• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Naděje umírá poslední

DeletedUser

Guest
Ahoj všem,
dnes po dvanácté jsem měl na sobě lopatu,úkol se mi však žádný neobjevil.

Tak jsem šel sklízet tabák s tou zlomenou lopatou v ruce a nic jsem nenašel.I přesto,že to bylo v intervalo 12.00-15.00.

Co dělám špatně,že se mi úkol neobjevil,nebo jsem nenašel slepený rýč?
 

DeletedUser

Guest
Po dvanácté napřed musíš přijmout úkol u Henryho, pak teprve vyrazit na tabák
 

DeletedUser

Guest
Si si istý že splňuješ všetky podmienky ? Skús sa pozrieť na obrázok :klubun:

 

DeletedUser

Guest
Tento obrázek vidím po stopadesáté,všechno je podle něj (bylo-v sobotu 12-15) správně,ale prostě úkol se nezobrazil....
 

DeletedUser

Guest
Vůbec nevím a jen tipuji není potřeba mít splněnou sérii Jako by tu byl cítit poklad? Tuším, že s loaptou, kterou člověk získá při pracovat jako kupec neuspěje.
Netuším, jestli je to tento případ
 

DeletedUser

Guest
no lopatu mám z té série,která však není dokončena...

Cheesy díky moc :) snad se ukáže v sobotu
 

DeletedUser

Guest
Tak jsem to zase zkoušel.I s cheesyho kódem.A nejde to.

Co mám hergot dělat,aby se mi úkol zobrazil?
 
Já v tomto úkolu mám na Buffale nějakou šprajclost. Asi měsíc zpátky jsem to plnil, jeden víkend jse našel slepenou lopatu a druhý týden jsem odklikl splnění úkolu u henryho. A v tom bude asi zádrhel. Teď už 12 hodin dohromady hledám s mincí peněženku a nemůžu ji najít. Myslím že pár hráčů to mělo takto taky domotané. Na jiných světech stačili tři půlhodinovky, tady mi to trvá s polovočními limity 12 hodin. Co se děje?
 

DeletedUser

Guest
Já v tomto úkolu mám na Buffale nějakou šprajclost. Asi měsíc zpátky jsem to plnil, jeden víkend jse našel slepenou lopatu a druhý týden jsem odklikl splnění úkolu u henryho. A v tom bude asi zádrhel. Teď už 12 hodin dohromady hledám s mincí peněženku a nemůžu ji najít. Myslím že pár hráčů to mělo takto taky domotané. Na jiných světech stačili tři půlhodinovky, tady mi to trvá s polovočními limity 12 hodin. Co se děje?

A jak to dopadlo. Mám totiž úplně stejný problém. Hledám peněženku jako blázen a nic...
 

Pawn

Člen týmu
Podle mýho je to o štěstí .. tohle jsem dělal nedávno a hledal sem jí okolo 10 hodin také .. ,dle mého názoru jen smůla..
 

DeletedUser10597

Guest
Pokud se nepletu..Musí být neděle a na sobě,v produktu, musíte mít Zlatý nugget.. :)
 

DeletedUser

Guest
Samozřejmě zlatý nuget na místě produktu.
Modlit jsem se asi nezkoušel.
Jinak mi hlava už nebere. Hledal jsem už 2x v neděli, byl jsem na lesním palouku, zda se mi neukáže přijetí nějakého úkolu... Nevím, nevím.
 

DeletedUser9371

Guest
Původně založeno mates12345
Tuto neděli 9hod., minulou 8. Tak snad tu další...

Modlení mě nikdy nepomohlo. A to mám za 1000 hodin modlení medaili "Biskup".Zkus vždy při hledání předmětů na sebe naházet i věci co máš z těch svátečních sad. Klobouk sněhuláka a podobně. Zvedneš si tím štěstí :)

Krosna%201000%20hodin%20v%20kostele.jpg


img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 
Nahoru