• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přítel na minimapě

DeletedUser17319

Guest
Asi to je nic moc, ale bral bych, kdyby u lidí, kteří jsou v přátelích, měli v profilu, kde jsou ikony na výzvu duelu, pozvání do města a pod. i okénko pro náhled, kde hráč zrovna stojí na minimapě.
Mylím tim, že když najedu na minimapu a dám najít přítele, tak potom musím jezdit po celé mapě a zjišťovat, kde vlastně stojí a jeho zelenou ikonku hledat, a tak by to bylo jednodušší, otevřel by se profil hráče a po kliknutí na danou ikonu v profilu by se automaticky otevřelo okno s minimapou a zde by bylo hned vidět, kde hráč stojí.
Mohlo by to být i u dalších hráčů.
 

DeletedUser11243

Guest
Nevim jak to přesně myslíš ale jakéhokoli hráče si můžeš vycentrovat na mapě z jeho profilu a když pak klikneš vpravo nahoře na symbol minimapy tak ti to zobrazí i sektor.
 

DeletedUser16557

Guest
Přesně tak stepak+ někdo má třeba 30 přátel a pak by měl minimapku na...
 

DeletedUser17319

Guest
Nevím, jak vycentrovat hráče na mapě z profilu, já vždy najedu na minimapu a dám zaškrtnout přítele a pak hledám jeho ikonku na mapě. Myslel jsem to tak, že u profilu by byla ikona pro vyhledávání na minimapě, stejná jak jsou ikony pro pozvání do města, náhlášení hráče a pod. a po kliknutí na ni by se objevila ikonka na minimapě, kde hráč zrovna stojí a nemusel bych ho hledat. Možná se bavíme o tom samém, ale když kliknu na jméno hráče, tak se mi objeví co má na sobě oblečené + málo něco ze statistik a tak, ale vyhledání na minimapě ne.
 
pokud si otevřeš hráčův profil, tak nahoře mezi jeho jménem a jménem jeho města je takový terčík - tím vycentruejš hráče, za jménem města je druhý terčík a tím kupodivu vycentruješ město :)
 

DeletedUser

Guest
Tenhle nápad se mi moc líbí přítel na mapě to by bylo skvělé :)
 
Nahoru