• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Osud Cunninghamových

DeletedUser

Guest
Poplatky jsou podle toho, jakým způsobem hráč danou věc prodal.
InnoGames už u hodně věcí potřebných do úkolů znemožnilo je dražit nebo prodat.
 
Nájdem tu konečne radu ako na cudzinca?Už som skúšal teóriu s nizkym HP pri prijatí ulohy dať cudzinca do komatu ,ale bohužial to nefungovalo.
 
Záleží jakou verzi úlohy děláš. Jestli spáleniště nebo tu první verzi. U spáleniště má HP 2000 (nebo 2500 to nevím přesně) a u první verze má tolik HP co ty.
 

DeletedUser17464

Guest
Konečně se už povedlo po několikáté... byl to boj, ale dala jsem si všechny rady tak nějak dohromady. Nasadit předměty na střílení a houževnatost, odešla jsem z města a duelovala a duelovala a duelovala... padnul na 2k :zásek:

[report=40426372e6386497ea]Duel pro banditovi: VendaCiki vs. Cizinec [/report]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18809

Guest
jen tak pro info...dnes jsem je oba dal v první verzi úkolu...

medik padl asi tak na šestý duel (nikdy jsem neuhýbal, vždy jen mířil na hlavu) a v tom duelu, kdy padl, jsem mu ubral 600 hp - stejně jako v každém předchozím duelu (sám jsem do toho duelu šel s <500)...
cizinec padl hned, protože jsem šel do duelu s asi 200 hp a stačil jeden headshot a bylo po něm...

conclusion: medikovi se buď sčítá ubrané a nebo má tolik, kolik vy při spuštění duelu a cizinec má určitě tolik, kolik vy při spuštění...
 
Nahoru