• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

OS Chrome

DeletedUser

Guest
Tak v téhle době někdy má vyjít operační systém Chrome...
gos--c460xc391.jpg


Zdá se mi, že to bude velký konkurent Windows, především Win7...
Co si myslíte Vy?
 

DeletedUser

Guest
horší jak windows to být nemůže... A protože na dnešní uživatele stačí pořádná reklama, tak bych věřil tomu, že to konkurence bude :) A je to jenom dobře...
 

DeletedUser

Guest
Tak vzhledem k tomu že je to linux tak bych tomu zas tak nedával šanci. Spousta lidí na linux nepřejde díky aplikacím které se převážně dělají jen na Windows a MacOS. A s wine není vždycky dobré pořízení. Je to jen další z mnoha linuxových distribucí a co si budem říkat takové ubuntu je mnohem lepší.
 

DeletedUser

Guest
Bohužel se to, ale funkcemi s Linuxem nedá srovnávat, protože jedíné, co to rozjde je internet.
 

DeletedUser

Guest
Ta samá situace je u Google Android. Bez mobilního internetu mobil s tímto systémem ani nezapneš. Na všechno je potřeba účet na googlu. Ještě že existuje velká základna fanoušku, kteří tenhle skvělej systém pro mobily upravili. Jinak když se ohlédnu zpět po Google OS tak jediné využití vidím na netbookách, kde ale při malé náročnosti Windows 7 Starter nevidím důvod proč ho používat. Prostě naprosto zbytečný systém.
 

DeletedUser

Guest
Ten OS vypadá velmi pěkně, možná že si ho i pořídím ::):
 

DeletedUser

Guest
Ta samá situace je u Google Android. Bez mobilního internetu mobil s tímto systémem ani nezapneš. Na všechno je potřeba účet na googlu. Ještě že existuje velká základna fanoušku, kteří tenhle skvělej systém pro mobily upravili. Jinak když se ohlédnu zpět po Google OS tak jediné využití vidím na netbookách, kde ale při malé náročnosti Windows 7 Starter nevidím důvod proč ho používat. Prostě naprosto zbytečný systém.

Když ale nemá přinést práci s diskovým prostorem, tak mi to přijde jako nevhodné řešení i pro malé notebooky.. I když jako druhý OS, který se startuje za pár vteřin to asi není špatné.
 

DeletedUser

Guest
Když ale nemá přinést práci s diskovým prostorem, tak mi to přijde jako nevhodné řešení i pro malé notebooky.. I když jako druhý OS, který se startuje za pár vteřin to asi není špatné.

Tohle řešení mám na základní desce od asusu. Na desce je malej šváb na kterým je nahraná předělaná linuxová distribuce. Při startu z ní mužeš nabootovat. Zatím jsem neměl důvod použít, i když jsem spěchal Win7 startují i po témeř 8 měsících používání velmi svižně.
 

DeletedUser

Guest
Vylepšená verze Chromu má vyjít někdy v tomto roce.

Jinak ano, je to internet. Jenže to byl i základ, pro firmy, které potřebují třeba jen internet se takový OS hodí, protože jediný třeba co si pustí je hudba. Na domácí použití to asi moc nebude, ale někde vidím světlo na konci tunelu.
 

DeletedUser

Guest
Já teda ne ubuntu tohle obstará ještě lépe a má mnohem více možností rozšíření. Myslím že fakt zbytečnost...
 
Nahoru