• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

modlení = test

DeletedUser

Guest
Kámoš A a kámoš B si všimli že když budete vykonávat práci třeba přepravovat munici a pak se jednu hodinu budete modlit (4x modlení) a pak zase budete vykonávat práci přepravovat munici na tom stejném místě tak naleznete celkem drahé předměty
Za jeden den se jim povedlo najít tyto nálezy: převodovka, ostrá dorážková dýka, přesná brokovnice, hnědé pončo a nočník !!!

Proto vás prosím (ale nenutím) abyste to také zkusili a výsledky sem vložte pomocí obrázku.
Hodně štěstí ! ;-)
 

DeletedUser6324

Guest
Určitě to zkusím, jsem dobrodruh a mám za úkol obchodovat s indiány.
Jen se zeptám: To jsou věci nalezené za den, či za jak dlouho? V jakých pracovních intervalech tvoji kamarádi pracovali (30 minut, hodina či dvě)?
 

DeletedUser

Guest
modlenie je požehnanie do novej prace čiže ak sa budeš modliť aj 50x 15 min.. bude to mať učinok (ak vôbec aj nejaky je )len na prvu pracu čo zadaš... :)
 

DeletedUser6123

Guest
Zajimalo by mě, jak dlouho a po kolika hodinách pracovali, ale jelikož jsem dobrodruh, tak jsme něco podobného udělal, a hned jsem u obchodování s indiány našel poníka, poté nic, ale potom jsemnašel hnědou buřinku a po čase zase serné oblečení, takže rozdíl visdím.Normálně třeba 10H nic nenajdu.
 

DeletedUser

Guest
no ja mam trik ze pomodlit sa a 2x 2h vecsinov na druhi krat padne produkt ak nieje male percento ale aj tak to pomaha na drop
 

DeletedUser

Guest
dnes jsem se po dlouhe dobe pomodlil nasel jsem zluty trojcipy satek a sedy plast(2X2 hodiny prepadavat dostavniky) samozrejmne to muze byt nahoda ale prijemna
 

DeletedUser

Guest
Kámoš A a kámoš B si všimli že když budete vykonávat práci třeba přepravovat munici a pak se jednu hodinu budete modlit (4x modlení) a pak zase budete vykonávat práci přepravovat munici na tom stejném místě tak naleznete celkem drahé předměty
Za jeden den se jim povedlo najít tyto nálezy: převodovka, ostrá dorážková dýka, přesná brokovnice, hnědé pončo a nočník !!!

Proto vás prosím (ale nenutím) abyste to také zkusili a výsledky sem vložte pomocí obrázku.
Hodně štěstí ! ;-)


Pracovali po půlhodinách nebo po dvou?
 

DeletedUser1442

Guest
Tak jsem to včera a část dneška zkoušel na dvou světech.
Výsledek?

Nenašel jsem nic, dokonce ani produkty.:ireful:
 

DeletedUser

Guest
Je to nesmysl. Hned řeknu proč:

Mám teorii, že modlení je u lidí číslo mezi 0 a 1 (včetně). Na chvíli si představte, že jste se prostě narodili s ďáblem v těle (0) a nebo že se budete bičovat každej večer do zad (1), aby Vám ten někdo nahoře odpustil.

Pokud máte číslo 0 a pomodlíte se, výsledek bude, že budete mít více štěstí.
Pokud máte číslo 1 a pomodlíte se, vysledek bude, že budete mít větší smůlu.

Teorii "modlení" se věnuju už fakt dlouho, a výsledek pozorování je takovýto:

Pokud se přemodlíte (třeba právě 4x denně), může se Vám stát, že na Vás 4x za sebou spadne větev, nebo Vás klovne rána, navíc nenajdete nic a akorát je to n nas****.

Pokud se pomodlíte jednou, funguje to 50/50 ale: Je pravdou, že jedna motlitbička každé ráno většinou neuškodí. Bohužel, na S9 jsem se modlil každý den jednou - výsledkem bylo, že jsem 3 dny byl neustále zraněn, a nenašel jsem nic, ani třeba to pitomý prkno!

Tak jsem si řek, že je to stejně jedno, a modlit se přestal. Zrovna včera, nepomodlen, jsem na S9 našel při 90% motivaci 2 hod kácení stromů 4x prkna??? Předtím jsem našel rezavou předovku? Jindy po modlení rezavou flintu?

Je to prostě jedno. Berte to jako tak, že se v životě taky stane, že vstanete levou nohou. A imanigární pomoc Vám pouze zajišťuje, že si toho, co nacházíte normálně, všímáte najednou víc.

Věřte mi, je to jedno.
 

DeletedUser1575

Guest
no nevím jak u jiných ale já se 2x pomodlil a u práce přepadávat dostavníky jsem našel vycházkovou hůl již dokonce 3 a motivace byla hluboko pod 90% .A to nemám premko takže je to o tom jak vám to program vyhodnotí a výsledek může být ruzný.
 

DeletedUser

Guest
no nevím jak u jiných ale já se 2x pomodlil a u práce přepadávat dostavníky jsem našel vycházkovou hůl již dokonce 3 a motivace byla hluboko pod 90% .A to nemám premko takže je to o tom jak vám to program vyhodnotí a výsledek může být ruzný.

O tom jestli najdeš vycházkovou hůl, rozhodují Labor Points. Já mam třeba nejvíc možnost nalézt na "Obchodování s Indiány", protože mám 518 LP navrch. tam jsem našel včera kopu věcí, ráno jsem se modlil. Jindy je najdu taky, když se nemodlím. Vlastně se modlím jen tehdy, když nejsem u PC a dám si to do jobů. Jinak na vycházkovou hůl dosahnu právě pouze u indiánů, protože i přepadávat dostavníky nemám tolik LP (asi jen 18). Tudíž mám maximum asi 2031 $.

P.S: Motivace nesnižuje cenu věci, kterou najdeš, ale pravděpodobnost, že padne. Teoreticky můžeš najít vycházkovou hůl i s motivací 1%.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
modlil jsem se našel jsem toto: Medaile Stříbrné hvězdy, mustanga a rezavou předovku.
 

DeletedUser

Guest
Při jaké práci? Za jeden den? Kolik jsi měl Labor Points? Tohle prosím trošku upřesnit.

Já se třeba včera nemodlil pracoval, a nic, pak jsem se pomodlil, pracoval, a furt nic. Jedna dýmka míru za 12 hodin prací. Je mi to šumák, nebo mam divnej charakter :D
 

DeletedUser7906

Guest
taky si myslím že modlení k ničemu není....je to tam proto aby to zvětšilo iluzi hráčů o nalezení předmětů.......můj názor
 
Nahoru