• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nová aliance Fénix (svět 7)

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno

DeletedUser9371

Guest
Ahoj Westmeni sedmičky

V rámci zpestření hry jsme založili novou alianci Fénix ( z popele vstalý )
Takže zase vesele do boje proti proti SP na této mapě a tomto světě, světě 7.
SP je tady monopol na vítězství, je to nejsilnější a nejhravější aliance a těžký soupeř na hře. Právě proto stále od roku 2009 proti nim. Není umění se s nimi spojit a nudit se úspěchy. Naopak, bojovat proti nim s novými a začínajícími hráči na tomto světě je cílem naší společné hry. Prostě jen tak, pro zábavu a řádně jim hru ztížit. Jsme skoro jediní na tomto světě, kteří byli a jsou stále proti nim.
Budeme rádi, když se přidáte se svým městem do naší aliance. Nezáleží na velikosti města, počtu hráčů v něm, jejich zkušeností se hrou či bitvami ale na ochotě prostě společně jen a jen hrát a tím se skvěle bavit bez hádek, emocí a vzteku na bitevních chatech při prohře *V7*

Fénix je bájný pták, který se vyskytuje v mytologiích mnoha národů. V podrobnostech se jednotlivé mytologie liší, základním atributem je však fakt, že Fénix zemře spálením sebe sama a opět se ze svého popela narodí.

Jinak přeji hezkou hru

img.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No myslím, že to tu bude lepší, protože poslouchat arogantní kecy od namyšlených SP fakt nebudu nemám to zapotřebí....Oni všichni vědí........Například náš chytrý Bonehead (ovšem v jakém směru) :D
 

DeletedUser9371

Guest
Já si myslím že Bonehead se naopak musí dost dobře bavit...

No ten se určitě baví dobře, alespoň na sedmičce. Víc světů nehraji, nestíhám. Poctivě se dá hrát jen jeden a obdivuji hráče kteří "mydlí" více světů. Klobouk dolů.

Boneheada rád nemám ( jako hráče, osobně ho neznám ) a radši se k němu vyjadřovat nebudu :(

img.php
 

DeletedUser11133

Guest
Vazne vubec nechapu o co vam jde..Situace jaka ted je,nastala postupem casu..Kdyz jsem na svete 7 zacinal,v cele bylo mesto Babylon spolecne ze Skoty a alianci AVP.. Rozhodne musim uznat ze i mezi nasimi souperi je plno schopnych lidi co si zaslouzi respekt..Ja osobne si myslim ze to co rika Krosna ma hlavu a patu.A jestli tu nekdo je pomateny tak je to jednoznacne MarioLemondaino. Dale nevim co vam presne udelal Bonehead ale byt vami tak se soustredim na hru a jdu ve stopach ci filosofii co razi Krosna,protoze blbyma kecama se nikdy nic nevyresilo..Chovejte se vic jako lidi,mluvte mezi sebou a komunikujte a reste sami sebe..SP a jeji aliance nespadly z nebe..Ty jsou tim co jsou diky par lidem kteri se snazi a vy je tady jenom pomlouvate. Vas hlavni problem je ze poskytujete utociste prebehlikum a zradcum..Jako napriklad tady jiz zminenemeu MarioLeman******o nebo jak se jmenuje..Mluvte s Krosnou protoze jak se zda je asi jeden z mala co mezi vama pouziva mozek a je skutecny hrac.
 

DeletedUser9371

Guest
Flash84, díky za příspěvek a názor.
Pamatuji doby slávy Skotů na sedmičce, éru Tazzmanek a spol. Škoda, spousty hráčů se rozprchlo buď na věky a nebo na jiné světy. Teď je sedmička zamotaná rozpadem aliance Aliance. Mám na tom velký podíl, ale k tomu jsem se už vyjádřil v jiném příspěvku. Nebudu hrát s hysterickými hráči kteří neunáší prohru, kopou okolo sebe na chatech a telegramech, uráží se jak malí Jardové. Paradox je, že vždy jsou to dospěláci. Alespoň z mých zkušeností a spousty jich znám osobně i ze srazů. O tom West není. Takže sedmičku proti SP držím dál, založil jsem alianci novou. Je plná rozbitých džbánů, obušků, kuší a podobně. Takže v pevnostech teď bída s nouzí. Právě proto hraji dál, dám znova dohromady hráče. S 50 kuší v pevnosti stejně jednou vyroste další Tazzmanka, Bibišon, Mínas, XAhoj a další.

Takže ne že mi SP uteče z mapy, třetí Vánoce hraji a čekám na kýžené vítězství ovládnutí mapy. Jsem optimista. Zatím je mapa pevností nějak stále červená. Potřebuji Vás posrážet jako jednotný a hravý celek SP z hradeb, jinak by mě to nebavilo. Proto nikdy nebudu hrát se silnými, ale naopak vždy hraji se slabými, snažím se je táhnout tak, aby je hra neomrzela a tím zastavit úbytek hráčů na sedmičce. :dance:

Hezkou hru i večer

img.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Komentář

Jelikož jsem měl poznat svět 7 z více stran, tak jsem poznal plno fantastických hráčů na všech frontách. Ani je nebudu vyjmenovávat, protože bych za prvé mohl někoho vynechat, a to by mě mrzelo a za druhé, by se mi tady ani všechna jména nevešla!

V každé alianci se bohužel najde nějaký "škůdce" ... Je mi líto, že to tak je! Plně podporuji cíl Krosny, ovšem je škoda, že takto dost naboural Alianci.

Jinak si myslím, že úbytek hráčů je jednoduchý; Tvoření nových světů. Prostá jedna otázka - CO JE LEPŠÍ? - ABY BYL 1 SVĚT S 10 000 HRÁČI, NEBO 4 SVĚTY S 2 500 HRÁČI NA KAŽDÉM TOM SVĚTĚ? ... Myslím, že odpověď je jasná a TW by se nad tím měl zamyslet! Takto dříve jedny z nejlepších světů přicházejí o kvalitní hráče.

A mrzí mě také to pomlouvání, pokud by se to tak dalo nazvat. Třeba na adresu Boneheada. Já mám tu možnost s ním být v jedné alianci a dokonce i ve stejném městě a mohu říct, že je to kvalitní hráč a kamarád na kterého je spolehnutí! ... Je to jen o vzájemné komunikaci a chování.
 
A mrzí mě také to pomlouvání, pokud by se to tak dalo nazvat. Třeba na adresu Boneheada. Já mám tu možnost s ním být v jedné alianci a dokonce i ve stejném městě a mohu říct, že je to kvalitní hráč a kamarád na kterého je spolehnutí! ... Je to jen o vzájemné komunikaci a chování.

Tak v tom případě nechápu proč na foru tak neadekvátně komunikuje, když je to tak fajn kámoš. Prohlédni si nejdříve to co tu napsal a pak řekni jestli je to kvalitní komunikace. My máme možnost být s nám na foru a vidíme své. My jeho kamarádi nejsme, k nám se nijak dobře nechová.
 

DeletedUser

Guest
Ke mně se nechoval tak, že by mě to nějak uráželo apd.

Je 7 miliard různých povah, žádná není stejná a je vcelku pochopitelné, že se najdou i takové, které se vzájemně, mírně řečeno, nemusí.
 

DeletedUser9371

Guest
A mrzí mě také to pomlouvání, pokud by se to tak dalo nazvat. Třeba na adresu Boneheada. Já mám tu možnost s ním být v jedné alianci a dokonce i ve stejném městě a mohu říct, že je to kvalitní hráč a kamarád na kterého je spolehnutí! ... Je to jen o vzájemné komunikaci a chování.

Každý ví, že hráče Boneheada nemusím. Stejně tak jako mi prostě v alianci došla trpělivost s hráči kteří jsou egoističtí a egocentričtí ve hře ( Kdo neví : je to moderní označení pro sobectví, obvykle ale s méně pejorativním významem. Znamená přílišné soustředění na vlastní zájmy a prospěch, chce víc a víc, vyvyšování sebe sama a své vlastní důležitosti, apatie až antipatie vůči druhým. Takový člověk se nazývá egoista, sobec.
Existuje také pojem egocentrismus, což je zdůrazňování a ješitné, až chronické prosazování vlastního já a vlastní vůle. )
a to byl i důvod, proč jsem z aliance kterou jsem spoluzakládal a vedl od jejího vzniku odešel. No a to na něj sedí po mých zkušenost ze hry s ním.
Nepatřím mezi hráče kteří jak píše Pompo pomlouvají Boneheada, ale naopak. V jiných příspěvcích tady jsem naopak poukazoval na to, že je to silný hráč, silný dělník a duelant. Proto řežu dělníky duely. Není sám. S hráčem, který je plagiátor ( za plagiátorství se považuje nejen úmyslné okopírování či ukradení cizího textu a jeho vydávání za vlastní, ale i nedbalé citování ) hrát a komunikovat nebudu. To že tento hráč kdysi kopíroval profily jiných hráčů a to jak z našich řad, tak z řad SP v dřívější době a vydával je za své je stále ve mě. To, že píše telegramy a hned si mě dá do blokace na telegramy když to není podle jeho představ abych nemohl reagovat, je pouze k smíchu a je to chování nedospělého člověka a mrzí mě to, protože nikdy jsem nepsal hrubě a psát nebudu ani jemu či někomu jinému. Nesnáším hulváty jak tady na hře, tak v osobním životě. No a to jeho lišáctví, vychytralost je na hraně. Prostě tohoto hráče jenom nemám rád ( Na hře, ne v životě. Neměl jsem ho možnost poznat osobně, jako jiné hráče na srazech. Zván byl ) a jen a jen můj názor na něj je ten, že takový hráč toho v kolektivu moc nepředvede. Takový hráč se z kolektivu časem vyřadí sám a to neplatí jen na online hře, kde se dá schovávat do anonymity počítače narozdíl ode mě. To platí i na jiné hráče, nejen na Boneheada.

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Ahoj krosno já už si nezahraji protože mě někdo nahlásil, protože jsem měl ještě Gela (vím asi kdo to udělal),ale nebudu to rozmazávat tak vám přeji hezkou hru Mario

PS:Blokace je permanentní :(
 

DeletedUser9371

Guest
Ahoj krosno já už si nezahraji protože mě někdo nahlásil, protože jsem měl ještě Gela (vím asi kdo to udělal),ale nebudu to rozmazávat tak vám přeji hezkou hru Mario

PS:Blokace je permanentní :(

Klasika. Pravidla jsou pravidla.

img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 
Nahoru