• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Přeformátování filmů

DeletedUser6397

Guest
Ahoj,potřebovala bych poradit.
Mám několik filmů které bych chtěla přeformátovat aby se dali pouštět i na normálním dvd přehrávači.
Teď používám program ConvertXToDvd,ale zdá se mi že výsledná kvalita filmu sice neni uplně špatná,ale přece jenom je o poznání horší než když se na ten film dívám na počítači.
Nevíte někdo který je dobrý program a nechává výslednou kvalitu filmu stejnou jaká je v počítači?
Díky
m.RIP
 

DeletedUser765

Guest
ConvertXToDvd jsem používala, přijde mi jako celkem dobrý konvertor z avi do DVD formátu. Už jen že si můžeš udělat vlastní menu, ale čím více dáváš souborů, tím klesne jejich kvalita, nebo alespoň jsem to takhle někde četla.

Pak někdy se zdá, že je kvalita jiná na PC a na TV ;-).
 

DeletedUser4088

Guest
ConvertXToDvd jsem používala, přijde mi jako celkem dobrý konvertor z avi do DVD formátu. Už jen že si můžeš udělat vlastní menu, ale čím více dáváš souborů, tím klesne jejich kvalita, nebo alespoň jsem to takhle někde četla.

Pak někdy se zdá, že je kvalita jiná na PC a na TV ;-).

Taky bych doporučoval ale volná je jen zkušební verze která má nějaké časové omezení... Jinač http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/prevody_formatu/vso-divxtodvd/hodnoceni/ tady máš nějaký ty uživatelský recenze... Kvalita a rychlost převedení záleží pouze na rychlosti PC... :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Já bych zase poradil Divx Converter. Používám ho a jsem sním spokojený ;).
 

DeletedUser6397

Guest
Děkuju všem za rady,vyzkouším ty prográmky.Jde mi hlavně o to že bych si třeba chtěla stáhnout seriál,dejme tomu 12 dílů,takže bych potřebovala něco co neubírá na kvalitě ani při větším množství
 

DeletedUser765

Guest
Děkuju všem za rady,vyzkouším ty prográmky.Jde mi hlavně o to že bych si třeba chtěla stáhnout seriál,dejme tomu 12 dílů,takže bych potřebovala něco co neubírá na kvalitě ani při větším množství

12 dílů dejme tomu o 45minutách a velikosti cca 400MB, nenacpeš všechny na jedno DVD ;-) Ale spíš po 4 dílech to budeš muset převádět. Zjisti si zda váš DVD přehrávač nepodporuje formáty AVI. Pak těch 12 dílů můžeš v pohodě vypálit na DVD, ušetříš jak na DVD tak i práci kolem toho ;-)
 

DeletedUser

Guest
Lze k tomu použít i Pinnacle studio (snad už od 9 výše, ale nevím to jistě, s 12 to funguje), sice k tomu není primárně určeno, ale jako nouzovka použít jde, kdyby jsi ho třeba měla. Ale kupovat ho jen na převod AVI >> DVD není zrovna praktické...
jinak doporučuji ZC Divx to DVD Creator (jako MaxPayne.cz), můžeš zkusit WinX Video Converter, nebo Internet Video Converter, ale já tyto programy používám na opačný proces (DVD >> AVI), takže nemám zdání jak fungují naopak, avíčka na dvd formát potřebuji převádět málokdy.
 

Deleted User - 32331

Guest
můj oblíbenej program na konvertaci je Format Factory má hodně formátů do kterých jde konvertovat jde poměrně o jednoduchej FREE program
 

DeletedUser

Guest
Mpeg encoder alebo imtooMpeg encoder...Free a asi všetky možné formáty ktoré existujú.Možeš preformátovať hocičo na hocičo.Skvelý program.
 

DeletedUser753

Guest
Sice nevím proč tu otvíráš toto téma. Ale doporučil tuto stránku. Je sice už trochu starší a moc neaktualizovaná, ale ty věci se v podstatě moc nemění.
http://jech.webz.cz/index.php

A ano dřív když jste měli třeba film na kameře co točila v PAL formátu a dali na DVD formát pustili v TV vypadalo to celkem v pohodě. Ale na PC na LCD monitorech atd. to vypadalo strašně. Dneska pokud nemáte klasickou CRT TV, ale zase nějakou FULL HD 16:9, tak ten DVD formát bude vypadat zřejmě ještě hůř :) Bude to dáno zřejmě tzv. deinterlací.
Každopádně ta stránka je pro ty, kteří chtějí kvalitu a ne jen rychle něco převést v jednom programu. Kterých je všude mraky. Takový výsledky budou vypadat vždycky hrozně.
 

DeletedUser

Guest
formatovanie znizuje kvalitu .. (napr sa o par sekund opozdi zvuk a pod.)
 

DeletedUser753

Guest
Tak přeformátování, hlavně cokoliv smaže :)
On ten nadpis je už divnej :D Mělo by to být překonvertování, konvertování.
 

DeletedUser

Guest
Ne každej se vyzná v tomhle názvosloví, mě osobně to přišlo hned jasné a logické - přeformátování.Neni to odborný výraz,ale co.
Jinak bych doporučil program convertxtodvd,používám ho již delší dobu a max.spokojenost.
A ohledně toho snižování kvality filmu,stahuj si třeba seriál tak po 10 - 11 dílech,pak se ti vejde v pohodě na obyčejné dvd a kvalita taky nebude špatná když je budeš shánět na dobrých stránkách:D
 
Nahoru