• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Naděje umírá poslední

DeletedUser

Guest
Já peněženku hledal 6 hodin myslím že je to o štěsti jako třeba truhla s pokladem na zlatou pušku :)
 
Ahoj,už jsem to zmiňoval několikrát,klika,klika,klika,neboli štěstíčko,v samotným zahájení hry jsem hledal asi 3 týdny prápor (hlídání pevnosti) každý den.Přítel ve hře měl asi na třetí pokus dva.
Čili pevný nervy.
 

DeletedUser

Guest
stějně jako ostatní hledám peněženku a pořád nic:mexikán:
 

DeletedUser

Guest
aj ja hladam rozne veci velmi dlho, ale ked ich konecne najdem, /hram bez premka/ ta ulava!!! HRA BY PRESTALA BYT NAPINAVA, KEBY VSETKO PADALO NA PRVY SUP. Ale niekedy by to bodlo.....
 

DeletedUser9371

Guest
stějně jako ostatní hledám peněženku a pořád nic:mexikán:

Zkus na sebe naházet věci ze svátečního setu ( dá to + štěstí ). Klobouk, saně a podobně. Mě to pomohlo. Modlení ne :D

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser

Guest
Zkus na sebe naházet věci ze svátečního setu ( dá to + štěstí ). Klobouk, saně a podobně. Mě to pomohlo. Modlení ne :D

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.

i modlení jsem zkusil:) ale na jiných sv jsem to měl hned nevadí počkám si :)mam na to už jen celý život:hoj:
 
Nahoru