• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nefungující skripty

DeletedUser

Guest
Ahoj všem,na světě Buffalo nám většině nefungují skripty.Hledám všude na netu tw pro ajiné,ale buď sem slepý nebo úplně blbý:) Máte někdo nějaký skript?greasemonkey přestal úplně fungovat nebo nevíte jak jej opravit?
 

Deleted User - 31870

Guest
Technici provedli drobnou změnu v kódování, aby ulehčili hře a snížili počet potíží, které způsobují vyskakování hlášky "Fatální chyba". Musíte chvilku vydržet, než se autoři scriptů pustí do vydání nového, upraveného pro aktuální verzi hry.
 

DeletedUser

Guest
Takže nemá asi smysl reinstalovat stávající skript darling?
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud vám scripty způsobují nějaké potíže, tak je zatím raději odinstalujte a počkejte, dokud nebude nová verze, kterou si pak naistalujete.
 

DeletedUser14966

Guest
Zdravím, je nějaké nové info ke scriptům? twdb pořád nic :(
 
jak už psala Janca, scripty fungují - občas je problém že se nechce aktualizovat kalkulačka (pokud tedy mluvíme o tw-db scriptu) ale jinak funguje :)
 

DeletedUser14966

Guest
Já jedu v mozile a tady jako nic. Když kliknu ve hře na žárovičku (kalkulátor), tak je pořád červený.
 

DeletedUser9371

Guest
Jedu přes Google Chrome a šlape to. Trvale přihlášený na twb, občas udělám import. :)
 

DeletedUser

Guest
mne tiež tw-db teraz trošku blbne, cez chrome, že ho nechce ani načítať, ale z 5tich pokusov sa jeden vždy vydarí
 

DeletedUser14966

Guest
A je tu někdo, komu to jede na mozile? Zdá se, že ta asi stávkuje.
 
mozillu už moc nepoužívám, ale scripty v ní stále mám, takže jsem to zkusil a i zde to funguje.
zkus script odinstalovat, případně i Greasemonkey a znovu nainstalovat.
 

DeletedUser14966

Guest
Tak odinstalováno a znovu nainstalováno a furt to nejede.
 

DeletedUser14966

Guest
Tak po novém nahrání nové verze mi to jede.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru