• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Magic

DeletedUser

Guest
Ahoj nevíte kde bych mohl prodat magic našel jsem jich hodně a nechci to hrát
 

DeletedUser

Guest
Ahoj nevíte kde bych mohl prodat magic našel jsem jich hodně a nechci to hrát

Černý rytíř - výkup karet.
Ale nemám s tím osobní zkušenosti, jen vím že několik mých známých trochu ty karty prodávalo.
Nebo zkus zajít do nějakého hernáho klubu, zvlášť okud máš nějaké zajímavé kousky tak by někteří hráči rádi koupili... jen doporučuji shlédnout nákupníXvýkupní cenu na černém rytíři, aby tě někdo neoškubal... standart. cena(přátelská) bývá mezi nákupní a prodejní cenou na zmiňovaném obchodě. Ale to jak to uděláš je jen tvoje věc
 

DeletedUser

Guest
Ahoj. lepší máš mysticshop. Jsou tam spolehliví lidé a mám s tím osobní zkušenosti a mají lepší ceny než na Rytíři, takže doporučím tento obchod ;-)

Nebo zajít přímo do Dungeonu ale musíš jim napsat dopředu, jinak tam berou jen foily pokud se neohlášíš.
 

DeletedUser

Guest
Dřív jsem to hrál měl jsem červeno modro černej balíček ted se mi to srazilo a už mam jen černý!
 

DeletedUser

Guest
Ahoj. lepší máš mysticshop. Jsou tam spolehliví lidé a mám s tím osobní zkušenosti a mají lepší ceny než na Rytíři, takže doporučím tento obchod ;-)

Berou velký rozptyl typů vykupovaných karet? Přemýšlím že bych se nějakých zbravil a pokud na tom vydělám víc než na Rytíři, budu jen rád.

P.S.: Kdo s tím máte zkušenosti, pište klidně PM, moc díky.
 

DeletedUser

Guest
Ted se do naší vesnice čerstvě nastěhoval můj mladší bratr se svou přítelkyní, který rád hraje Magic s kamarády v hospodě atd.. tak mě ukazoval svůj černo-modrý balíček, nejdříve mi to připadalo takové dětinské a moc se mi to nelíbilo, ale docela fajn hra, když jsem to zkusil... Nejvíce mě baví hrát za zelené a občas trochu přemýšlím, že by mě brácha mohl vzít do té hospůdky a seznámit mě s těmi jeho přátely, že bych to třeba z toho amatérského hraní mohl někam dotáhnou :::))::
 
Nahoru