• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

napodobenina zlatého koltu

doslechl jsem se, že když už mám zlatý kolt a celý úkol na něj zopakuji znova, odměnou je pak ta napodobenina...
nevíte někdo jestli je to pravda, ať se o to nepokouším zbytečně?:lovec:
 

DeletedUser

Guest
ahoj, myslím, že je to hloupost. Úkol se dá splnit jen jednou, pokud ovšem tomu nebude jinak v dalších nadcházejících updatech
 

DeletedUser

Guest
ja osobne jsem ji ziskal z trhu...ten clovek ji nasel v bedne...
 

DeletedUser

Guest
no ano, jedině z bedny zatím de získat, na světě 6 má jeden maník taky napodobeninu zlaté pušky
 

DeletedUser

Guest
myslim ze ten ukol jde udelat znova, ja sem uz podruhe dostal hroudu blata, problem je, ze Henry mi nechce dat ten ukol ani s tou prvni ani s tou druhou hroudou hliny
 

DeletedUser

Guest
myslim ze ten ukol jde udelat znova, ja sem uz podruhe dostal hroudu blata, problem je, ze Henry mi nechce dat ten ukol ani s tou prvni ani s tou druhou hroudou hliny

Hroudu hlíny i špinavý zahnutý kus kovu můžeš najít kolikrát chceš, ale ty úkoly dělat znova nemůžeš. Běžně se s tím obchoduje na trhu.
 

DeletedUser

Guest
Napodobenina se dá získat buď z bedny a nebo při úkolu, ale ne tak jak říkáte.

Pokud už děláte poslední část úkolu, kde hledáte šavli/kolt, může Vám padnout daná napodobenina a celý úkol by měl jít udělat znovu, aby jste mohli konečně získat pravou šavli/kolt. :klubun:
 
Nahoru