• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky a diskuze k soutěži - Velikonoční vejce na divokým západě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7904

Guest
Tu môžte diskutovať a klásť otázky ohľadom tejto súťaže :klubun:
 

DeletedUser10454

Guest
vysledky

Ahojky, ja mám jeden dotaz. Kto bude vyberať výhercov? Rada by som sa do súťaže zapojila, ale ak sa bude o výhercoch hlasovať, dávam ruky preč. Podľa mňa je to neobjektívne. A sedieť tu a žobrať o hlasy nemienim. Nepríde mi to fér. Ovšem ak bude vyberať porota, rada sa súťaže zúčastním :indián:
 

Deleted User - 31870

Guest
Už posledně si na to hráči stěžovali, zvážíme možnost určení poroty, která rozhodne (případně bude hlasovat pouze tým).
 

DeletedUser

Guest
Bude mnohem lepší když to bude rozhodovat nějaká skupina lidí než kdokoli.
 

DeletedUser

Guest
Udělal jsem na vejci logo the west - namaloval voskem. Musí to být postava? Pak sem dám téma, dal jsem si s tím hromadu práce.
 

Deleted User - 31870

Guest
Vyfoť nám to vajíčko s papírkem, na kterém budeš mít svůj nick a to nám pak vlož do svého příspěvku.
 

DeletedUser

Guest
ahoj, včera jsem poslala obrázek, je to v pořádku, ikona je jiná než u jiných, tak nevím??? díky .
 

Deleted User - 31870

Guest
Máš to v pořádku :) Akorát se mi ten obrázek trošku déle načítá, možná je to tím, že mi právě probíhá kontrola na viry, trošku mi to brzdí počítač..
 

Deleted User - 31870

Guest
Až budeme mít odhlasováno.. nemusíš se ptát u každé soutěže extra.. :) Vždy to dáváme co nejdříve po soutěži..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru