• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Olověné figurky

DeletedUser

Guest
Ahoj, dneska jsem si vyrobil 5 olověných figurek a ve čtyřech z nich byl podivný tvar a v jedné z nich kuriozní tvar. Je to správně, že můžu najít stejné předměty, nebo je to bug. (docela mě to naštvalo)
 

DeletedUser

Guest
Je to správně, nejhorší co mě potkalo byl Ingot až na 52 pokus jsem dostal všechny.
 

DeletedUser

Guest
Je to bohužel kočkopes jako celé řemeslo. Uměle přidávali použitelnost u některých výrobků.
Teď člověk musí vyrobit cca 16 kusů aby dostal 5 k ničemu obrázků a odměnu 5 tisíc dolarů, které totálně nepokryjí výrobní náklady.

Když to vytvořili na betě objevila se enormní kritika, tak to na chvilku stáhli, aby to pak mohli spustit při ostrém updatu na všech světech.
 

DeletedUser

Guest
Hm, tak to se mi vážně nelíbí, ono 5000 dolaru mi možná ztěží pokryje ty dvě figurky, vzhledem k ceně surovin, které jsou na trhu.
 

DeletedUser11177

Guest
Ingot je vtipny, pritelkyne uz otevrela pres 70 ks a porad ma jen 4 obrazky :) To se vazne vyplati..
 
podle me, na tom vidite jen to spatne - takle maj aspon remeslnici zajisteny odbyt na dlouho dopredu :-)

osobne jsem zkompletoval jen cejch. zeleza a na ne jsem potreboval jen cca 30 pokusu a stejne jsem si na konci myslel, ze me slehne. Tj. za potencionalnich cca 70k jsem dostal 5k odmeny, no nevim jestli tuhle anabazi chci nekdy absolovat s predmety, ktere nevyrabim.
 

DeletedUser11033

Guest
Řekl bych, že není cílem získat 5 obrázků ani tech 5000 dolaru, ale hlavní jsou body do uzpechu a o ty jde, mit vic techto bodu nez ostatni - ja osobne stále doufám, že přidají uzpěchy za uzpechy - pri dosaženi 20.000 bodu uzpechu dostanes "neco", za 25.000 zas "neco2", pak by byla motivace lidi sbirat obrazky :-)
 
Řekl bych, že není cílem získat 5 obrázků ani tech 5000 dolaru, ale hlavní jsou body do uzpechu a o ty jde, mit vic techto bodu nez ostatni - ja osobne stále doufám, že přidají uzpěchy za uzpechy - pri dosaženi 20.000 bodu uzpechu dostanes "neco", za 25.000 zas "neco2", pak by byla motivace lidi sbirat obrazky :-)

To je na každým aby si našel důvod proč to dělat.
 
Nahoru