• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Nový život na novém kontinentu.

DeletedUser

Guest
Píše se datum 24. Července roku 1889 a 5 mladých lidí jménem Cleon,DiskoStu,karlos10,Kratos2 a T44 prchají z kruté vlády v Evropě do Ameriky. Když připlují do přístavu jménem Grey Port začínají žít úplně nový život. S pár dolary v kapse odcestují do města Grey Town, vzdáleného 5 hodin. Po příchodu do města jdou za místním starostou Digrsem2. Ptají se ho kde můžou vydělat nějaké dolary. Digrs2 jim odpoví že mají zajít do místního salónu a tam se zeptat tanečnice Nurri.
Tak se naše parta rozhodne že Nurri navštíví. Na jejich otázku jim odpoví. "Chlapci máte na výběr hodně možností jak si vydělat ve městě, ale i mimo něj." V tom se podívá na Cleonovy velké svaly. "Mohu znát tvoje jméno?" Ptá se Nurri. "Cleon stuhne jako skála a vykoktá ze sebe: "C-C-Cle-on:sorry:." "Pro tebe mám typ, ale musís jít se mnou do soukromí." Řekne Nurri
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Oba směřují ke dveřím. Jakmile Nurri otevře dveře,oba vstoupí do menší osvětlené místnosti se stolečkem na kterém je zapnutý gramofon.Nurri nenápadně při zavře dveře, aby přes ně šlo vidět. Po chvilce vstoupí do salónu muž a na něj hned Nurri ukáže a řekne. "Ten chlápek mi leze na nervy,už pár dní mě obtěžuje. Nemohl bys mu dát malou lekci, aby se tady v salónu už neukázal?" "Proč si to neřekla šerifovy?" Ptá se ještě rozklepaný Cleon. " Ty jsi tady vlastně nový. No řeknu ti to takhle: Našeho minulého šerifa zastřelila banda lumpů i s jeho asistentem. Takže hledáme nového šerifa, podle mě to bude chlápek.... sakryš jak bylo to jméno... jo už vím, jmenuje se azgan" "Inu dobrá udělám to nevypadá na to že by měl být nějak silný." Řekne Cleon. Nurri na to ještě doplní: "Chodí sem každý den ve stejnou dobu." Cleon se vrací zpátky k ostatním a navrhuje prohlídku města. Když procházejí kolem zbrojíře tak DiskoStu řekne: " Páni opravdové zbraně! Hele hoši běžte napřed já si je musím prohlédnout." Ostatní na to přikyvují a jdou dále. Jenom T44 připoměl. " Je pořád jako malej" a všichni se uchechtli.
DiskoStu přišel do krámku kde jej uvítal zbrojník. " Zdravím vás" Povídá DiskoStu. "Copak máš na srdci" ptá se zbrojník. "Chtěl bych koupit nějakou zbraň, ale mám u sebe jen 10$." "No v tom případě ti nic neprodám, běž si vydělat a potom se vrať!" DiskoStu celý zklamaný vyšel z krámu a doběhl ostatní. Pověděl co zažil a ostatní se zase začali smát. Po chvilce se DiskoStu přidal do smíchu taky.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Po chvilce kdy se smáli je potkal muž. "Zdravím chlapci, mé jméno je fifineček, slyšel jsem vás a prý nemáte peníze." "No to tedy nemáme" Odpoví DiskoStu. fifineček se uchechtne a odpoví. " Tak pojďte pracovat do moji pily. Vyděláte si 15$ za hodinu." "Dobrá mi to tedy bereme! Kam, kdo z nám a kdy máme přijít" Zeptá se T44. fifineček se usměje a odpoví. " Přijďte zítra ráno... řekněme tak v 9 hodin a klidně všichni, každá ruka se hodí, do pily za městem, tímhle směrem." Ukazuje směrem na les nedaleko od města. " Ale pozor na medvědy a kojoty!" Dodá. "Tady jsou nějací medvědi a kojoti?:whaaat:" Ptá se DiskoStu. "Nikdo je tu nikdy neviděl, ale nikdy nevíte koho nebo co potkáte" povídá s úsměvem fifineček a v ránu je pryč. " Ten chlápek se mi vůbec nelíbil" Povídá karlos10. Kratos2 přikývne. Cleon jim to vymluví. " No tak z čeho máte strach? Vždyť je to tam co by kamenem dohodil a řekl, že tam žádná medvědi nebo kojoti nejsou." T44 vzdychne. " Berte to z té lepší stránky, jsme tu teprve 3 hodiny a už máme práci."
Je 19 hodin a začíná se stmívat. "Páni to jsem nevěděl že v Americe zachází slunce rychleji a tak brzo." Řekne karlos10 a všichni se kochají na nádherný západ Slunce. Po chvilce se ozve DiskoStu. " Hele máme 10$, tak se zajdeme podívat do hotelu ne? Snad nebudeme spát venku". Ostatní souhlasí. Na recepci hotelu dostanou pokoj číslo 10. Když do něj vstoupí, každý se rychle lehne. po chvilce začínají usínat a nemůžou se dočkat dalšího dne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
25. Červenec


"Aaaaaarhgt.... Chlapi vstávejte. Už je 7:30 za chvilku půjdeme makat." Zamumlá karlos10. "Jde vidět že se už těšíš" Povídá T44 se skoro zavřenýma očima. Cleon vstane a jde na toaletu ven na zahradu hotelu. Rozhlédne se kolem sebe a kouká se do nedalekého lesa. "Uff na něco jsem zapomněl. Co to sakra bylo.... Kašlu na to" Po vykonání své potřeby vyráží za ostatními před hotel. "Copak vy nepotřebujete?" Ptá se ostatních. "No víš mi už byli v hotelu." Odpoví Kratos2 a ostatní přikývnou a zasmějí se. "No tedy asi vyrazíme ne?" Řekne už nedočkavý karlos10. "No jo vždyť už jdeme:mad talking:." Odpoví T44.
Tak se tedy naše skupina vydává do nedalekého lesa. DiskoStu si ještě začne stěžovat, že už má hlad. Pila se už blíží a skupina se čím dál více začíná zpomalovat, jediný karlos10 jde pořád stejným tempem a začíná se ostatním vzdalovat. "Odkdy se tak těší do práce? Vždyť bylo hrůza ho někdy přemluvit umýt nádobí." Řekne Kratos2. "Jak to můžeš vědět?"Ptá se DiskoStu. "Já jsem vám to ještě neřekl, ale jsem jeho nevlastní bratr." Odpoví Kratos2. "Ty vole tak to je tedy maso" Řekne Cleon a DiskoStu se málem rozbrečí smíchy. "Co se stalo DiskoStu?" Ptá se vyděšený Cleon. " Řekl jsi to takovým tónem, že jsem se prostě neudržel no." Mezitím už karlos10 dochází k pile, kde jej přivítá fifineček. "Jste tu o hodinu dříve to je skvělé, hned pro vás najdu nějakou práci až ostatní dorazí." "Tak jsme tady pane fifinečku." Řekne T44 "Ale ne žádný pane, říkejte mi pouze fifinečku, ale k práci, ty Cleone, vidím že máš velké svaly, tak běž tamhle k těm kládám, budeš je odnášet do toho stroj, technická novinka" Cleon zakoulí očima, odchází kládám a začíná je pomalu nosit. "Tak ty a ty. Řekne fifineček a ukáže na T44 a DiskoStua. "Vy půjdete sekat ty stromy. Vemte si sekeru nebo pilu a potom přijďte." "Tak a vy dva poslední budete velitelé dne. Budete dohlížet na ostatní pracovníky. Tak už běžte a já si dneska zajdu do salónu trochu se opít." T44 a DiskoStu přicházejí s výbavou. "No tak se dejte do práce chlapci, sekejte všechno co vám padne pod ruce." Řekne fifineček a odchází směrem do města. Po chvilce přichází ostatní pracovníci a výplatář(ten co dává peníze za práci). " A hele mám tu nové lidi. Nebojte nejsem žádný hnusák. Tedy nikdo mi tak ještě neřekl. Jinak mé jméno je album."
A tak se naše skupina seznamuje s pojmem kácení stromů.
12:00
"Tak hoši a máte to za sebou." Říká album a začíná rozdávat peníze. Cleon dostává za dobře odvedenou práci 75$ a skoro upadá k zemi. "Neboj nebude to tak hrozné, za chvilku ti bude lépe." Povzbudí ho album. Ostatní dostávají po 60$. Dohromady mají tedy 315$. "Konečně zase o něco bohatší že?" Povídá s úsměvem karlos10. "Páni ani mi nemluv a to dneska musím zachránit tu tanečnici Nurri." Řekne skoro se plazící Cleon. "Nooo tak to si tedy užiješ." Řekne mu T44. " To já si zajdu na oběd a pořádně se natáhnu." "No to já půjdu ke zbrojníkovy." Řekne DiskoStu. "Už zase začínáš?" Povídá T44 "Vždyť tě zase vykopne, půjdeme tam někdy všichni."
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Po příchodu do města se naši hrdinové rozdělují. Cleon jde ihned do hotelu zdřímnout si. T44 a kratos2 jdou do salónu se trochu najíst. "Přines nám k tomu ještě 2 piva a 2 whiskey" Zavolá T44. DiskoStu s karlosem10 se poflakují po koutech a po chvilce se z dálky blíží skupina lidí na koních, mířících k městu. "Bandyti !!!!" Zvolá někdo, karlos10 se utíká schovat. Bandyti přijíždějí na náměstí a jeden popadá DiskoStu a míří mu revolverem do čela. Vůdce bandytů zvolá. " Toho bereme sebou !" A skupina po chvilce mizí v dálce i s DiskoStuem. "Sakra! Co to bylo?" Zavolá T44. Přibíhá k nim azgan a řekne. "To byli bandyti z gangu Darklow, nikdo neví kde se ukrývají, ale nebojte se, nic mu neudělají." "No to je skvělé, vzali DiskoStua!! V tom se otevřou okna hotelu ve kterých je Cleon a řve. "Buďte ticho sakra snad nehoří ne?" A hned zavírá okno. Všichni ztichnou a neví co říct.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Z nudy dodána mapa pro lepší přehled příběhu :D. Zítra začnu psát pokračování. :)


img014.jpg
 

DeletedUser

Guest
T44 se vzpamatuje jako první. "Jdu do stájí a za zbytek $ si pronajmu koně a budu je sledovat, to mi jde nejlépe." "Ale no tak T44, vždyť jsi pil, nemůžeš být na koni." Snaží se ho zastavit karlos10, ale T44 se už řítí ke stájím a osedlává koně. "Je to blázen sakra!" Vykřikne karlos10. T44 mizí v dálce. Cleon vylézá z hotelu a kouká kolem sebe. " Co se stalo? Kde je T44 a DiskoStu? Zase pili a ztratili se co? No jdu do baru vyřídit toho maníka,už ho vidím támhle." (Cleon míří k salónu) "Na tohle se chci podívat." Řekne Kratos2 a karlos10 ho následuje. (BOOM, :box: BOOM). Neznámý muž padá k zemi. Cleon mu ze zvědavosti prohlíží kapsy a udiveně kouká na kus pomuchlaného papíru. Je to dopis pro ony bandity, kteří unesli Diskostua. "Co se tam píše?" Ptá se karlos10. "Dneska měl prý unést Nurri a je tady aji mapa do jejich skrýše." Odpoví Cleon. "Hele oni unesli aji DiskoStua a T44 jel za něma., proto tady nejsou." Řekne Kratos2. "No podle mapy je to odsuď asi 2 hodiny, takže jestli si pohneme stihneme ještě T44 na cestě. JEDEME:crazy3:!!!"



Pokračování příště. Pokud máte nějakou kritiku nebo se chcete příběhu zúčastnit nespamujte tady,ale napište mi PM a já to tu vystavím.


Omlouvám se za chyby.
 
Nahoru