• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Marge Roalstad aneb co na weststats nenajdete

DeletedUser

Guest
Marge- sestra Marie Roalstad-pozor objevuje se v salonu jen zřídka !

Marge má pro Vás 5 nových úkolů !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

seznámení s Marge


úkol č. 1:
[SPOIL] [/SPOIL]
úkol č. 2:
[SPOIL] [/SPOIL]
úkol č. 3:
[SPOIL] [/SPOIL]
úkol č. 4:
[SPOIL] [/SPOIL]
úkol č. 5:
[SPOIL] [/SPOIL]
 

DeletedUser4517

Guest
pekne,ale trosku vice bych ji odhalil prece jen je to prostitutka
 

DeletedUser

Guest
Skvělý, muselo ti to dát opravdu hodně práce.
Ty úkoly jsou zajímavé, jen ta belle starrsova pistole mi přijde trochu přehnaná. ;)

Nechtěl by jsi pracovat pro INNO?:::))::
 

DeletedUser

Guest
Graficky na to 7sup určitě má :-)
Jeho sada oblečků pro indiány se mi líbila více,než ta,která je ve hře.
Zvláště ta pro indiánky :-)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-Forkronil -ber to s nadhledem -třeba mi osobně je na sv.6. Bellestarska na ....... a pokud by taková série úkolů existovala klidně ji obětuji.

Jinak první a jediný kdo poznal že Marge propůjčila svůj vzhled Darling je Lord Ronnie Creager -gratuluji - odměnu si ale musíš vyzvednout neznámo kde.........
 

DeletedUser

Guest
Ta poslední odměna za tu kupu věcí je podle mě akorát.. suprově jsi to vymyslel :hoj:
jen se chci zeptat to je youngův revolver?
 

DeletedUser

Guest
jojo-je to youngův revolver - ta kupa věcí je víceméně kvůli příběhu - a odměna za vše dokupy z celé série je právě tato věcička- bohužel se obávám že ve skutečnosti to tak jednoduché není a pochybuji že budu někdy jeho majitelem-ahoj
 

DeletedUser

Guest
jojo-je to youngův revolver - ta kupa věcí je víceméně kvůli příběhu - a odměna za vše dokupy z celé série je právě tato věcička- bohužel se obávám že ve skutečnosti to tak jednoduché není a pochybuji že budu někdy jeho majitelem-ahoj

Ale mohl bysi být.Když je ten tvůj syn YoungSup...
 

DeletedUser6123

Guest
7Supe, seš prstě master. Seš fakt dobrej grafik nad grafiky, skláním přes tebou svoje křivý záda. Jinak ta Marge je celkem kočka. Pro ten revolver bych si ji klidně vzal.
 

DeletedUser

Guest
Všem moc děkuji a jsem rád že se Vám to líbilo.
Chci jen dodat že by jste mně neměli nazývat grafikem aby se nějaký skutečný grafik nenasr....To co páchám já jsou spíš fotomontáže,postavu Marge prosím nesrovnávejte s Darling -já ji osobně neznám a obrázek jsem ji udělal za to že mi byla ochotná v noci vyhledat něco v archivu co jsem nebyl schopný najít,celý minipříběh je vymyšlený i když víceméně ze života.mějte se
 

DeletedUser7063

Guest
7supe, skvělá práce! A to oblečení Marge je mi nějaké povědomé! To si našel někde na internetu?
 

DeletedUser6120

Guest
Krása, škoda jen že ve hře asi tyto úkoly nikdy nebudou :-(
 

DeletedUser

Guest
Nemyslím si. Když jde zničit v jednom úkolu Hernarďák tak proč by nešla zničit i Belle Starka?

Hoj-přečetl jsem si to po sobě dvakrát protože už je to dost dlouho co jsem to stvořil ale nikde žádná zmínka o ničení není - v úkolu č.4.je pouze že ji máš sehnat a porazit Johna Fitzburna tak nevím co tu řešíte.
 

DeletedUser

Guest
on myslí že když mužeš odevzdat hernandák tak mužeš i belle starsku
 

DeletedUser

Guest
Jasan to mně taky napadlo ale psal o zničení (já měl tenkrát na mysli že ji prostě musíš mít aby jsi mohl v sérii pokračovat)- toto je smyšlený úkol a ve hře nikdy nebude ale kdyby to tak bylo-tak neváhám ani vteřinu a klidně tu blbou Bellku oželím abych dostal na konci lepší kvér.
Už to nemá cenu řešit dělal jsem to jen tak pro pobavení-:střelec:
 

DeletedUser

Guest
kdy se asi přibližně objevuje?:bandita:



za yongův revolver bych belle starsovku klidně vyměnil
 
Nahoru