• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

mapa pro úkol

  • Zakladatel vlákna Repochatifa
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Zdarec ostřílení pardálové.Mám dotaz zda se dá znovu získat mapa pro úkol Voní to pokladem.
Já nána ho měla nasazený a plnila úkoly z Voní to pokladem.Jenže jaksi ( hold blondýna) jsem se dostala do omdlení a mapa je fuč. Zkoušela jsem znovu 4 úkoly pro sehnání 4 částí mapy a nic.... Tak nevím .... dá se k ní nějak znovu dostat mimo trhu ...stejně tam není a pokud by tam byla tak jsem jenom chudá dobrodružka,která by na ni finančně stejně neměla.
Děkuji všem bodrým wesťákům za rady.
A omlouvám se za hlavičku témata,kde jsem napsala Pustina.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1318

Guest
Pokud jsi opravdu ztratila mapu při mdlobách, pak se obrať rovnou na support.
Přijít o neuložené peníze, zdraví a použité výhody z řemeslnických výrobků je běžné, o předměty z inventáře nikoliv.
 

DeletedUser

Guest
Pro upřesnění jsem mapu v té chvíli na sobě neměla ...odskočila jsem si plnit úkol Druhý duel ze serie Poražený ( podmínka beze zbraně, čtvrtek, čas mezi 16:00 - 20.30 oblečeny noviny )a v políčku pro předmět byly dány noviny.Ale před tímto úkolem jsem dělala úkol Číňan.
 

DeletedUser1318

Guest
V tom případě tu mapu už nepotřebuješ, číňan tě navede na další místo, kde máš pokračovat.
 

DeletedUser

Guest
oooo děkuji .... mapu už opravdu nepotřebuji právě jsem splnila úkol Řeka (Zůčtování u řeky, Poraž Lupič).
No hold co by jste mohli ode mne očekávat.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru