• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

* Obchodování s indiány

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6131
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6131

Guest
... obchodování s Indiány? Mám na mysli na mapě, jelikož hledám delší dobu a nemohu tuto práci najít. Vím že musím mít nějaké body, abych tji našel, ale já chci vědět kde je v jakém místě...

Díky za info.
 

DeletedUser807

Guest
Na mapě máš ikonu minimapy ( ikona zeměkoule ), při jejím výběru se ti otevře mapa a v pravo seznam dostupných prací. Pokud v tom seznamu tu práci najdeš, tak se ti na mapě označí body, kde se práce nachází a pak u té práce vidíš, jestli ji už můžeš dělat nebo nemůžeš. Ale aby se ti ta práce vůbec ukázala, musíš ji mít už alespoň teoreticky na dosah, takže pokud ji nevidíš ani v tom seznamu, máš na ni ještě hodně málo pracovních bodů a nezbývá ti nic jiného, než počkat.
 

DeletedUser6131

Guest
Mno to já vím, ale nevím kolik musím mít bodů na to aby mi to fungovalo. Já vidím práce kde mi chybí dokonce i cca 60 bodů. Tak proč nevidím tuhle?

Pokud mi někdo chcete pomoci, tak mi napište, kde se Obchodování s Indiány opravdu nachází na mapě. Mám na mysli souřadnice, nebo přidat obrázek abych se k té práci dostal a mohl zjistit kolik bodů mi chybí. Já se totiž obávám, že ta práce na světě 1 ani nejni. :)
 

DeletedUser

Guest
Pokud ji nemáš v tom seznamu dostupných prací tak ji na mapě neuvidíš.
Tady si to najdi http://cz.weststats.com/Jobs/, máš tam vše co potřebuješ - obtížnost práce a potřebné schopnosti
 

DeletedUser6131

Guest
Mno tam jsem taky koukal, dokonce jsem se tam i naimportoval, ale když se podívám kolik mi zbývá, tak je tam prázdno, jen je tam ten obrázek a ty potřebné body tam nejsou.

Pro ukázku :
indy.jpg


Nevíte, pls, co s tím ?
 

DeletedUser

Guest
Tohle je jenom seznam parcí, mrkni se do Pracovní kalkulace tam to uvidíš (pokud si to už neudělal tak tam budeš muset naimportovat svoje schopnosti)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru