• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži - vánoční/novoroční foto

DeletedUser

Guest
Ano Ano nápad by tu byl a né jeden akorát ten sníh nám tu v Praze chybí :D .
 

DeletedUser

Guest
Já ten sníh zrealizoval dost narychlo, protože jsem se bál, že roztaje. *V10*
No a vida, roztál *V18*
 

DeletedUser

Guest
Otázky a diskuse k soutěži

a mohlo bi to byť aj v hre napr. minecraft??*V8*
 

DeletedUser

Guest
ja nechapem preco mate problem spravit fotku bez snehu .. ja mam tolko napadov :DD ale nemam zrkadlovku sakra..
 

DeletedUser

Guest
Chlapiku já zase nevím preco mate problem spravit fotku bez zrcadlovky. Myslim že pokud nemáš nějakej hodně špatnej foťák a máš velmi dobrý nápad tak klidně mužeš vyhrát nechápu proč si všichni myslej že když dostanou zrcadlovku do ruky tak maj hnedka mnohem lepší fotky. I profík se špatným fotákem bude mít pravděpodobně lepší fotku než amatér se zrcadlovkou
 

DeletedUser

Guest
Darling, zřejmě měl namysli ten svůj výtvor v sekci Vánoční/novoroční foto - Fallen139, které dělal v jedné PC hře jménem Minecraft (editor) ...

Ale svým způsobem si mu už odpověděla;

Pokud se chceš zapojit s tímto dílem do soutěže, tak maximálně do probíhající soutěže PF, kde se posílají grafické výtvory. Soutěž novoroční/vánoční fotografie je pouze pro fotografie.Pokud to chceš přesunout do správné soutěže (PF), napiš si. V opačném případě budeš z fotografické soutěže vyloučen.
 

DeletedUser10725

Guest
Musí tam být nutně nápis the-west? zatím jsem zde viděl jenom s nápisem tak se ptám :klubun:
 

DeletedUser4876

Guest
nápis je nejjednodušši jinak je to soutěž na tema the west takže cokoliv má společneho s tou hrou
 

DeletedUser

Guest
Jo děkuji za odpověď.. já jen od kdy mám začít sledovat hodnocení. :D
a jěště jedna otázka.. můžu svůj výtvor ještě kdyžtak změnit?
 

DeletedUser

Guest
jo díky.. třeba jeste neco vymyslím..

hele pompo? jak mam dat lip obrazky??
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jo díky.. třeba jeste neco vymyslím..

hele pompo? jak mam dat lip obrazky??

Dávej pozor;

Když chceš, aby to bylo hned k vidění tak musíš dát tento BB kód -

[noparse]
image.php
[/noparse]

a nakonec to bude vypadat takto;
image.php

---------------------------------------------------------------------------------------
A nebo když to budeš chtít takto;

[SPOIL]
image.php
[/SPOIL]

Tak to uděláš následně - [noparse][SPOIL]
image.php
[/SPOIL][/noparse]
....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Chlapiku já zase nevím preco mate problem spravit fotku bez zrcadlovky. Myslim že pokud nemáš nějakej hodně špatnej foťák a máš velmi dobrý nápad tak klidně mužeš vyhrát nechápu proč si všichni myslej že když dostanou zrcadlovku do ruky tak maj hnedka mnohem lepší fotky. I profík se špatným fotákem bude mít pravděpodobně lepší fotku než amatér se zrcadlovkou

jejda lenze ja nemam zadny schopny fotak... ani mobil nemam nejaky extra (nejaky spred 5 rokov este) ... a v skole sa ucime zo zrkadlovkami takze stym viem robit akurat to nemozem zobrat domov..
 

DeletedUser

Guest
Moc děkuji za prodloužení soutěže doufam že napadne sníh
 
Nahoru