• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

moje statistiky

  • Zakladatel vlákna DeletedUser12400
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12400

Guest
kde najdu moje statistiky kolik sem za dobu co hraji vydelal, procestoval km,...
driv sem je nasel ale ted je nemuzu najit kde jsou
 
kde najdu moje statistiky kolik sem za dobu co hraji vydelal, procestoval km,...
driv sem je nasel ale ted je nemuzu najit kde jsou

Ted je to přesunutý do uspěchů.
Můžeš se dokonce i mrknout jak sou na tom ostatní hráči a to když klikneš v jejich profilu na dosažený body.
Jen nejsou vidět kolik investovali nugetu.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13667

Guest
Pokuď jsi na světě, kde prozatím nejsou spuštěny úspěchy tak své statistiky neuvidíš.
 

DeletedUser

Guest
ty úspěchy jsou trochu zmatené ,já u některých úspěchů oficiálně splnuji podmínky,ale zaznamenané je tam nemám ,např u zbraní ,jsem sběratel takže těch věcí mám hodně něco přes 5030 věcí ,takže většinu úspěchů splnuji ,divné měli by to spravit
 

DeletedUser

Guest
taky nemám úspěchy, které splňuji, a naopak mám úspěchy, které bych mít neměla...třeba na s1 jsem právě dostala úspěch za výrobu Tagelohner (Vyrob 100 produktů se zeleným stupněm obtížnosti), přestože jsem zatím vyrobila celkem 77 výrobků
asi bude ještě chvíli trvat, než to pořádně rozchodí, chyby jsou i ve statistikách, třeba na Buffalu jsem koukala, že mi to hlásí 0 prohraných duelů (a nejsem sama) nebo nejnižší vypsaná odměna 0 apod.

a když už jsme u těch statistik, třeba na Arizoně mám napsáno, že v hotelu jsem pobývala 3 600 000.... na kterou časovou jednotku je to vztaženo? nejvíc by mi asi seděly sekundy (42 dní)... nebo to není časová jednotka a počítá se to jinak?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Pokud máme hlásit chyby v získávání úspěchů, budeme potřebovat vědět přesně, které jsou špatně. Pomohlo by nám, pokud byste informace podložili i nějakými důkazy, že podmínky splňujete/nesplňujete a úspěch máte/nemáte mít. Ať jim pošleme kompletní přehled s informacemi, v čem se mají povrtat.

To samé by nám pomohlo u těch statistik..
 

DeletedUser1318

Guest
Pokud máme hlásit chyby v získávání úspěchů, budeme potřebovat vědět přesně, které jsou špatně. Pomohlo by nám, pokud byste informace podložili i nějakými důkazy, že podmínky splňujete/nesplňujete a úspěch máte/nemáte mít. Ať jim pošleme kompletní přehled s informacemi, v čem se mají povrtat.

To samé by nám pomohlo u těch statistik..
No to by zabralo víc času než samotné hraní, vzhledem k tomu, nakolik je to pro vlastní hru prospěšné, se tím asi bude tak detailně zaobírat málokdo.
 

Deleted User - 31870

Guest
Samozřejmě, ale pokud to máme hlásit, musíme detailně i s podklady.
 

DeletedUser

Guest
třeba chybná statistika duelů byla hlášená už na betě, asi jim je to jedno
 

DeletedUser

Guest
Takže nedostal jsem ocenění za tyhle splněné položky:

Pán levé ruku - v batohu mám všechny zbraně,které jsou na seznamu ,ale v té statistice jedna chybí a proto nemám ocenění
Pán pravé ruky - tady je to ještě horší tady mi nezaznamenali 12 zbraní
První vydělané peníze - na trhu jsem prodal produkty v hodnotě 30 000 a tady je limit 1 000 takže tohle také splnuji
vetešník - prodal jsem jich více než 50 v jeden den a požadováno je jenom 50 a mě uznali pouze 16 předmětů
kočovný cirkus - celou sérii úkolu mám dokončenou a ocenění nemám
Nevím jak to dokázat,ale stačí se mi podívat do batohu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
a u toho vetešníka a vydělaných peněz sis to vyzvedl na tržišti?
 

Pawn

Člen týmu
Takže na Buffalu sem se dneska po prvé pomodlil
A rovnou sem dostal úspěch Ateista (pomodli se 10x) :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru