• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

maličkosti ohledně bitev

DeletedUser13103

Guest
Jako velitel bitev bych ocenil možnosti přidání více znaků do topicu na chatu.. Při psaní taktiky musím psát hodně ve zkratkách a někdy se mi tam i tak všechno, co jsem chtěl napsat, nevejde. Další věc, která se týká topicu je ta, že se topic občas sám od sebe smaže, ale to je jen maličkost.

Kdyby přibyla ještě jedna hodnost, něco mezi vojínem a kapitánem či kapitánem a generálem, tak by se tím určitě nic nezkazilo a při bitvě by mohly pomoci.. Ještě mě napadlo, že by měl kapitán přednost v pohybu a ta nová hodnost by měla přednost ve střelbě

Toď všechny malé nedostatky z bitev, které mě zrovna napadly :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13103

Guest
Tak to je hodně blbá náhrada... Polovina hráčů HZ ani nečte a co když pak chodí na bitvy hráči, kteří nejsou v alianci?

Rozšířit topic by snad neměl být takový problém
 

DeletedUser

Guest
Spíš si myslím, že by měl být velitel oceněn dluhopisy navíc za velení, ale to už tu taky bylo....
 

DeletedUser13103

Guest
Nojo, to je zas jiná kapitola.. Taky mně vadí, že nejsem za bitvu nějak extra odměněn.. někdy trvá bitva přes hodinu a to už dá dost námahy odvelet, ale bylo by asi nemožné, to nějak zařídit :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tak stačí napsat topic "taktika v HZ", kdo není v ali, může být špeh, atd... pokud je jeden, dva hráči mimo ali, co pravidelně bitví, dá se jim to poslat extra...
 

DeletedUser13103

Guest
Abys mi rozumněl, já jsem tu nepřišel hledat alternativa, ale žádat o rozšíření topicu. Nevím na jakém hraješ serveru, já hraji na Buffalu, kde je bitevní aktivita velmi nízká a server není rozdělen na dvě aliance, nýbrž 3 a více, tudíž ne každý, kdo přijde k nám na bitvu, dostane HZ. A jak jsem již zmiňoval výše, taktika v HZ rozhodně není řešení. Je to pro hráče nepohodlné a jsem si jistý, že ne každý HZ čte.
 
Nahoru