• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Nový svět?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Již delší dobu přemýšlím, že by nebylo na škodu, kdyby český the west-team založil nový svět.
Ano, bylo by tu těch světů 11, ale zase musíme počítat s tím, že na spoustě světů nehraje ani 4 000 hráčů. Takže co takhle zrušit 2 - 3 méně aktivní světy (a nebo je nerušit, to rušení není podmínkou) a založit nový svět?
Ano, je tu sice relativně "nová" Arizona, ale já bych chtěl svět, na kterém se uživí i hráč, který do té hry denně necpe peníze.
Navíc, nový svět by byl pro případné nové hráče jistě atraktivnější, než nějaký starý svět 2, který už jede několik let a na kterém hraje pár hráčů.

Jaký je názor vás - ostatních hráčů? Měli byste také zájem o nový svět? Šli byste tam? A nebo už je těch světů moc, a o nový začátek nemáte zájem?
Uvítám vaše názory, a zájemce o nový svět ještě víc :)

TheOwner:bandita:
 
Co kdyby jsme zrušili svět 11? Uvědomuješ si že na předchozích světech hrají hráči, kterým chceš rušit účet?
 

DeletedUser

Guest
:D Spuštění nového světa který by nebyl Buffalo (tj. výhody jako v Arizoně) ti neprojde. :)
 

DeletedUser

Guest
Co kdyby jsme zrušili svět 11? Uvědomuješ si že na předchozích světech hrají hráči, kterým chceš rušit účet?
Přečti si znovu můj příspěvek, zvláště větu "a nebo je nerušit, to rušení není podmínkou" a pak se pokus odpovědět znovu, ok?

Tvá snaha napsat první příspěvek ke každému tématu se ti tady lehce vymstila.
 

DeletedUser

Guest
myslim, ze tohle tema je tak na zavreni, protoze nema zadnej smysl..vubec

novy bych uz nedelal..otevirat stary..
 
Přečti si znovu můj příspěvek, zvláště větu "a nebo je nerušit, to rušení není podmínkou" a pak se pokus odpovědět znovu, ok?

Tvá snaha napsat první příspěvek ke každému tématu se ti tady lehce vymstila.

Nic se mi nevymstilo, jednak snahu ke všemu přispívat nemám. A za druhé až tam to "rušení" nebude vůbec, pak se teprve nebude o čem bavit. Zatím je to "rušení" možné, i když zatím jen ve tvé hlavě. Samozřejmě že provozovatelé se řídí podle valstního uvážení. Co mě vytáčí je to, že někdo jen tak z voleye chce něco rušit. Já jsem netrávil čas tvorbou postavy několik let, aby mi ji někdo chtěl smazat protože sám chce něco jiného.
 

DeletedUser

Guest
Tohle už je v podstatě locknutý téma... Východisko je podle mně takové, že noví hráči budou odkazováni na ty méně početné servery.
 

DeletedUser

Guest
Nic se mi nevymstilo, jednak snahu ke všemu přispívat nemám. A za druhé až tam to "rušení" nebude vůbec, pak se teprve nebude o čem bavit. Zatím je to "rušení" možné, i když zatím jen ve tvé hlavě. Samozřejmě že provozovatelé se řídí podle valstního uvážení. Co mě vytáčí je to, že někdo jen tak z voleye chce něco rušit. Já jsem netrávil čas tvorbou postavy několik let, aby mi ji někdo chtěl smazat protože sám chce něco jiného.
Bavíš se naprosto, ALE naprosto mimo téma. Tady se řeší nový svět (pro nové hráče), a ne rušení starých serverů.

Tohle už je v podstatě locknutý téma... Východisko je podle mně takové, že noví hráči budou odkazováni na ty méně početné servery.
Aby čelili hráčům, kteří tam již hrají několik let? To není dobré východisko.
 

DeletedUser

Guest
Napiš si Němcům a doufej že zavedou "ne-arizonu". My si spouštět světy nemůžeme. to maj na starost němci...
 

DeletedUser1318

Guest
Již delší dobu přemýšlím, že by nebylo na škodu, kdyby český the west-team založil nový svět.
Můj názor je, že jsi jaksi úplně mimo. Především proto, že otevření dalšího světa je plně v kompetenci někoho jiného, Mimo to už tu bylo s otevřením Arizony konstatováno, že další světy budou také prémiové.
Asi by opravdu bylo lepší toto téma ukončit.
 

DeletedUser

Guest
Můj názor je, že jsi jaksi úplně mimo. Především proto, že otevření dalšího světa je plně v kompetenci někoho jiného, Mimo to už tu bylo s otevřením Arizony konstatováno, že další světy budou také prémiové.
Asi by opravdu bylo lepší toto téma ukončit.
Jen styl, kterým jsi ten příspěvek napsal, jasně dokazuje, že úplně mimo jsi ty.

Nevím proč ten příspěvek píšeš tak ofenzivně, ale pokus se napočítat do pěti, než příště zase něco napíšeš.

Pro všechny: BYL BYCH RÁD, ABY SE TADY ŘEŠILA MOŽNOST NOVÉHO HERNÍHO SVĚTA - A PROTO BYCH SE RÁD VYVAROVAL VEŠKERÉHO SPAMU, OT, A ÚTOČNÝCH PŘÍSPĚVKŮ BEZ HLAVY A PATY.
 
Ne nebavím se mimo téma, mluvím o tom co ty tady sám navrhuješ. Vznik nového světu podmíněné možným rušení světů. Já nevím proč by se měl nějaký svět rušit, co je komu po tom kolik tam hraje hráčů, to ať nechá na nich. Starší světy měli kdysi plno hráčů a po několika letech to slehlo a nové světy na tom budou stejně za ten samý čas.

To říkám rovnou, zrušme/nezavádějme další svět a je to takové rázné řešení, co mi po tom že by tam hráli nějací hrači...


Navíc nechápu to téma o novém světu, to přece bylo kolikrát řečeno že si to hlídá tým a případné téma i s dotazy je nežádoucí.
 

DeletedUser

Guest
To říkám rovnou, zrušme/nezavádějme další svět a je to takové rázné řešení, co mi po tom že by tam hráli nějací hrači...
Tobě po tom nejspíš není nic - ale to je důvod k tomu, abys sem přestal psát, a ne k tomu abys sem spamoval.

Tobě po tom není nic, ale pro inno znamenají noví hráči nové prachy - a to je to, proč West vlastně dělají.

Takže ještě jednou: ŘEŠÍME NOVÝ SVĚT, NÉ RUŠENÍ STARÝCH
(a pokud to už i McBracey pochopil, tak se vrátíme k tématu, ok?)

To, že český support nemůže založit nový svět jsem nevěděl, takže uznávám, že nebude nejvhodnější řešit to tady, ale na druhou stranu pokud by byl zájem, tak věřím, že by se toto téma posunulo i výš.
 
Poslyš, než si tu každého označkuješ za nechápavého, rád bych tě upozornil aby jsi se mírnil. Já ti taky neříkám že jsi takový malý automat na výrobu absolutní pravdy.

Podle toho co píšeš, zrovna ty nebudeš přínos peněz pro INNO, tak se tu něoháněj výdělečností nového světa. Obvzláště když to vypadá že by jsi rád nějaký "neprémiový" a sám nechceš platit. Když soudíš že mi není nic po novém světě, tak bych rád aby jsi nechal být ty staré. Sotva příjdeš, hned cosi pleskneš a už se vymezuješ. Každopádně to rušení jsi navrhl, tím že se k tomu obrátíš, neznamená že to zmizelo.
 

Deleted User - 31870

Guest
Máme slíbený nový svět - nejspíše premiový jako je Arizona - ale zatím nemáme žádné podrobnosti, takže nemůžeme přiblížit ani datum otevření. Nový svět je potřeba, aby se ulevilo Arizoně, která je přeplněná (nedávno, když jsem se dívala, tam bylo přes 45 000 hráčů a optimum je 40 000, aby se svět nesekal).

Staré světy se zavírat nebudou, to je absolutní hloupost, když jsme naopak dlouho bojovali, aby byly otevřené pro nové registrace. Pokud se nudíte, zkuste si sepsat nějaký projekt, pokud by se líbil, je možné po domluvě jej spustit.. (jen prosím nic se zásahy do hry, to se neosvědčilo)

PS: světy neotevíráme my, ale Inno
 

DeletedUser

Guest
Poslyš, než si tu každého označkuješ za nechápavého, rád bych tě upozornil aby jsi se mírnil. Já ti taky neříkám že jsi takový malý automat na výrobu absolutní pravdy.

Podle toho co píšeš, zrovna ty nebudeš přínos peněz pro INNO, tak se tu něoháněj výdělečností nového světa. Obvzláště když to vypadá že by jsi rád nějaký "neprémiový" a sám nechceš platit. Když soudíš že mi není nic po novém světě, tak bych rád aby jsi nechal být ty staré. Sotva příjdeš, hned cosi pleskneš a už se vymezuješ. Každopádně to rušení jsi navrhl, tím že se k tomu obrátíš, neznamená že to zmizelo.
To ti vyznívá špatně, když se podíváš na mou postavu, tak jsem rozvojový pomocník.. zkrátka ale nechci do té hry valit peněz moc, a takovýto postoj má chtě nechtě 90% hráčů.
A nech už to téma vymazávání být, ok? Byl to návrh, a myslel jsem samozřejmě, že by to bylo se souhlasem tamních hráčů. Já být nimi, tak starší svět s malou populací obětuji - vidím, že na to mám jiný názor než jiní, tak to téma vymazávání nechme.

Máme slíbený nový svět - nejspíše premiový jako je Arizona - ale zatím nemáme žádné podrobnosti, takže nemůžeme přiblížit ani datum otevření. Nový svět je potřeba, aby se ulevilo Arizoně, která je přeplněná (nedávno, když jsem se dívala, tam bylo přes 45 000 hráčů a optimum je 40 000, aby se svět nesekal).

Staré světy se zavírat nebudou, to je absolutní hloupost, když jsme naopak dlouho bojovali, aby byly otevřené pro nové registrace. Pokud se nudíte, zkuste si sepsat nějaký projekt, pokud by se líbil, je možné po domluvě jej spustit.. (jen prosím nic se zásahy do hry, to se neosvědčilo)

PS: světy neotevíráme my, ale Inno
Dobře, díky za odpověď.
No vidím, že s neprémiovým světem už teď počítat nemůžu, což mě mrzí. Nicméně proč vydělávat míň, když se dá vydělávat víc... takovýhle postoj asi INNU zůstane (proč by taky ne :) ) a já s tím nic neudělám.
No třeba se připojím i na ten prémiový svět, byť tam hráči jako já mají menší šanci se prosadit.
 

DeletedUser7836

Guest
Keď budeme vedieť približný termín otvorenia nového sveta, všetci sa o tom dozviete na úvodnej stránke hry, prípadne v oznámeniach tu na fóre. Diskusie na túto tému sú zbytočné. Český West Team neovplyvní spustenie nového sveta. Ďalšie témy založené s dotazmi na spustenie nového sveta budú mazané.
Túto diskusiu zamykám, pretože ako sa tak pozerám vzniká tu pomaly a isto flame.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru