• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Nápady na skripty

Deleted User - 586785

Guest
Do tejto témy môžete dávať návrhy na skripty, alebo preposlať odkaz na váš návrh do hry...

Drvivá väčšina nápadov sa do hry nedostane, no pri tom by sa to dalo zrealizovať pár riadkami kódu,
kľudne sem dajte odkazy aj na nejaké zaujímavé, staršie návrhy, čo sa do hry nedostali,
snáď si to tu všimne niekto, kto robí skripty, alebo ja.

Netýka sa to návrhov typu šatník, schopnosti, predmety, boj o pevnosť, tombstone, bonusy tried charakterov, atď.
Všetko čo by nejako ovplyvnilo herný systém by sa nedalo zmeniť bez admin prístupu na InnoGames server.

rovnaká téma na sk fóre https://forum.the-west.sk/index.php?threads/nápady-na-skripty.24219/

/wishlist
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 825207

Guest
Rád bych něco takovéto:
Otevřít si v hře okno kam bych mohl zadat souřadnice mnou vybraných prací(třeba stříbrných) které chci vykonávat opakovaně, třeba chci točit dokola 6 prací a to x1 x2 x3 x4 x5 x6 (za to si domyslete nějaké práce) takže zadám do tohoto okna že chci dělat pěkně postupně práce x1 x2..., zadám jejich souřadnice(nebo přes mapu půjdu tam kde se ta práce nachází-protože chci právě tuto konkrétní práci-je stříbrná, je poblíž..), uložím si je pěkně pod sebe(první, druhá apod apod, podle toho kterou chci dělat jako první, kterou jako druhou apod), uložím si to a pak jednoduše jen v tom okně zadám třeba x1 -9x po 15sec a postava prostě půjde na tu pozici x1 co jsem uložil, vyklikám, zadám další v okně scriptu x2 -9x 15sec a takto dokola..
Ano můžu to prakticky dělat i teď že si práce pootvírám a okna jen minimalizuji a pak je mám všechny dole ale to je na prd protože když tam mám více prací tak je to moc maličké a nepřehledné a když to omylem zavřu nebo potřebuji refresh stránky tak je to fuč.
Proto bych rád nějaký ten script kam bych si ty práce uložil které chci dělat a kde jsou a i kdybych hru refreshnul/nebo tento script zavřel tak po znovu otevření by tam ty práce byli uložené.
Nevím zda je to povolené a zda je to vůbec reálné něco takové udělat takže pokud to není legální nebo to nelze vytvořit tak se omlouvám, ale kdyby to šlo vytvořit tak byl bych za to moc rád.
Další věc zda třeba něco podobné již neexistuje a já jen o tom nevím, pokud jo byl bych moc rád kdyby mi někdo řekl jak se nějaký takovýto script jmenuje a kde ho můžu získat a pokud nic podobné zde není, je to legální a šlo by to vytvořit tak budu jen rád pokud by se někdo kdo to umí do toho pustil. :)
 

Deleted User - 586785

Guest
Autosend na eventy? Tj. automaticke posilani srdicek, kvetin,..
Samozrejme s patricnym wait mezi odeslanim, aby s nami "Osud nejednal v rukavickach".
Neplánujem robiť nič na eventy, opýtam sa niekoho, kto robil na to skript predtým, dám vedieť...

Rád bych něco takovéto:
Otevřít si v hře okno kam bych mohl zadat souřadnice mnou vybraných prací(třeba stříbrných) které chci vykonávat opakovaně, třeba chci točit dokola 6 prací a to x1 x2 x3 x4 x5 x6 (za to si domyslete nějaké práce) takže zadám do tohoto okna že chci dělat pěkně postupně práce x1 x2..., zadám jejich souřadnice(nebo přes mapu půjdu tam kde se ta práce nachází-protože chci právě tuto konkrétní práci-je stříbrná, je poblíž..), uložím si je pěkně pod sebe(první, druhá apod apod, podle toho kterou chci dělat jako první, kterou jako druhou apod), uložím si to a pak jednoduše jen v tom okně zadám třeba x1 -9x po 15sec a postava prostě půjde na tu pozici x1 co jsem uložil, vyklikám, zadám další v okně scriptu x2 -9x 15sec a takto dokola..
Ano můžu to prakticky dělat i teď že si práce pootvírám a okna jen minimalizuji a pak je mám všechny dole ale to je na prd protože když tam mám více prací tak je to moc maličké a nepřehledné a když to omylem zavřu nebo potřebuji refresh stránky tak je to fuč.
Proto bych rád nějaký ten script kam bych si ty práce uložil které chci dělat a kde jsou a i kdybych hru refreshnul/nebo tento script zavřel tak po znovu otevření by tam ty práce byli uložené.
Nevím zda je to povolené a zda je to vůbec reálné něco takové udělat takže pokud to není legální nebo to nelze vytvořit tak se omlouvám, ale kdyby to šlo vytvořit tak byl bych za to moc rád.
Další věc zda třeba něco podobné již neexistuje a já jen o tom nevím, pokud jo byl bych moc rád kdyby mi někdo řekl jak se nějaký takovýto script jmenuje a kde ho můžu získat a pokud nic podobné zde není, je to legální a šlo by to vytvořit tak budu jen rád pokud by se někdo kdo to umí do toho pustil. :)
Dalo by sa to, ale nie som si na 100% istý, či by to InooGames povolilo, keby sa tie príkazy zadávali dokola automaticky, maximálne 1 prácu 4/9 krát max na jedno tlačítko, potom by si musel ďalší príkaz zase potvrdiť, takže to máš skoro to isté, ako mať otvorené okná tých prác...

Podľa tohoto ma ale napadla dosť zaujímavá vec, skript by mohol uložiť zoznam všetkých otvorených okien a po obnovení stránky/ďalšom prihlásení by ich znova otvoril. Takýto skript spravím určite, keď dokončím to čo mám rozrobené. :) Moje hobby - modding hier. :D
 

Deleted User - 825207

Guest
Ono něco podobné co jsem psal má script od tw calc, že nad tou spodnou lištou jak máš inventář, duely, shop atď tak máš takové zelené plusko, tlačítko, když na něj klikneš otevře se ti velké okno kde jsou všechny práce a ty jen nějakou vybereš a ona se uloží nad tu spodní lištu, pak dáš opět to plusko, vybereš práci a ona se uloží a tímto je máš krásně dole vedle sebe tebou vybrané práce ale je tu háček, ono by to bylo super jenže ono ti to pak posílá postavu k nejbližší práci k tvojí pozici a bohužel se tam nedá vybrat, nebo uložit konkrétně když chci tuto práci-stříbrnou, prostě máš sice uloženo dole vedle sebe třeba 10 prací a pak jen klikáš na ně a zadáváš ale postava se rozběhne k nejbližší práci, kdyby tam šlo zadat specifické práce a udělat to nějak tak že by se postava rozběhla po naklikání 9x 15sec k té práci kterou chci konkrétně-stříbrné tak by to bylo super ale ona jde prostě k té která je nejblíž k aktuální pozici a neřeší zda je stříbrná či ne, takže by bylo super mít něco podobné jako je tw calc na ty práce, na tom samým principu ale s tím že by tam šlo nějak uložit práce které já chci abych dělal, konkrétné práce, ne co jsou nejblíž ale třeba ty stříbrné(prostě si tam uložit třeba sklízet tabák na pozici x y klik, uložit, těžit ropu na pozici x y klik, uložit, takto poukládat pár prací a pak už jen otvírat okná s těmato pracemi, pak už jen zadat 9x 15sec a potvrdit a postava půjde na tu práci kterou tam mám uloženou konkrétně a i kdyby třeba byla nějaká práce sklízet tabák blíž tak ne, postava by nešla k ní ale šla by k té práci sklízet tabák kterou jsem uložil, na ty mnou zvoleně souřadnice kde se ta práce sklízet tabák nachází)..Tak nevím no zda by to vůbec šlo a nebo jak píšeš zda by to INNO povolilo, ale říkám, kdyby to šlo něco podobné a bylo to legální, bylo by to super. :)


keby sa tie príkazy zadávali dokola automaticky,
No nemyslel jsem automaticky, já si klidně zadám 9x po 15sec ručně, jde mi o to abych nemusel pořád otvírat minimalizovaná okna dole která jsou nepřehledná a snadno se omylem zavřou, nebo pořád otvírat mapu a chodit na pozice prací které chci dělat, že bych jen otevřel script/nebo jak to má ten tw calc že to je uloženo dole v takových bublinkách ty uložené práce pěkně vedle sebe a prostě jen naklikal 9x 15sec, pak klik a postava by šla tam a dělat, klasicky jak se to dělá teď, jde mi jen o to abych nemusel mít otevřeno a minimalizováno 12 oken s pracemi dole.
Víš jak.
Jak jsem psal, tw calc už něco takové má, ale bohužel to posílá po zadání prací k nejbližší práci od tvojí pozice takže by chtělo udělat něco podobné na tom samým principu ale s tím že by tam byla možnost uložit mnou vybrané práce a aby postava šla na ty práce co si já tam vyberu a uložím a ne na ty co jsou ke mně nejblíž.No snad mi rozumíš jak to myslím.;)
 

Deleted User - 825207

Guest
Hele takhle to má tw calc script:

Takhle to vypadá na začátku:
YAEhIj9Hlb.png

Pak když kliknu na to zelené plusko tak se mi otevře toto:
PcnjH4YIBM.png

Teď si můžu vybrat nějaké práce buď podle názvu a nebo prostě podle těch ikonek tím že na ně kliknu:
TuuJGjvTfY.png

Pak kliknu na to tlačitko Zavřít(Automatické uložení) a pak to vypadá takto(práce se uloži za sebe v tom pořadí podle toho na kterou kliknu jako první při výběru):
s8lv5ipFoh.png

No a pak už můžu buď kliknout na práci v této bublince, otevře se klasické okno té práce a zadat 9x 15sec, potvrdit a postava běží dělat a nebo prostě jen myši naklikat kolik prací a zda 15sec či 10min a postava běží dělat:
UOtWAf9GCE.png


Takže ono by to bylo super, problém je ale ten že postava vždy jde k nejbližší práci od mojí aktuální pozici a když ty práce vybírám jak je vidět na obrázku nahoře tak nejde zvolit nějaké specifické práce, takže ono je to dobry pokud člověku jde jen o druh práce a neřeší zda je to stříbrná či ne, pak je to super tento script ale pokud člověk kliká stříbrné práce tak potřebuje dělat specifické práce a to už tento script nemá jako možnost vybrat určité práce na té a té pozici a aby po zadání postava šla na tuto práci a nešla na tu co je nejblíž.
Víš jak..:)
 

Deleted User - 825207

Guest
A říkal jsem se že by to možná šlo maličko ochcat, udělal jsem pokus, práce jít na průzkum byla stříbrná a chtěl jsem ji točit jako jednu z mnoha tak jsem šel schválně na pozici té stříbrné (černá tečka je stříbrná kam jsem šel a ta druhá varianta práce jít na průzkum vlevo nahoře není stříbrná):
zOvhrKLpSD.png

Tak dojel jsem tam, přes to zelené plusko jsem si uložil práci jít na průzkum a zkusil jsem jít na jinou pozici ale tak aby nejbližší práce průzkum byla ta stříbrná, šel jsem na tu modrou pozici na obrázku:
bNrpKwpGOX.png
No a pak když jsem si otevřel dole(jak jsem si to před tím uložil přes to zelené plusko, tím scriptem od tw calc jak jsem ukazoval v odpovědi výše) tu uloženou práci průzkum tak mi to nabízelo krásně tu stříbrnou, tak si říkám super, ona se asi uložila tak by to mohlo tak zůstat..

Pak jsem ale zkusil schválně jít blíž k pozici průzkum co nebyla stříbrná(ta vlevo nahoře), tak jsem šel na oranžovou pozici na obrázku:
ycMxtiRBfQ.png
No a opět jsem si otevřel průzkum dole co jsem měl uložený ále co čert nechtěl už mi to nenabízelo tu stříbrnou ale tu která stříbrná nebyla(červená značka na obrázku) kvůli tomu že byla ke mě nejblíž.
Takže to nešlo ani ochcat tím že bych si nejdřív uložil stříbrnou (byl jsem na pozici stříbrného průzkumu) a to mi tam zůstalo uloženo, ono se to neuloží asi pevně ale prostě to vždy bude posílat jen k té práci co je nejblíž k mojí aktuální pozici což mi nevyhovuje a bylo by dobré kdyby se udělal script na této bázi jako je tw calc ale s tím že bych si mohl zvolit konkrétně jakou práci chci uložit a aby po poslání postavy dělat šla na uloženou práci a ne na tu která je nejblíž.


@-Blood Killer-
Promiň za tolik příspěvků, jen jsem se ti snažil vysvětlit o co mi jde a co bych rád, ono psaním se to dělá hůř než když člověk mluví.Ale snad si mou představu scriptu pochopil. :)
 
thoriorze, podle mě je funkce na stříbrné práce celkem zbytečná - to budeš každé ráno hledat stříbrné a znovu si je naklikávat? pokud klikáš každý den několik hodin 15s práce, tak to význam asi má, ale pro normálního hráče, co zadává většinou hodinovky a při akcích 10min je to asi zbytečné.
 

Deleted User - 825207

Guest
thoriorze, podle mě je funkce na stříbrné práce celkem zbytečná - to budeš každé ráno hledat stříbrné a znovu si je naklikávat? pokud klikáš každý den několik hodin 15s práce, tak to význam asi má, ale pro normálního hráče, co zadává většinou hodinovky a při akcích 10min je to asi zbytečné.
Samozřejmě to pomůže spíš pro začátek kdy člověk začíná a stříbrné jsou opravdu výhodné, je jasné že jak se člověk přesune na střed mapy a kliká rotaci 2-3 stříbrných na středu tak pak by už ten script nebyl až tolik k užitku asi(i když já bych ho i tak asi používal), ale pro nové světy/nové hráče by byl ideál.
A ano, když mám volno v práci a nic v plánu v reálu tak ležím, v noťasu koukám na seriály/nějaké streamy a u toho klikám 15sec stříbrné takže třeba teď by se mi ten script hodil. :)
No je to vlákno "nápady na scripty" tak jsem jen dal nápad nebo co bych rád, zda se někdo do toho pustí a nějaký opravdu vytvoří to je už druhá věc samozřejmě.;)
 

DeletedUser11928

Guest
thoriorze, podle mě je funkce na stříbrné práce celkem zbytečná - to budeš každé ráno hledat stříbrné a znovu si je naklikávat? pokud klikáš každý den několik hodin 15s práce, tak to význam asi má, ale pro normálního hráče, co zadává většinou hodinovky a při akcích 10min je to asi zbytečné.
Tak rekneme si uprimne.... Kdo z nas je hleda a za koho to udela script... :)
 
já neřešil jestli je hledáš sám nebo to udělá script za pár vteřin.
mě šlo o to, že i když mi to script najde, tak ty práce si musím do lišty stejně nacvakat a tím mi to přijde jako zbytečné, protože radši rovnou nacvakám 1h 9x a mám celý den klid.
ale jak jsem psal, při klikání na 15s to určitě může být dobré - nebo jak píše thoriorz, na nový svět.
 

Deleted User - 586785

Guest
@thoriorz87 nemusel si to tak rozpisovať, ja som to pochopil, len som napísal "automaticky" pre obidva prípady ako by sa to dalo spraviť, naklikávať si príkaz práce ručne, alebo skript, čo by zadal ďalšie 4 práce keby skončili všetky 4 pracovné príkazy napríklad, dokým by nebol dokončený určený počet/dokým máš energiu/motiváciu... Mohol by si napísať autorovi TW-Calc nech tam pridá možnosť napísať si tam súradnice tej práce, to by bola jednoduchá úprava...
Doplnil som prvý post, dal som tam zoznam nápadov, ku každému som tam niečo napísal, keď dokončím tie veci, čo mám teraz rozrobené a budem mať čas tak budem robiť postupne veci z toho zoznamu, čo sa mi budú pozdávať. :)

Za herné doláre, itemy na hocakom cz/sk/net/beta svete (keď tam nemám účet, založím si tam postavu), spravím akýkoľvek skript prioritne, čo si napíšete, to spravím, čo najskôr, nechám vás ešte rozhodnúť, či môžem dať ten skript na fórum, alebo si ho necháte len pre seba... Cena začína od $2.000.000, podľa náročnosti návrhu = koľko pri tom strávim času.. Dá sa dohodnúť, za nejaké menšie veci aj menej.
 

Deleted User - 586785

Guest
@thoriorz87 Pozeral som to v nastaveniach, najprv som myslel, že plný inbox, ale mal som to vypnuté, omylom asi, skús teraz...
 

Deleted User - 586785

Guest
Pridané do TWIR vo verzii 2.182 :)
Pekne. :)
Celkovo dobrá práca, ten skript.

--
// edit: ozaj, aby som nezabudol...
// priehľadné nepredajné veci na trhu - ten skript ešte opravím, keď si nájdem čas... Makro na práce - mám, ale nedám, je to to isté ako prémium automatizácia, pochoval by som asi túto hru, makro bookmarkletov - možno.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru