• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Objektivita - Bany

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15277
  • Vytvořeno

DeletedUser18703

Guest
Aha :). A kdyz mi nekdo vykrade ucet, zapomene ty drazby smazat ze smazanejch a ja od toho mam screeny, navic vim, ze o tom ze to udela mluvil ve hre a ja vim kdy a kde, vam to pri okamzitem nahlaseni nestaci k prokazani viny? Nebo se muze stat, ze sou tyhle data neprukazna? A kdyz ma nekdo TORbrowser, vy pak nedokazete dokazat multaceni? Nebo tahle, je moznost, aby vas nekdo obalamutil, i kdyz vite ze to dela? A ja kdyz zacnu dostatecne ´´sofistikovane´´ krast a multacit a nahodou, kdyz na me prijdou, tak se priznam a projevim litost a jede se dal nebo jak se to stane :)? a je to v poradku??? A tohle neni otazka na support, tuhle si polozte kazdej koho tenhle pripad nejak zasahl :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jak jsem psal již v prvním příspěvku - absolutní spravedlnost není možné zajistit. Ale neznamená to, že by nebyla snaha se k ní co nejvíce přiblížit.

Při dotažení do extrému - pokud by to šlo, měl by být asi každý sledovaný 24h/den a to fyzicky, vše by bylo natáčeno, aby to poté mohlo posloužit jako důkaz u soudu. Pak už by jen zbývalo doufat, že se sledovaná osoba nevymění se svým dvojníkem, ale to už jsme v akčních filmech...
 

DeletedUser18701

Guest
No, nic moc jsem se nedozvěděl! Nejdřív jsem byl označen za důvěřivého prosťáčka, který následuje velké neznámo pouze skrze účast na občasné spolukonzumaci piva?!? (Se Sargym jsem nebyl na pivo tak 8 let - není čas a stále řídím) A nakonec bylo blahosklonně uznáno, že ho možná opravdu znám, ale že takový "Mirek Dušín" vlastně neexistuje!!??! A všechny tyhle podpásovky jsem si vysloužil jen za krátkou a věcnou podporu názoru dobrého kamaráda! Tady fakt nemá cenu debatovat. :( Zbytečně si kazím náladu! :(
 

DeletedUser12974

Guest
Ahoj, za těch pár let co se v této hře pohybuji jsem už zažil leccos a ačkoli mě zmíněné poslední události na nejnovějších světech informačně vcelku minuly, i když s oběma aktéry jsem již měl tu čest si něco napsat a mám na to svůj vlastní názor, zaujalo mě že se toto také řeší na fóru. Ze mě známé podstaty herní a obecně společnosti nevěřím že čisté objektivity bude někdy dosaženo (nemusíte souhlasit). Zažil jsem u spoluhráčů i Bany za věci více či méně vážné i maličkosti, některé na chvíli, jiné navždy a spíše než charakter provinění rozhodovalo kdo problém nahlásil a koho se týkal. Tabulky jsou jedna věc a pravomoce druhá. V některých řídkých případech bych se nebál napsat že vyloučení hráčů ze hry bylo silně kontraproduktivní pro West.cz ve smyslu celkové herní aktivity (zejména pokud jde o bitvy a duely) a stálo to v globálu tvůrce pěkných pár (ne)utracených hráčských nugetů za posílení, premia a podobně. Naštěstí ego pár jedinců to jistě přiměřeně vyvážilo :-).
Upřímně je pro mě obchodní stránka této hry málo zajímavá, ale i jako hráč jsem byl z poznatků občas docela zklamán.
Závěrem popřeji klid a štastnou ruku při zvládání situací vznikajících při hře jak hráčům, tak supportu a oběma stranám důvody aby se hra nadále vyvíjela tam kam chtějí, po stránce herní i organizační.
Díky za pozornost. BE.
 
Tak jedna osobní zkušenost, synátor začal hrát také a po nějakém čase byl trvale bloknut na S1 za multiúčet,
a na Arizoně byl vesele ponechán i když jsme psali ať nás tedy bloknou i tam.
Co je to za logiku?
A na dotaz proč tomu tak je mi bylo odpovězeno, že už se s námi dále nehodlají bavit.
Na S1 to bylo pouze účelové a na popud jednoho nejmenovaného hráče z Konfederace S1
To k té spravedlnosti při blokaci.
 
Naposledy upraveno:
Logiku v tomhle nehledej.Suport dělají taky jen lidé,kteří mají kámoše,které samozřejmě nepotopí,a na obyčejné hráče si vyskakují.Je to bohužel obraz celé naší společnosti.Kamarádšofty jsou všude.
 
já si osobně myslím, že každý zabanování se musí projednávat jednotlivě. nelze mít stejný metr na všechny. myslím si, že support nás nechce zabanovat půlku světa, jen proto že něco... každýmu něco občas uklouzne ne úplně slušného, nebo udělá nějakou blbost.

samosřejmě, že pokud se ten dotyčný hádá a za poslední rok měl banů 5, tak je jasný, že se na něj pohlíží jinak, než na toho, kdo měl jeden ban za posledních 5 let. (tím netvrdím, že výše zmínění to takhle měli)
 
Nahoru