• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Migrační pásmo

Líbí se vám tento návrh?


  • Celkový počet hlasujících
    16
  • Anketa uzavřena .

DeletedUser

Guest
Ahoj,vím,že slovní spojení Migrační pásma,už tady padlo několikrát,omlouvám se všem kdo jej použili,ale chci jej zařadit mezi návrhy a nápady.Je potřeba,aby se něco udělalo s českým světem,který rychle vymírá.Navrhuji,aby byla vytvořeno migrační pásma u všech zbývajících světů a čeští hráči se mohli sami a svobodně rozhodnout,na který svět přemigrují.

Pravidla: Od určitého data,by se spustila migrační vlna.Tato vlna by byla dlouhá např.měsíc,po tuto dobu by se hráči mohli rozhodnout,na který svět migrovat.Migrovat by bylo dovoleno na všechny světy s výjimkou rušících se světů.Z rušících se světů by bylo dovoleno migrovat do světů starých i nových.Pro migraci z ostatních světů by nebylo omezení.Samozřejmě pravidla by se musela upřesnit s Innogames.

Pro: Dost lidí by to přivítalo,určitě by to zvýšilo aktivitu na některých světech,mrtvé světy by se vyprázdnily.Dakota,by se mohla naplnit do 100%(můj hrubý odhad)

Proti:může nastat chaos,innogames,by nastavilo krátké časové rozmezí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
je potřeba aby jsi svuj navrh upravil podle pravidel sekce Navrhy a Napady přesněji dle Návrhy vkládejte propracované, textově i graficky, popište, proč se domníváte, že váš návrh by mohl být hře prospěšný, dále jaké dle vás může mít pro a proti. ti co už dostali anketu to splnili . nejde o buzeraci z me strany,ale pokud to nebude přehledne, tak se tím vyvojaři ani zabývat nebudou.. Tak tedy jakmile to upravíš...dostaneš anketu,není problem . :klubun:
 
je potřeba aby jsi svuj navrh upravil podle pravidel sekce Navrhy a Napady přesněji dle Návrhy vkládejte propracované, textově i graficky, popište, proč se domníváte, že váš návrh by mohl být hře prospěšný, dále jaké dle vás může mít pro a proti. ti co už dostali anketu to splnili . nejde o buzeraci z me strany,ale pokud to nebude přehledne, tak se tím vyvojaři ani zabývat nebudou.. Tak tedy jakmile to upravíš...dostaneš anketu,není problem . :klubun:

ono tohle uz moc rozvijet nejde :)
 

Pawn

Člen týmu
Já myslim, že víc psát pro a proti neni třeba, protože je to ztoho zřejmý. A jestli to INNO nepochopí, nedivme se, že hrajeme ten west který hrajeme nyný. Tohle bych podpořil.
 
chybí tu dizkuze o migračních pásmech, cca tři měsíce zpátky se tu psalo, že nějaké změna bude a už je to defakto hotové (tj. poslané do němec) a máme se nechat překvapit ... a uplynulo jen spousty vody. Změna je určitě třeba, některé parametry budou pro některé lidi nepříjemné, ale je to nutná ...
 

DeletedUser

Guest
Nevím co tu mám ještě doplnit,ale dneska se to pokusím zvládnout,můžeš pak dát anketu.Ještě když tu píšu,chtěl bych se zeptat,zda může hrozit světu buffalo zánik,tak jako ostatním,keré se budou mazat.Nechci totiž být uvězněný s postavou na buffalo,když sem do toho vrazil dost nuget...
 

DeletedUser13789

Guest
Nevím co tu mám ještě doplnit,ale dneska se to pokusím zvládnout,můžeš pak dát anketu.Ještě když tu píšu,chtěl bych se zeptat,zda může hrozit světu buffalo zánik,tak jako ostatním,keré se budou mazat.Nechci totiž být uvězněný s postavou na buffalo,když sem do toho vrazil dost nuget...

Buffalo by jen tak nezavřeli. Je to prémiový svět a těm podle mě nehrozí zánik. Dokud tam bude aspoň jeden hráč, který bude platit, tak ten svět poběží. Takhle se teď INNO chová. Ale to sem moc nepatří. Nadávat by se totiž dalo do nekonečna.

Rozhodně bych návrh podpořil. Mám taky postavu na Buffalu a nerad bych o ní jen tak bez náhrady přišel. Buffalo mám rád a hraju tam jako samotář, takže počet hráčů až tak nevnímám. Ale přestupu na jiný svět bych se nebránil.
Nevím, jak je to teď na Dakotě, je to už dlouho, co jsem tam měl postavu...a nevím, proč zrovna Dakota je tak úžasná a měla by být naplněná ideálně až po okraj, ale budiž...

PS: Jenom tam někde uprav barvu písma, občas dej něco tučně...a anketu dostaneš. Fakt tam není co rozepisovat.
 

DeletedUser

Guest
já sem nenapsal,že má být naplněna po okraj,trochu špatně si to pochopil.Pokud by byl jeden svět aspoň z 80% kapacity plný,tak by se tam dalo normálně hrát obchodovat a byla by tam přirozená konkurence a každodenní bitvy.takhle se musíme "uměle" domlouvat na bitvách a obchodovat se zde také už moc nedá,trh je přesycen surovinami a jediné o co je zájem jsou nové sety.
 

DeletedUser13789

Guest
já sem nenapsal,že má být naplněna po okraj,trochu špatně si to pochopil.Pokud by byl jeden svět aspoň z 80% kapacity plný,tak by se tam dalo normálně hrát obchodovat a byla by tam přirozená konkurence a každodenní bitvy.takhle se musíme "uměle" domlouvat na bitvách a obchodovat se zde také už moc nedá,trh je přesycen surovinami a jediné o co je zájem jsou nové sety.

Jo, jasně. To jsem pochopil správně (možná jsem to já špatně napsal)...jen jsem nevěděl, jestli je Dakota něčím speciální. Že o ní všichni tak básní. Je to teda jenom kvůli počtu hráčů? A proto by bylo nejlepší, aby se právě na Dakotu migrovalo?
 

DeletedUser

Guest
cílem je,aby aspoň jeden svět byl plný,je jedno který.Samozřejmě,pokud by ty bylo buffalo,byl bych moc rád.
 

DeletedUser

Guest
tak,můžete hlasovat:),přijmu jakékoliv zlepšující návrhy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru