(je to enchantment) a to druhý je taky očarování a znamená to, že soupeř bude hrát s otevřou rukou(budu se moct dívat na jeho karty v ruce) ;)

P.S.: Nápis, kterej nesnášim na soupeřovo kartách: Protection from black.

6/6 sou vetsinou na nic.... jelikoz stojej hodne landu, a ja vetsinou tu hru ukoncim drive nez stacej prijit do hry.... (za par tahu....) teda pokud se mi to podari.... a to docela casto....
 

DeletedUser

Guest
6/6 sou vetsinou na nic.... jelikoz stojej hodne landu, a ja vetsinou tu hru ukoncim drive nez stacej prijit do hry.... (za par tahu....) teda pokud se mi to podari.... a to docela casto....

Tenhle je sice za 8, ale když přide do hry, tak se zničí všechny nečerný příšery, takže pokud nebudu mít zrovna modrý vyložený, tak můžu trochu provětrat soupeřovo jednotky. :diablo:
 

DeletedUser8816

Guest
Chameleon?!!!
Ani mi ho nepřipomínej, kámoš si je objednal k narozkám 2X a hrozně mě tim štve,
nemám na něj šanci prakticky jak si je vyloží.
Nemáš nějakej tip jak se zbavit takovejch šmejdů??

typ do modročernýho? countery nebo různý bumerangy...jo mě s nima taky kámoš štve, si z nich nadělá třeba 16/16 s tramplem a to je pak jízda...
 

DeletedUser

Guest
typ do modročernýho? countery nebo různý bumerangy...jo mě s nima taky kámoš štve, si z nich nadělá třeba 16/16 s tramplem a to je pak jízda...

Přesně takhle mě smetl minule.
Zkusim si získat něco modrýho na ničení, protože černý kouzla jim neublíží...
 
Nahoru