• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Oblíbení herci

DeletedUser

Guest
Můj neoblíbenější komik je Regulator
Divadlo Járy Cimrmana, ti herci jsou opravdu skvělý, geniální a vtipný nápad her, škoda, že nám odešel pan Smoljak a Vondruška :'o(
Ze zahraničí snad jen Gérard Depardieu :))
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Divadlo Járy Cimrmana, ti herci jsou opravdu skvělý, geniální a vtipný nápad her, škoda, že nám odešel pan Smoljak a Vondruška :'o(

pravda pravda...vondruska a smoljak...zrovna jedni z nejlepsich tam:(

pak jeste tom hanks, rowan atkinson, jim carrey, (top gear team), ..
 

DeletedUser13138

Guest
z našich to je jednoznačně Bolek Polívka a ze zahraničních R.I.P. Lesslie Nielsen
 

DeletedUser9371

Guest
No já jsem Čech a klasik. Takže :

Burián, Marvan, Plachta, Pištěk, Menšík, Kopecký, Bohdalová .........................

To je dlouhý seznam :D
 

DeletedUser12110

Guest
Johnny Depp a Helena Bonham Carter, ponejvice ve Sweeney Toddovi. Neco pro bratry dekadenty :)
 

DeletedUser

Guest
z českých: V. Burian

z cizích: Jim Carrey (Božský Bruce :D)


Johnny Depp (Piráti z karibiku :D)


Gérard Depardieu a Jean Reno (Drž hubu :D)


Simon Pegg a Nick Frost (Soumrak mrtvých :D)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Drž hubu je pecka film, u toho jsem se dobře bavil. :)

Podobná fraška k potrhání je Wasabi. Jeana Rena můžu taky. Jak komika, tak i vážného herce. Třeba film Purpurová srdce. :)
 

DeletedUser

Guest
Asi bych křivdil mnoha hercům, kdybych je vypisoval a na někoho zapomněl a tak vyjmenuji jen zástupce těch pro mě NEJ.

Minulost ČR: Anna Nedošínská, Vlasta Burian
Současnost ČR: Josef Dvořák , Helena Růžičková

Zahraniční: Tom Hanks, Goldie Hawn, Bette Midler
 

DeletedUser9371

Guest
Dobré téma, sleduji ho. :)
A jak jste na tom s divadlem (činohra) či operetou ? Ptám se za sebe jen na tohle, protože balet a opera nic pro mě. Ještě občas skousnu muzikály s dětmi. Jsem v divadlech často i s mými dětmi, ale mládeže tam nevidmo. :D
Takže moje klasika a vidět to můžu i 4 x za rok (pokaždé je to s jiními herci a můžeš porovnávat kvalitu) :
Činohra s Donutilem Sluha dvou pánů v národním, Staronová kapela ve Vinohradském, pak v podstatě všechna představení v divadlech Dejvice, Vinohradské a Semafor.
Opereta Čardášová princezna, Carmen, Polská krev, Noc na Karlštejně, Limonádový Joe ..............
 

DeletedUser

Guest
Z divadla můžu prakticky cokoliv co je dobře zahrané ale miluji divadlo Járy Cimrmana na které nedám dopustit a občas mám rád amtérské divadelní kluby. Dobré divadlo s občasnými špičkovými projekty je divadlo Ponec na Praze3.
 

DeletedUser9371

Guest
Krosna má ostudu. :D
Úplně jsem na "Járu" zapomněl. Česká klasika. Pamatujete na hlasování národa "Největší Čech"?
Možná se dočkáme referenda na volbu hlavy státu (prezidenta) a "Jára bude zase nominovaný". :D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Z filmových herců u mě jednoznačně vítězí Louis de Funès a jeho český protějšek František Filipovský.

Zároveň nemohu opomenout legendární scénky Felixe Holzmanna, např. jeho recitaci Kytice. :)
 

DeletedUser7239

Guest
Jako super herec je pro mně Bruce Willis. Chtěl bych si s ním někdy zahrát ve filmu. lol
 

DeletedUser9371

Guest
Nebudu vypisovat všechny herce, které mám rád. V podstatě všechny herce, co umí komediálně pobavit.
Dodnes u mě stále vede ale dosud nepřekonatelný Vlasta Burian a Vladimír Menšík.
:)
 
Nahoru