• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Neobvyklé zimní sporty

Tw to už není akční,ale spíš thriller :D Pomalu přecházející do hororu :D
Zachytil jsem tuto informaci z Bety,tak žil v předpokladu,že než dojde na naše světy tak si užijeme na Yukonu a pak klikačka...ale zdá se,že dovolená a prodloužení karantény je nasnadě :D
 
Ahoj,zase rychlokvaška?
Neříkám,zatím se celkem orientuji...no v úkolové řadě tedy u studen (2.úkol) Ale nebylo by od věci opravdu se spuštěním sběru a úkolu mít k dispozici návod na celý úkol ;)
Děkuji Shadow
 
Proč jsou v úkolu tak absurdní nároky na surky, když odměna je skoro mizivá? Navíc pokud se má ještě naklikat sto koulí, tak je nesmysl sbírat 50 fazolí a kukuřic a nevím čeho ještě. Na hodinovkách totiž koule nepadají, nebo jen velmi málo....
 

raketak95

Člen týmu
Si pořiď sadu rybáře a nasbíráš to hned :) Nebo sadu J. Hancocka. (https://wiki.the-west.cz/wiki/Sada_J._Hancocka)

Nejde o výbavu. Jde o to, že 1 dýňová polévka a useless čepice jsou jako odměna za daný počet surovin a práce dost málo, zvlášť v porovnání s loňskou a předloňskou analogickou akcí - v situaci, kdy člověk při plnění questu apriorně neví, co za dané požadavky nakonec dostane... Řemeslné výrobky jako odměnu opravdu neberu - kdybych je mermomocí chtěl, nechám si je vyrobit. Takže quest jsem splnil na mrtváku, kde honím body úspěchu a udělám kdejakou pitomost, a jinde už teda fakt ne. Chápu, že při boostění sběrných sad musí růst surovinové požadavky na úkoly, ale zároveň mi přijde absurdní, že stejným tempem klesá kvalita odměny - což je dost demotivující pro další akce (a to už minulý Double trouble byla studna surovin za nic...).

Obsah koulí mi nijak nevadí - drop úkolových itemů je dobře nastavený, teoreticky by požadované počty pro úkol nemělo dát jen 9 % lidí, ale snadno by na to smolaři měli dosáhnout z přebytků bez použití UPD. Jediné, co mi tam vysloveně vadí je ten Amor - to je snad jen balast batohu.
 
Obsah koulí mi nijak nevadí - drop úkolových itemů je dobře nastavený, teoreticky by požadované počty pro úkol nemělo dát jen 9 % lidí, ale snadno by na to smolaři měli dosáhnout z přebytků bez použití UPD. Jediné, co mi tam vysloveně vadí je ten Amor - to je snad jen balast batohu.
Stejně tak jednotlivé kusy valentýna jsou fakt smetí. Já bych ocenil třeba 1% šanci na lékárničku a energetickou truhlu (obecně víc energetických doplňováků)
 
Proč jsou v úkolu tak absurdní nároky na surky, když odměna je skoro mizivá? Navíc pokud se má ještě naklikat sto koulí, tak je nesmysl sbírat 50 fazolí a kukuřic a nevím čeho ještě. Na hodinovkách totiž koule nepadají, nebo jen velmi málo....
Osobně si myslím, že pokud by se ty surky rozprostřely mezi všechny úkoly a nebylo to 350kusů v jednom a 80 kusů v druhém úkolu, tak to člověk nějak kousne. Ale jasný, lepší odměny//nižšší nároky by nebyly špatný (já teda občas po 15s klikám i kukuřici a fazole, protože něco klikat musím, ale jsem asi spíš výjimka)
 
Jasně, ale co z toho máš, jednu, dvě kukuřice nebo fazolky za 100 energie?
Milý Praštěný Anděli, o výbavě to fakt nejni, na daným světě mám Rybáře, ale stejně nehodlám marnit čas, když ta konečná odměna za tu hromadu práce prostě NESTOJÍ - a to ani ta celková pokud bych sečetl všechny odměny a xp za jednotlivý úkoly.... To si radši dodělávám co ještě nemám hotový, protože na to není čas proč? Proto, že každej měsíc je nějaká klikačka nebo event.
Další věc: Ne každej má Rybáře, ne každej má čas na to, aby sbíral bambilion surek, nehledě na to, že třeba na dárečky a věci okolo bylo daleko víc času. Každej si tak musí vybrat svoje priority. Bylo fajn, dokud tyhle úkoly všelijaký byly v pohodě opakovatelný, a šly přijmout a splnit i po limitu pokud se napřed splnil úvodní úkol. Potom se začaly z roku na rok měnit pravidla a teď je v tom vyložený galimatyáš. Mně se na Westu líbilo, že u něj člověk nemusel bejt furt, pokud došel na tu hodinku na bitvy a tak dále. Teď se z toho stává uspěchaná záležitost kdy by každej měl stíhat bambilion úkolů v jeden a ten samej čas - a že se těch opakováků nakupilo....
 
Jasně, ale co z toho máš, jednu, dvě kukuřice nebo fazolky za 100 energie?
Milý Praštěný Anděli, o výbavě to fakt nejni, na daným světě mám Rybáře, ale stejně nehodlám marnit čas, když ta konečná odměna za tu hromadu práce prostě NESTOJÍ - a to ani ta celková pokud bych sečetl všechny odměny a xp za jednotlivý úkoly.... To si radši dodělávám co ještě nemám hotový, protože na to není čas proč? Proto, že každej měsíc je nějaká klikačka nebo event.
Další věc: Ne každej má Rybáře, ne každej má čas na to, aby sbíral bambilion surek, nehledě na to, že třeba na dárečky a věci okolo bylo daleko víc času. Každej si tak musí vybrat svoje priority. Bylo fajn, dokud tyhle úkoly všelijaký byly v pohodě opakovatelný, a šly přijmout a splnit i po limitu pokud se napřed splnil úvodní úkol. Potom se začaly z roku na rok měnit pravidla a teď je v tom vyložený galimatyáš. Mně se na Westu líbilo, že u něj člověk nemusel bejt furt, pokud došel na tu hodinku na bitvy a tak dále. Teď se z toho stává uspěchaná záležitost kdy by každej měl stíhat bambilion úkolů v jeden a ten samej čas - a že se těch opakováků nakupilo....

Nic ve zlým, ale opravdu je problém nasbírat pár surek? Já jsem ten úkol plnil na 3 světech a nikde jsem neměl problém ten úkol celý splnit. Na všech 3 světech jsem za 1 den nasbíral všech 100 koulí. Tak v čem je problém? :) Pokud vás ty úkoly nebaví, tak je jednoduše nedělejte. Pokud je chcete udělat, tak si je udělejte. Pokud se vám nelíbí odměny, tak je opět nemusíte dělat :) Ale opravdu nechápu, proč máš nutkání kvůli tomu tady naplákat.
 
Tak cílem je podat zpětnou vazbu. Od začátku tu Dráp řeší, že by bylo dobré balancovat nějak input a output úkolů.
Co se týče toho časového omezení, tak pokud se nepletu, žádné časové omezení není - pokud nasbíráš 5ks od každého curling itemu, nemusíš spěchat.
 
Úkol je myslím jen do 12. Pokud ne, bylo by hezké, kdyby to tu někdo potvrdil. Zatím všude čtu, že i úkol je časově omezený. A po tom galimatyáši o kterým jsem už taky psal s tím raději počítám. A samozřejmě, POKUD ÚKOL NENÍ OMEZENÝ tak byly mé příspěvky opravdu zbytečné :) Mimochodem, časové omezení je jasně i v popisu úkolu. Ještě bych dodal, že tyhle úkoly jsou zrovna tristní pro kuchaře, kteří surky spotřebují a na úkol je pak nemají.
Mimochodem, tohle že je pár surek? A notabene pro kuchaře ještě, který je většinou nemá pokud se věnuje řemeslu, nebo si dvakrát rozmyslí, jestli těch pracně nasbíraných surek na body do řemesla pár obětuje.

  • finished_shape.png
    [152]
    compass.png
    1612954239645.png Dýně 30/30
  • - [49]
    compass.png
    1612954239699.png Brambora 49/50
  • - [2]
    compass.png
    1612954239745.png Krocaní stehno 2/50
  • -
    finished_shape.png
    [86]
    compass.png
    1612954239792.png Biftek 50/50
  • -
    compass.png
    1612954239839.png Fazole 0/50
  • - [4]
    compass.png
    1612954239884.png Kukuřice 4/50
  • - [49]
    compass.png
    1612954239929.png Rajče 49/50
  • -
    finished_shape.png
    [112]
    compass.png
    1612954239974.png Tequila 20/20
A tadá, tohle visí nahoře : Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze do 12.2.2021 12:00!
Prdlýanděl je asi vážně natvrdlý jestli ještě nechápe v čem mám problém. A zrovna surek který se nejhůř sbírají je potřeba nejvíc a pak to sbírat znovu do řemesla. To opravdu není vybalancovaný.
 
Naposledy upraveno:
Úkol je myslím jen do 12. Pokud ne, bylo by hezké, kdyby to tu někdo potvrdil. Zatím všude čtu, že i úkol je časově omezený. A po tom galimatyáši o kterým jsem už taky psal s tím raději počítám. A samozřejmě, POKUD ÚKOL NENÍ OMEZENÝ tak byly mé příspěvky opravdu zbytečné :) Mimochodem, časové omezení je jasně i v popisu úkolu. Ještě bych dodal, že tyhle úkoly jsou zrovna tristní pro kuchaře, kteří surky spotřebují a na úkol je pak nemají.
Mimochodem, tohle že je pár surek? A notabene pro kuchaře ještě, který je většinou nemá pokud se věnuje řemeslu, nebo si dvakrát rozmyslí, jestli těch pracně nasbíraných surek na body do řemesla pár obětuje.

A tadá, tohle visí nahoře : Tento úkol můžeš přijmout a splnit pouze do 12.2.2021 12:00!
Prdlýanděl je asi vážně natvrdlý jestli ještě nechápe v čem mám problém. A zrovna surek který se nejhůř sbírají je potřeba nejvíc a pak to sbírat znovu do řemesla. To opravdu není vybalancovaný.

Ano, asi jsem skutečně natvrdlý, protože nemůžu pochopit, o co ti vlastně jde :) Stačí 2 dny jet hodinovky s rybářem a máš nasbíráno. Jiná možnost je ta, že nabídneš dolary a najde se někdo, kdo ti ty suroviny prodá. Možností je mnoho. Nebo se zeptej kluků u vás ve městě, jestli něco z toho nemají navíc. A nebo si najmi a zaplať sběrače, který ti ty suroviny za poplatek nasbírá. A co chceš říct tím, že jsi kuchař? Já jsem na 2 světech taky kuchař. Tak jsem hold přerušil řemeslo a dal jsem se dočasně na dělání úkolů. Dodělal jsem úkoly a zase jedu řemeslo. A co se týče časového omezení úkolu, tak úkol je skutečně nutné splnit do 12.2. do 12:00.
 

EREWAN

Člen týmu
Naštěstí mají všichni svobodnou volbu rozhodnout se, zda ten úkol chtějí plnit, nebo nechtějí. Pokud jsi ovečka zmanipulovatelná herní postavičkou, která ti něco přikáže a musíš ji za každou cenu poslechnout nehledě na čas, který do toho budeš muset investovat, a na nulový zisk, který z toho pro tebe plyne, tak onen úkol prakticky plníš už z principu vlastního submisivního charakteru a předpokládám, že na odměně ti nezáleží, hlavně když můžeš dělat co ti někdo přikázal.
Pokud ti jde o výdělek/o profit, máš vždycky možnost úkoly ignorovat a vybírat si pouze některé, nebo žádné, podle libosti.

Další věc argument "uspěchaného Westu". Je jedině spravedlivé, že člověk investující do hry více času má výhodu a daří se mu víc. @Orlí dráp samozřejmě si můžeš svátečně kliknout jednou za den, případně jednou za pár dní, ale pak musíš počítat s tím, že přijdeš o spoustu eventů/limitovaných úkolovek. V poslední řadě upravovat hru podle příležitostních hráčů je samozřejmě nesmysl.
 
Nahoru