• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

maska friday Th 13

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17985
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser17985

Guest
Chtěl jsem se zeptat,kamarád na Dakotě dostal masku pátek 13 pro 130 level nevíte jak jí dostanu taky??
 

DeletedUser1318

Guest
Mně by spíš zajímalo, kolik lidí by jej mohlo aktuálně použít, když maximální dosažitelný level je 120.
 
Mně by spíš zajímalo, kolik lidí by jej mohlo aktuálně použít, když maximální dosažitelný level je 120.

Ten predmet nieje možné použiť už len z toho dôvodu, že nieje súčasťou hry. V podstate ho vidí len ten, kto používa ten script. Je to len taký "vtípek".
 

DeletedUser

Guest
Mě by zase spíš zajímalo, co to má znamenat, že se tu nejprve objeví oznámení, které o Masce mluví jako o něčem naprosto přirozeném, co je součástí hry a je ohromně komické, a následně je toto oznámení nahrazeno upozorněním, že předmět je vlastně jen součástí scriptu, vůbec ne součástí hry, a že používání scriptu se nedoporučuje. Co teda sakra mělo znamenat to první oznámení?
 
Mě by zase spíš zajímalo, co to má znamenat, že se tu nejprve objeví oznámení, které o Masce mluví jako o něčem naprosto přirozeném, co je součástí hry a je ohromně komické, a následně je toto oznámení nahrazeno upozorněním, že předmět je vlastně jen součástí scriptu, vůbec ne součástí hry, a že používání scriptu se nedoporučuje. Co teda sakra mělo znamenat to první oznámení?

Prvé oznámenie sa nemalo dostať na verejnosť a čakali sme na vyjadrenie zo strany INNA. Nakoniec sa na to prišlo inak.
 

DeletedUser7239

Guest
Prvé oznámenie sa nemalo dostať na verejnosť a čakali sme na vyjadrenie zo strany INNA. Nakoniec sa na to prišlo inak.

No mně by se to jako překvapení od INNA líbilo (podobně třeba jako klobouk čarodějnice nebo mladý kojot :) Až na ten level to bych z toho ještě dlouho nic neměl. :(
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru