• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

No tittle-Co se to děje?(díl 1.)

DeletedUser

Guest
Předesílám, že všechny postavy a okolnosti jsou zcela smyšlené a jejich podobnost je omyl!
Kdysi, možná před pěti lety by mě ani nenapdalo, co se stane a co bude příčinou všech dalších údalostí, které se strhnou jako lavina.....

Vždycky jsme byli dobrá parta(Já,Tomáš,Honza a Karel) ale jakmile do našeho života vstoupila žena se jménem Eva , tak se začalo vše měnit.

Karlovi zrovna bylo osumnáct let a jak to bývá, lidé se na své osumnáctiny opíjí. Tak jsme šli do baru vedle U Shulíka bar to byl asi takový průměrný ale to nnám nevadilo, byl vedle v ulici. Takže bychom se každý domů nějak tak dopotáceli. Ale byla tam krásná dívka. Jak jsem říkal, měla jméno Eva. Ale když říkám krásná, tak opravdu krásná. Sanozřejmě že pozornost vzbudila jak u Karla, Honzy , Tomáše a dokonce i u mě :sorry: Tomáš k ní přišel a ptá se: "Jak pak se jmenuješ, krásko?" "Eva. A ty?!" "Tomáš..." Karel si ho odvedl a vysvětlil mu, že dneska má narozeniny on, a tak si má užít on. Tomáš se s ním dal do hádky, která vypukla v bitku. Samozřejmě se do toho pustil i Honza ale to, co udělá Honza, by mě ani ve spánku nenapadlo. V abrech bávaj většinou flašky. A tak jednu vzal a přerazil ji Karlovi o hlavu. Karel omdlel a Honza utekl. Já jsem mu chtěl pomoct ale přiběhl Tomáš a řekl, že se nemam o tohohle hlupáka, který nás zradil. Ale já mu chtěl pomoci, on se se mnou znal již od školky. Naštěstí se probral a vstal. Ale pochopil to, že zřejmě kluci řeknou to, co mělo zůstat utajeno. Nikdo z nás nechtěl aby to někdo věděl. Proč ne? Byla to věc, která nám mohla obrátit život o sto-osumdesát stupňů. Co to bylo? Co se stane? Že to bylo nudné?

Již brzy 2.díl
 

DeletedUser132

Guest
Je to výborné teším sa na pokračovanie.Vôbec to nebolo nudné!
 
Nahoru