• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nemožné splnit ukol (zlodějka či překupník)

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Jiź 3 týdny se mi nedaří splnit tento ukol http://cz.weststats.com/Questgroup/?group=11 zkoušel jsem na popud ostatních hráčů snad vše a nic. Měl jsem u sebe 200 i 300 i více peněz, byl jsem neozbrojen, byl jsem ve městě po 19 hod serv. času. i ve středu jak někteří tvrdili a nic, žádný duel se neobjevil. Včechny ostatní ukoly mám splněné a asi již 4 levely jiný nepřibejvá.Podaďte někdo jak na něj!!!!!!!!!!!! Díky
 

DeletedUser4582

Guest
Neviem či myslíš úlohu Zlodejka alebo Překupník. Keď myslíš úlohu Zlodejka tak nemôžeš mať tú zbraň, musíš mať najmenej 300$ a to s tým časom nieje tak, že úloha sa ti objaví hneď ako odbije 19:00 ale objaví sa niekedy medzi 19:00 a 23:50, mne sa objavila nejak okolo 22:30 a ešte som bol v meste ale nespal som (neviem či je to treba) Jednoducho budeš musieť mať zapnutý The-West a sem tam sa na ňho mrknúť.

A keď myslíš úlohu překupník tak tam musíš mať v inventáry 5 tehiel striebra, musí byť streda a nemôžeš mať zbraň... (tiež som bol v meste a nespal som) ;)

Ja osobne som oba spravil včera v stredu :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4582

Guest
Prvú úlohu Neznámy zlodej splníš ako poslednú. Prve musíš poraziť zlodejku a potom sa ti v stredu objavý úloha překupník (samozrejme ak pri oboch úlohách budeš splnovať tie veci čo treba) a až od prekupníka získaš prsteň ktorý odovzáš šerifovy v úlohe ktorá bola zadaná ako prvá... dúfam, že chápeš ;)

Inak práve niekedy teraz by sa ti mala objaviť úloha Zlodejka, tak čakaj ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru