• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Mathewho

DeletedUser

Guest
Tak ahojte pridávam vám tu pár mojich prác :)

Header pre DK

addern.png


Sig

14jw1mf.png



Counter Strike - Sig

counterstrikea.png



Bioshock - Sig

bioshock.png



Hillary Duff - Sig

hillaryfuffall.png
Tento sig je práca mňa a môjho dobrého kamaráta :)

Music - Avatar

mmko.png
A podobne ako Sig Hillary Duff, aj toto je naša spoločná práca :)

Natural

natural222.png


Avatar
JhGYt.png


Avatar 2
NqooW.png


Sig
5l7wgx.png


Sig
scaled.php


Avatar
unled1bh.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
také tutove prace ... viem ze si to mozno nerobil podla tutu ale obrazky su z toho... signatury vie uz kazdy skoro na nejakej tej urovni...
 

DeletedUser

Guest
Dva kritici se ozvali... Mě se to líbí a to, že je to z toturiálů mi nějak nevadí. Hlavní je, že to ten člověk umí z toho tutorialu hezky zpracovat a přidat i něco svého. Já už jsem také někde viděl ten s Hillaru Duff, ale neřeším to. Ale nechci se o něčem hádat. Jen nemusíte hned každého zkritizovat.
 

DeletedUser

Guest
Dva kritici se ozvali... Mě se to líbí a to, že je to z toturiálů mi nějak nevadí. Hlavní je, že to ten člověk umí z toho tutorialu hezky zpracovat a přidat i něco svého. Já už jsem také někde viděl ten s Hillaru Duff, ale neřeším to. Ale nechci se o něčem hádat. Jen nemusíte hned každého zkritizovat.

ja jsem ale vubec nic nezkritizoval...precti si znovu muj prispevek prosim....nerikam, ze se mi to nelibi, prave naopak, ale nevim, co je autorova prace....
 

DeletedUser

Guest
Dva kritici se ozvali... Mě se to líbí a to, že je to z toturiálů mi nějak nevadí. Hlavní je, že to ten člověk umí z toho tutorialu hezky zpracovat a přidat i něco svého. Já už jsem také někde viděl ten s Hillaru Duff, ale neřeším to. Ale nechci se o něčem hádat. Jen nemusíte hned každého zkritizovat.

ani ja ani on sme nepovedali ze sa nam to nepaci ...
 

DeletedUser

Guest
No tak dám tu pár nových prác konkrétne 2 avatary a 1 sig a ďakujem za ohodnotenie. :lovec:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No momentálne nemám už v PC PSko takže na istú dobu končím z grafikou, keď budem mať časom pridám sem predlohy z ktorých vznikli tieto práce :střelec:
 
Nahoru