• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Otázky - Update 1.35

DeletedUser4876

Guest
Ty nápoje na vraceni schopnosti a atributu jsou dražitelne? Ja jen že u všeho je neprodejne, ale u tohodle ne takže logicky by to mělo jit prodat.
 

DeletedUser7904

Guest
Nápoj nového začiatku dražiť nejde, takže myslím, že nepôjdu dražiť ani tie 2 ďalšie :klubun:
 
V posledním updatu se povolila směna předmětů/peněz mezi jednotlivými světy? Či se to snad chystá s nadcházejícím updatem?
 

DeletedUser13667

Guest
Můžeš rozvinout tvůj dotaz? Jestli myslíš to, že někdo nabízí 50K na světě 4 a chce za to 50K na světě 9, tak to povolené je a myslím, že to nikdy zakázáno nebylo.
 
Můžeš rozvinout tvůj dotaz? Jestli myslíš to, že někdo nabízí 50K na světě 4 a chce za to 50K na světě 9, tak to povolené je a myslím, že to nikdy zakázáno nebylo.

Přesně toto myslím, ale pochybuju že by to bylo povolené. Jestli ne, tak ať se to veřejně naplno oznámí a bude se vesele čenžovat mezi světy. Zatím jsem přesvědčený že nelze směňovat mezi světy zboží a peníze.
 

DeletedUser13667

Guest
Tak toto zakázané není. A stejně jako je to s našima zákonama tak to platí i zde. "Co není výslovně zakázáno je povoleno". Je jen na hráčích jak nakládají se svýma penězma nebo věcma a jestli si to budou měnit na jiném světě. Třeba na slovensku to zakázané je. My to máme povolené, resp. nemáme to výslovně zakázané. Kdybychom tu měli psát, vše co je povolené tak by tu nebylo nic jiného. Proto se o tom psát nejspíše nebude ;-).
 
No tak ještě o vánocích jsem se tu bavil o prodeji sladkostí napříč světy a při tom bylo jasně řečeno že; nelze vyměňovat zboží, peníze, popřípadě nabízet jakékoli výhody/protislužbu mezi světy. Bavil jsem se tu o tom několikrát, je mi divné že to najednou jde a nedávno to bylo zakázané?!
 
No tak ještě o vánocích jsem se tu bavil o prodeji sladkostí napříč světy a při tom bylo jasně řečeno že; nelze vyměňovat zboží, peníze, popřípadě nabízet jakékoli výhody/protislužbu mezi světy. Bavil jsem se tu o tom několikrát, je mi divné že to najednou jde a nedávno to bylo zakázané?!

spatne si polozil otazku - mel jsi se zeptat napr. jestli muzes prodat jine postave vetsi mnoztsvi predmetu za dobrou cenu
 

DeletedUser13667

Guest
Ano, pokud hráči nemají stejnou IP adresu tak mohou. Kdyby to nešlo, tak by hráči, kteří končí nemohli předávat svůj inventář atd. Další věc je, že takového věci se opravdu špatně dokazují (takže by support neměl dostatečné důkazy pro udělení trestu). Myslím, že je zbytečné o tom dále debatovat. Povolené to prostě je ;-).
 
Nahoru