• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Nové úkolové řady

DeletedUser2677

Guest
Můžu se zeptat jak to bude s novými úkolovými řadami? Objevili se na TW-DB a chci se jen zeptat jestli budou zpřístupněny i u nás nebo jestli už jsou zařazeny, popřípadě co je potřeba pro jejich zobrazení...

Jedná se o tyto řady:
Pomoc pro pana Browna

The day laborer

The peacemaker

The freedom fighter

The fate of the Cunninghams


A ještě tento, který bych počítal, že už je zaveden u nás, ale také se mi nepodařilo nic bližšího zjistit:

Yangův příběh


Můžete mi říct něco konkrétnějšího k těmto řadám a jestli se objeví nebo už objevili na českých serverech? :)
 

DeletedUser

Guest
v 1.36 su iba 3 nove serie, na twdb som ich dal ale zvlast kedze maju rozdielne nazvy, na konci kazdej serie dostanes 50 bondov, takze je t takto:

Pomoc pro pana Browna (50 bondov)

The day laborer, The peacemaker, The freedom fighter (50 bondov)

The fate of the Cunninghams (50 bondov)

Vsetky 3 by mali byt v 1.36.

Yangov prbeh bol dostupny iba par hodim, potom to vypli, kedze vela hracov bolo proti.
 

DeletedUser2677

Guest
Aha a tak jak je teda možný, že ty jsi první kterýho s nim vidim a neni trošku nespravedlivý, že my nemáme nárok ho jakkoliv sehnat?

+ kde se dá sehnat přívěsek z kůže ufona, taky jsem si nevšiml, že by někde na světě byl dostupnej :( To samé špenátová konzerva :(

Nebo ten tvůj inventář je na betě?
 

DeletedUser2677

Guest
Tak jak jinak mám ten Yangův klobouk získat, jelikož o něj fakt stojim a neni žádná možnost jak ho dostat :(
 

DeletedUser10723

Guest
mohl bych poprosit o radu co je tu za práci Rozdělte gangy
 

DeletedUser9544

Guest
Osud Cunninghamových (Seznam)

Šerif John Fitzburn: Dobré ráno .........! Doufám, že si se dobře vyspal? Máme toho hodně na práci a musíš to vše do týdne stihnout! Nevím co by se stalo, kdyby ti to trvalo déle, takže si opravdu raději pospěš!
Upozornění: Splň úkol do 7mi dnů, aby si stihl dorazit na Cunninghamovu farmu ještě před odjezdem.

Zapotřebí:
Osel 0/1
Mustang 0/1
Pinto 0/1
Bedna s nářadím 0/2
Velké kladivo 0/5
Kladivo 0/5
Hřebík 0/20
Dřevo 0/40
Lopata 0/5
Krumpáč 0/3
Laso 0/10
Role sukna 0/6
Pila 0/4
Kamení 0/20
Dřevěný kolík 0/10

Odměna:
+ 500 Zkušeností
+ $ 1000



tak co myslíte že se stane, když to nestihneme do týdne? :angel:
 

DeletedUser

Guest
Nic. Malo by to ist zrusit a znovu prijat, alebo najprv zozen produkty a az potom to prijmi
 

DeletedUser10723

Guest
mam 1.otázku pod lesním paloukem jsem mi ukatuje trener zvížt -k čemu je?:bandita:
 

DeletedUser3617

Guest
Podle toho co jsem tu tak vyčetl, tak by měl být nachystaný na příští update.
 

DeletedUser

Guest
Už plním tu farmu, chtěl bych se zeptat je tam někde nejaké rozhodnuti? Abych si to nezkazil jak s Hernandovym mečem ... :D
 

nicooo

Člen týmu
Už jste někdo zabil Bannistera? Zajímalo by mě aspoň kolik má HP, protože je nějakej tuhej na mě :D
 
ahoj,jsen)m nějak mimo a nejsem schopnej pokr.v plnění Rebuilding,je tam práce 12 hod.stavět ranč a za boha nemám zadavatele.
Na ,,stavbě železnice,, mám hotovo chodím sem atam od Wilsonů a zpátky a nikdo mi tu práci nezadává.
 

DeletedUser16308

Guest
Tak je to lepší, ušetří ti to čas, ale osobně preferuju to hledat, po přijetí úkolů, teda alespoň mě to přijde zábavnější.
 

DeletedUser13514

Guest
Napiš si na support. Oni už zjistí, kde je zádrhel.
 
Nahoru