• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Migrace z Buffala na Colorado...

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14766
  • Vytvořeno

DeletedUser14766

Guest
Dobrý den chci se zeptat, jestli bude někdy migrace z Buffala na Colorado Prosím odpovězte mi Support... Díky :klubun:

A když tak přibližně kdy.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13514

Guest
Nejspíš někdy bude, kdy netušíme. O migračních pásmech nám rozhoduje Inno, my jen podáváme návrhy, ale nijak neovlivníme, zda pásma tak nastaví, či nikoliv. Zatím informace, že by byla možná migrace z Buffala nemáme, takže pokud bude, tak jistě ne v blízké době.
 

DeletedUser14766

Guest
Ja sem napsal jen proto, proto že už na Buffalu není ani 3000 hráčů
 

Deleted User - 31870

Guest
Žádali jsme o nové migrační cesty, prozatím jsme odpověď nedostali.
 

DeletedUser

Guest
na coloradu umře týdně stovka hráčů. Až bude migrace povolena, tak tam taky skoro nikdo nebude.
 

DeletedUser9371

Guest
Colorado umírá, co do aktivity hráčů ve společné hře. Ale oproti jiným světům ? Tam nejsou hráči uzamčeni. Třeba se blýskne na lepší časy. Chce to trochu optimismu. :)
 

DeletedUser16495

Guest
Již jsem se ptal, ale ztratil to, ptám se ještě jednou -> Tuší se zda li bude umožněná migrace z dakoty? Už mě z těch nugetts bolí hlava
 

DeletedUser

Guest
Už bylo několikrát řečeno jinde, že Dakota je nejnovější svět a tudíž migrace v nejbližších měsících není reálná. Pokud chceš na jiný svět, můžeš využít nové možnosti - předávání účtů.
 

DeletedUser16495

Guest
Předávání účtů? To můj účet mám někomu darovat a jít na nový svět ?
 

DeletedUser16495

Guest
Tu jsem právě hledal, jestli budu mít zase otázku napíši ti poštu :klubun:
 
Nahoru