• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nové kolonky na trhu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3208
  • Vytvořeno

Líbí se vám tento návrh?

  • Ano, líbí, oživí hru.

    Hlasy: 14 100,0%
  • Ne, nelíbí, nemá budoucnost.

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujících
    14
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3208

Guest
Přeji hezký den v Novém roce :D

Můj nápad je prostý, rozšířit trhové menu "Duelové zbraně" o 2 podmenu "Chladné zbraně" a "Střelné zbraně". Viz obrázek (to pochopí asi každý)

http://prntscr.com/2fmmsg

Odůvodnění? Mnoho hráčů je buď na chladné nebo střelné zbraně. Na trhu je směsice všeho a prohrabávat se tím, je někdy složité, pokud nevíte co hledáte. Proto si myslím, že trochu roztřídění by tomu neuškodila, ostatně, je to jen nápad :)

+ Lehké zpracování
+ Lepší vyhledávání
+ Přehlednější trh

- Něktěrým to přijde zbytečné, ale i zbytečnost může hru oživit, prosím berte to v potaz :)
 

DeletedUser16057

Guest
Nápad je to dobrý, ale když hledáš určitou zbraň, tak nemusíš prohledávat zbraně jak blbec.. stačí do toho vyhledávače zadat název(přesný nebo část názvu) a vyhledá ti onu zbraň co hledáš. Navíc toto platí u každého předmětu, který je právě na trhu!
 

DeletedUser3208

Guest
Jak jsem již psal, pokud víš co hledáš, je to zbytečné :)
Ale pokud jsi dejme tomu level 50 voják a chceš se podívat na trh, co by sis koupil na trhu za chladnou zbraň, je pro tebe toto vyhledávání lepší, dle mého názoru
 
Měli by se rozdělit hlavně produkty, a to na klasické produkty, pomůcky/předměty a posilovače...

A nejen na trhu ale i v inventáři...
 
Pokud budu sběratel ta mi to spíše uškodí (rozklikávání více menu) a i když budu chtít zbraň na boj, tak pravd.budu hledat jen 1-2 předem vybrané kusy (sice budu mít poloviční seznam, ale zas o klik více .. takže to bude +- nastejno). Nicméně pravdu má McBracey, je třeba překopat systém třídění produktů a ten třeba aplikvat i na tyhle dvě kategorie, za mě tahle úprava je jen taková provizorní záplata, která stejně nic pořádně neřeší ...
 

DeletedUser16057

Guest
No, jak tak přemýšlím, tak je dobré aby bylo změněna sekce v inventáři "Produkty". Jednak, když jsi nějaký pracant, co je pouze na pracích a věnuje se řemeslu, tak má obvykle kolem 10 stránek pouze u produktů. Bohužel mezi produkty patří jak návody/recepty, 1 denní prémka, řemeslné výrobky, trapné odměny za úkol(kravina co přidává nějaké věci), tak i běžné produkty co jsou běžně nacházené na práci. Málem bych zapomněl dodat i otravné "výhry" z cirkusu, co přidávají PB. Jen mě napadlo, že by se dalo rozdělit na 3-4 skupiny. Kde by spadaly klasické produkty, produkty potřebné do úkolu/odměny z úkolu v podobě produktu, návody+ prémka a nakonec řemeslné výrobky.
 

DeletedUser

Guest
Jako sám bych úpravu trhu uvítal, příjde mi to strašně nepřehledné a vyhledávání opravdu omezené. Takže určitě bych byl pro.

Co se týče nedostačujících požadavků pro trh (u mě teda) jsem hledal až jsem dohledal jeden script, který je opravdu povedený. Trošku pomáhá i na trhu.. pak i v inventáři přidává tlačítka na výpomoc, plus ještě něco navíc. Můžete zkusit, je k dispozici i CZ http://userscripts.org/scripts/show/159370
 

DeletedUser14443

Guest
Máte ještě 4 dny na to hlasovat. Poté anketu zavírám.
 

Deleted User - 31870

Guest
Měli by se rozdělit hlavně produkty, a to na klasické produkty, pomůcky/předměty a posilovače...

A nejen na trhu ale i v inventáři...

Návrh má hlavu a patu, zkus jej podat jako nový návrh - tento (viz první post), prošel, můžeš mít také podporu a když už by se v tom hrabali, byla by škoda, aby to neudělali komplet.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru