• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Motogp/wsbk

DeletedUser

Guest
My jsme měli gold takže jsme byli i v Paddocku ale minulý rok jsme byli na SBK poprvé tak jsme měli jen silver... jinak co říkáte na výkon Ondry Ježka? Jel skvěle.
 

DeletedUser

Guest
Proti F1 je to tady trochu chudobnější a přece je MotoGP o tolik lepší než snobská F1, kolik je v ní bojů a ve WSBK ještě možná i více. Ježek byl opravdu dobrej, i Čiháka povzbuzovali, jak bojoval o poslední místo.
 

DeletedUser

Guest
No fuj ty socanské vláčky:sick: A Milda byl dobrej jak v první jízdě bojoval s tím Švýcarem tak to nemělo chybu a za náma byl jeden Švýcar takže o zábavu bylo postaráno :D
 

DeletedUser

Guest
No jo, motorky to je vždycky boj, to já jsem na ně již pamětník. Zažil jsem vůbec první vítězství Rossiho, také v Brně. Ale vůbec velké vzrůšo byly MV Augusty, které silně burácely okruhem a bojovali Agostini s Readem o špici a průměrná rychlost na kolo byla o hodně větší než dnes. Ale zase bylo hodně mrtvých. Jó to bejvaly doby.
 

DeletedUser

Guest
No jo, motorky to je vždycky boj, to já jsem na ně již pamětník. Zažil jsem vůbec první vítězství Rossiho, také v Brně. Ale vůbec velké vzrůšo byly MV Augusty, které silně burácely okruhem a bojovali Agostini s Readem o špici a průměrná rychlost na kolo byla o hodně větší než dnes. Ale zase bylo hodně mrtvých. Jó to bejvaly doby.

Tak to já takový pamětník nejsem ale na co nezapomenu je letecký den Sekiguchiho v Brně o Simonceliho Gileru fuj tak to bylo hnusné
 

DeletedUser

Guest
Proč to tady tak spí, když se blíží pro motoristy největší svátek roku??? Už se na něj těším, jen aby vyšlo počasí, letos na ty motorky pořád prší. Ale správní fandi Brna říkají: viděli jste někdy v Brně pršet? A mají pravdu, srpen bývá stabilní, já sice jednou zažil pěknu sprchu, ale to bylo až po cestě ze závodů při trati.
 

DeletedUser

Guest
Ale asi bych nechtěl spadnout z té motorky,to musí bolet,hlavně,když jedeš vysokou rychlostí.
 

DeletedUser

Guest
na stadiounu možná ne ale na cílový rovince určo vytáhli i vlajku voda na dráze
 

DeletedUser

Guest
na stadiounu možná ne ale na cílový rovince určo vytáhli i vlajku voda na dráze

Nepršelo:ehm:

Proč to tady tak spí, když se blíží pro motoristy největší svátek roku??? Už se na něj těším, jen aby vyšlo počasí, letos na ty motorky pořád prší. Ale správní fandi Brna říkají: viděli jste někdy v Brně pršet?
Bohužel minulý rok jsme byli po treninkách ze*hcani až za ušama
http://fansof96.cz/kubajz/gal_brno_2009.php Pár foteček
TO: P3t4 Už jsem před tím psal jinému modovi
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
westmaniaku byl jsi tam na oba dny
pršelo chvili všichni zajeli do boxu a přezuli ne při hl. závodě
 

DeletedUser

Guest
To tady nikdo opravdu v neděli nepojede, tak to já tedy jedu, pěkně na stadion. Asi tam bude samej Němec, ale neva.
 

DeletedUser

Guest
Viděl někdo dnešní 125? Tak to byl opravdu adrenalin, pád v poslední zatáčce prvních dvou jezdců.
 

DeletedUser

Guest
já se koukal na moto gp ale ten pád byl hezkej v moto gp se taky hezky rozmlátili ale zase asi v 2 zatáčce od startu
 

DeletedUser

Guest
Zase celou Moto GP vyhrál ten nejlepší ...jako kdysi.
 

DeletedUser

Guest
No jo, Rossi je dobrej. Ale na Aga nemá. Ten vyhrával dvě kubatury současně. Byl to také zážitek ho v Brně vidět.
 

DeletedUser

Guest
Opět je tu nová sezona. SBK už odjely dva závody. Letos už nebudou 250, Maďaři opět nestihnou letos postavit nový automotodrom a ve Španělsku se pojedou už 4 závody, což je poněkud kuriozní.
 
Nahoru