• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

No comment!!!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Ahojte, chcem sa spytat, upozornit a varovat Vas pred jednou praktikou od INNA ktora sa mi stala na sk weste. Vsetci viete ze je akcia jeden den vyssi prijem. Daju Vam ako darcek za ich preslapy premium ale pritom to nie je nic ine ako dalsi velky preslap. Mam na 5 svetoch postavy, ktore vobec nehram, su len na pozorovanie. Lenze tie maju automaticky zaskrtnute policko predlzit premium od zaregistrovania. Cize sa mi nesvojvolne aktivovalo premium vyssi prijem na 5 svetoch na 2 tyzdne. To nevravim ze mi vobec nedoslo v hre varovanie ze bude tato akcia, cize som to nemal ako vypnut. A pochybujem ze si to kazdy uvedomil a vsimol.


Nemate podobnu skusenost? Neviem ako je to u Vas, ale myslim ze podobne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11033

Guest
No, ja mam momentalne aktivni premium na vyssí přijem a tak jsem vlastně nedostal vubec nic, kdyby aspon to me stavajici premium prodlouzili o 1 den, je to OK, ale takto dostali odmenu jen ti co premium nemaji aktivni, ti ostatni nedostali nic, INNO opet boduje
 

DeletedUser

Guest
No, ja mam momentalne aktivni premium na vyssí přijem a tak jsem vlastně nedostal vubec nic, kdyby aspon to me stavajici premium prodlouzili o 1 den, je to OK, ale takto dostali odmenu jen ti co premium nemaji aktivni, ti ostatni nedostali nic, INNO opet boduje

Ak mas aktivovane premium na vyssi prijem mal by si dostat urcite aj ten bonus jeden den. Ty si ho nedostal? Pochopil som spravne?
 

DeletedUser11033

Guest
Jakej bonus??? premium jsem nedostal, protoze me bezi moje vlastni premium a zadne navic sem nedostal...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru