• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Odvaha

DeletedUser

Guest
V občanské válce takzvané válce Sever proti Jihu bylo mnoho hrdinů a také mnoho zbablěců.

Jmenuji Jim "Bull" Baker jsem z Luisiany. Když začala válka byl dělník který stavěl železnici od Pacifiku k Atlantiku. Myslel jsem si že mě válka mine ale ne. Jih se pomalu prokousávali k Luisianě. Jednou do vesnice Silverfall kde jsem v době žil přijel verbovací prověřenec. Nabízel nám lehkou službu vysoký plat. Tak jsem to zkusil železnice se sekl kvůli válce. Přiřadili mě k 5.pěšímu pluku. Když jsem vyfasoval uniformu.
Jsme se přesunuli k Petersburgu. Ve měste s nacházela legendární Texaská milice. Brzo jsem se spřátelil s ostatními vojáky. Byli tam indiáni černoši dokonce někteří byli i trestanci.....


Pokračování příště
 

DeletedUser

Guest
Nie zle ale pride mi to skor ako obsah nez pribeh ale je to good :D
 

DeletedUser

Guest
Silně jsme se opevnili tlačil nás čas. Takže jsme je nemohli vyhladovět. Každý den naše 24 liberové děla bombardevovali jejich opevnění. Týden už uběhl a velitel se rozhodl. Plukovník Brown. Brown byl namyšlený aritorkrat moc mladý na velení. Pronesl krátký proslov a my jsme vyrazili směrem k městu.
Místo jučení křiku jsme se plížili pomalu a potichu.

Pokračování příště
 
Nahoru