• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Návody pro řemesla

DeletedUser

Guest
tak já zkouším hroby a chytat bandu,na hrobech mám 6200$ a na bandě 5200$.Zatím mi ten návod nepadl...tak uvidíme:D
 
neboj bude ti to trvat mín než já to dodělám jelikož jsem na 602ŘB tak jsem slavnostně nasbíral všechny produkty a měl jsem vyrábět ale po prvním nářadí mi to ukázalo že další mohu až po 168 hodinách což je týden :D takže potřebuji 4 nářadí a hodinky to je 5 týdnu taakžee budu rád když 11. srpna budu mít kolt neznámého :D :D což si mi něak nezdá kyž na TW-DB píšou třeba u brnění 15h a já dělal po 5 min. a u nářadí píšou 55 h :(
 

DeletedUser13514

Guest
Ty časy u řemesel jsou odhadované časy pro nalezení potřebných produktů. Prostě a jednoduše: pokud budeš hledat všechny produkty potřebné pro výrobu (tuším, že je tam zahrnuta i potřeba pro výrobu meziproduktů, pokud je vyrábí tvé řemeslo), tak při tom strávíš průměrně ten čas, který je tam napsán. Není to tedy čas výroby, ale hledání.
 
ahaa tak to jsem nepochopil od stránek TW-DB :) dik za upřesnění a už jsem smířen s tim jak dlouho to budu tvořit.Jsem jediný kdo bude mit tuhle zbran na serveru 9 a doufám že i ze všech "normálních",ale to asi ne :D
 

DeletedUser

Guest
je to ale zbytečné podle mě ten čas u hodinek:D já třeba na ty hodinky mám všechen matroš.P.S.: koupil sem minulý týden ten návod:D Se svým matrošem bych najednou vyrobil 3x zlaté hodiny a netralo by mi to ani týden...tak mi to bude trvat 3 měsíce.
 
no právě pak by to měl každý za 2 dny hotové takhle je to aspon trochu urovnané já to podporuji i když to nechci :D
 

DeletedUser

Guest
já to nepodporuji...protože bych si takhle vydělal rychleji peníze...kdyby to nebylo omezeno.
 

DeletedUser9544

Guest
nenajde se tu někdo kdo by měl navíc recept na žebírka na světě 2? už ho tam sháním snad půl roku a pořád nic...
 

DeletedUser

Guest
tento recept mám na buffalo...pokud tam přejdeš při migraci..můžu ti jej prodat
 

DeletedUser

Guest
Len aby som upresnil

Po prvej výrobe hodinárskeho náradia môžeš ďalšie vyrábať o 168 hodín, teda o týždeň. O týždeň budeš mať teda druhé, za druhý týždeň tretie a za tretí týždeň štvrté.
Hneď ako budeš mať štyri kusy môžeš si urobiť Zlaté hodinky - nie je tam potreba čakania.

A ak si po výrobe zlatých hodiniek hneď zájdeš k Tajomnému neznámemu - budeš mať kolt neznámeho za 3 týždne a nie za 5 :)

No na ďalšiu výrobu si budeš musieť týždeň počkať.

Iba toľko.
 

DeletedUser

Guest
pokus,ale tohle my víme...My se s tebou nehádáme že nemáš pravdu:)
 

DeletedUser9544

Guest
tento recept mám na buffalo...pokud tam přejdeš při migraci..můžu ti jej prodat

dík za nabídku, ale z buffala už jednu mám. ale migrovat nechci ani když to bude možné, proto sháním někoho na světě 2... nevíte aspoň někdo z jakých beden padají?
 

DeletedUser

Guest
teoreticky ze všech:) ale nejvíce protože má nálezku myslím 5000$ tak z ocelovek.Ale určitě bych si ocelovky nekupoval.
 
Nahoru