• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Nová pravidla

DeletedUser1318

Guest
proxy sa samozrejme používať môže, to neni nikde v pravidlách napísané, že nie
Já bych si tím nebyl tak jistý, pokud to použiješ na to abys obešel pravidlo o sdílené IP adrese, tak je to napováženou. Dokonce mám dojem, že to někdo ze supportu při nějaké debatě zmínil, ale tím si nejsem jistý. Třeba nám to někdo objasní.
 

DeletedUser1318

Guest
noo, mali by to doplniť...už len to tam chýba...

lebo inak neviem prečo sú na CZ prísnejšie pravidlá ako na DE...s mojou chabou nemčinou som na ich wiki v pravidlách to o predaji vecí z jednej IP medzi sebou nenašla, ani to, že by boli nejaké limity na predaj na 5 násobok ceny bežných vecí...

to si cz support tvorí tie pravidlá úplne sám?
Zřejmě u nás nikomu nevadí, že s vaničkou vyleje i dítě, jak říká jedno české přísloví.
Restrikce všeho možného a nejasná pravidla, obdobná jako legendární "větší než malé množství" spíš odradí od hraní staré, než přiláká nové hráče.
V Německu zřejmě až tak hysterickou hrůzu z multiúčtů nemají.
Aby k něčemu, čistě teoreticky byl, bez premia by to stejně k ničemu nebylo.
No, ale pravidla jsou pravidla, myslet si můžem co chceme, líbit se nám nemusí a to je asi tak vše co s tím můžeme udělat.
 

DeletedUser11177

Guest
Tak to pravidlo o sdileni multiuctaky ani tak neomezuje jako spolecne-hrajici partnery. Multiuctak muze na jednom uctu hledat suroviny, prachy, pak ho 7 dni nezapnout, rict kamosovi, ten ho zapne, pres trh mu hodi suroviny a jede dal. Ja tezko prestanu na 7 dni hrat jen abych pritelkyni prodal cervenyho motylka. To pravidlo je opravdu spatne vymyslene.
 
Tak to pravidlo o sdileni multiuctaky ani tak neomezuje jako spolecne-hrajici partnery. Multiuctak muze na jednom uctu hledat suroviny, prachy, pak ho 7 dni nezapnout, rict kamosovi, ten ho zapne, pres trh mu hodi suroviny a jede dal. Ja tezko prestanu na 7 dni hrat jen abych pritelkyni prodal cervenyho motylka. To pravidlo je opravdu spatne vymyslene.

Ono to není špatně vymyšlené, tak jako to spíše nemuže být řešené jinak než to je. Řešilo se to už všude možně na herních forech. Není to na omezování domělých multiúčtů, je to právě na omezení hráčů, kteří mají k sobě nestandartní přístup. Prostě musíte hrát, tak jako by jste byli každý samostatný hráč (bez vlivu druhých hráčů), pokud to tak není, máte vzájemě různá omezení.
 

DeletedUser1318

Guest
Ono to není špatně vymyšlené, tak jako to spíše nemuže být řešené jinak než to je. Řešilo se to už všude možně na herních forech. Není to na omezování domělých multiúčtů, je to právě na omezení hráčů, kteří mají k sobě nestandartní přístup. Prostě musíte hrát, tak jako by jste byli každý samostatný hráč (bez vlivu druhých hráčů), pokud to tak není, máte vzájemě různá omezení.
A úplně stejně může nastat situace, kdy budou z jedné IP adresy hrát třeba dva sourozenci, kteří si tady ve hře, jeden druhému nedají nic nedarují a pomáhat si nebudou, a třeba já tu najdu někoho, nebo skupinku lidí, kteří mne zaujmou, a přestože se vůbec neznáme, budeme udržovat nestandartní vztahy taky.
 
To se týká jak příbuzných, tak partnerů, anebo takových hráčů co spolu bydlí. Zkrátka když hrají "společně", tak v hře se to musí nějak oddělit.
 

DeletedUser1318

Guest
To se týká jak příbuzných, tak partnerů, anebo takových hráčů co spolu bydlí. Zkrátka když hrají "společně", tak v hře se to musí nějak oddělit.
Anebo spousty dalších, kteří mohou mít společnou IP adresu z technických důvodů, které ovlivnit nemohou, vzájemně se znát nemusí...
Proč v Německu platí jiná pravidla než tady? (pokud je to pravda)
 

DeletedUser11177

Guest
Tady nejde ani o nestandartni pristup, ja ji nemuzu prodat vubec nic, ani toho blbyho cervenyho motylka, kteryho jsem mel u obchodnika.
A cim se to lisi od tech, co maji dohodnutyho a placenyho dodavatele surovin? To je taky nestandartni pristup.. Vubec nechapu, proc by situace, kdy si dva lidi pomahaji, mela byt nestandartni.

Mohl by se k tomu vyjadrit taky nekdo z "vyssich" mist? Zda se bude jeste o tomto pravidlu diskutovat a je sance s prihlednutim na vyse zminene situace ho dodatecne zmenit?
 

DeletedUser11177

Guest
Porad se k tomu nikdo z "odpovednych" nechce vyjadrit nebo se proste ceka, az to vysumi?
 

DeletedUser9371

Guest
v podstate se jedna o to ,ze banan muzou dostat treba top hraci jelikoz jsou pred ostatnima a tim maji vyhodu nad zbytkem, cili to neni fer:) no proste je to pravidlo kdo chce psa bit ten si najde hul

Tak to je super. Takže když se tady trápím denně přes troje Vánoce a dnes jsem na 119 úrovni, seřežu někoho duelem kdo je slabší 10 x po sobě, je to nefér ? Proti pravidlům ? Zapomenu na to jak mě řezala kdysi aliance SP a neudržel jsem u sebe 20 dolarů ani hodinu ? Proto jsem proti nim denně v boji.

Nevím, ale nějak v tom postrádám logiku. Jinak s tím psem to je dobré rčení :D


img.php


Nejsem sběratel reputací. Na to tu jsou jiní. Hraji pro pohodu a relax.
 

DeletedUser7836

Guest
Lumpickov názor je úplne scestný. Nemusíš sa báť za svoje poradie ani duelovanie slabších ban nedostaneš. TO musí byť každému jasné.
 
Nahoru